0

@Johnnie_Walker No tak Bartek doprowadził peawie do bankructwa klubu przez szastanie kasą na transfery i dawanie zbyt dużych kontraktów.

0

Szkoda, że ten Pan nie objął Barcy zamiast Koemana, z słabych Totków wycisną maxa.

1

@swiergol2 Jednak trzeba pokrzyczeć od czasu do czasu. Porównaj Puyola a Messiego jako kapitanów, który z nich motywował a który nic nie robił?

16

Ta włosi to jednak cwaniaki, chcą wypożyczyć sobie zawodnika za free a później stwierdzą, że nie chcą go wykupić. Powinniśmy powiedzieć wyprost albo transfer definitywny albo nara.

0

@kondrel19 Isco też był fanem Barcy a gra w Realu.

3

Czepiają się chłopa, przecież musiał uchylić się przed piłką bo fryzurę by sobie jeszcze popsuł blokując ją.

0

@adukla Słabszy dzień i gra z drwalami w kiści a nie w piłkę.

0

@mejsinio Może oni przez parę lat pracowali na treningach, bo nasi u Gargamela to grali sobie w dziada?Teraz ciężko nadrobić kondycję.

0

@Korek365 Na 433 może lepiej było by Ryśka wystawić.

0

@bbartekfcb U nas więcej poszło więc nie ma się czym podniecać.

1

@Herbert To jak wygramy to będzie na tygodniówkę dla Messiego hehe

2

@koksik2700 Bo Bartek zastał Barce murowaną a zostawił drewnianą.

0

@sokot To był taki sam transfer jak Pjanicia byle w papierach grało.

0

@FCBparasiempre Lepiej nie co za dużo to nie zdrowo.

2

@Coutinho007 Jeszcze za Filmowca powinien oddać i za jego pobory. Bo Cou i Dembele to w teorii powinni się nadać.

0

@kondrel19 Już jeden Portugalczyk był u nas ze słabą głową. Podejrzewam, że on podąży podobną drogą co Gomes.

26

@Aristocrate_7 Malcom chyba był trochę lepszy.

3

@monsterrize a później zdziwienie, że kasy brak jak na wynalazki dajemy tule kasy. Jakby Konrad dostał tyle szans to podejrzewam, że gorzej by nie wypadł a zostało by ponad 30 mln na koncie.

0

@4Fabregas4 Chyba 1/20 ceny. Ale przecież zarobił na wypłatach hehe.

0

@Calc Chyba pod koniec przygody z nami, bo według mnie gość nam meczu przegrał to nie można powiedzieć, że był topowym bramkarzem.

10

@rosi257 Wiesz jeszcze Pedri to taki byk że hoho.

0

@Piotr,1985 Najlepszy bramkarz od niepamiętnych czasów. Kiedy mieliśmy lepszego bramkarza według was?

0

@Coutinho007 Ja nigdy nie byłem zwolennikiem Ivana. Pewnie przez to że miał zastąpić Generała a nikt nie mógł go zastąpić bo drugiego takiego dyrygenta środka pola nie było i nie będzie.

1

@polcza i jeszcze dziwne, że trener wyznaczył Ryśka jako ostatniego do strzelania, czyżby chciał sprawdzić jego psychike?

1

Ja mam pytanie po jakiego Rudy wyznacza Filmowca do karnych?

0

@Murazor Przed przyjściem Rudego Pochettino mógł być naszym trenerem. Ma lepsze cv ale Koeman też daje radę.

4

@Krychaaa10 Potrzebujemy kupić prawdziwą 9 i sprzedać zawodników zbyt słabych na Barce plus kogoś z pary Cou - Filmowiec (A najlepiej ich obu) .

3

@Pustelnik Spokojnie co do Filmowca, na razie ma przebłyski ale miejmy nadzieję, że przypomni sobie na stałe jak trafiać w bramkę.

1

@jak_leg On miał taśmy na każdego trenera hehe.

1

We łbie troty ale w gałę potrafi grać. Teraz najważniejsze jest, żeby nie łapał kontuzji to będziemy mieć duży pożytek z niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?