masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Johnnie_Walker No tak Bartek doprowadził peawie do bankructwa klubu przez szastanie kasą na transfery i dawanie zbyt dużych kontraktów.
0
Szkoda, że ten Pan nie objął Barcy zamiast Koemana, z słabych Totków wycisną maxa.
1
@swiergol2 Jednak trzeba pokrzyczeć od czasu do czasu. Porównaj Puyola a Messiego jako kapitanów, który z nich motywował a który nic nie robił?
16
Ta włosi to jednak cwaniaki, chcą wypożyczyć sobie zawodnika za free a później stwierdzą, że nie chcą go wykupić. Powinniśmy powiedzieć wyprost albo transfer definitywny albo nara.
0
@kondrel19 Isco też był fanem Barcy a gra w Realu.
3
Czepiają się chłopa, przecież musiał uchylić się przed piłką bo fryzurę by sobie jeszcze popsuł blokując ją.
0
@adukla Słabszy dzień i gra z drwalami w kiści a nie w piłkę.
0
@mejsinio Może oni przez parę lat pracowali na treningach, bo nasi u Gargamela to grali sobie w dziada?Teraz ciężko nadrobić kondycję.
0
@Korek365 Na 433 może lepiej było by Ryśka wystawić.
0
@bbartekfcb U nas więcej poszło więc nie ma się czym podniecać.
1
@Herbert To jak wygramy to będzie na tygodniówkę dla Messiego hehe
2
@koksik2700 Bo Bartek zastał Barce murowaną a zostawił drewnianą.
0
@sokot To był taki sam transfer jak Pjanicia byle w papierach grało.
0
@FCBparasiempre Lepiej nie co za dużo to nie zdrowo.
2
@Coutinho007 Jeszcze za Filmowca powinien oddać i za jego pobory. Bo Cou i Dembele to w teorii powinni się nadać.
0
@kondrel19 Już jeden Portugalczyk był u nas ze słabą głową. Podejrzewam, że on podąży podobną drogą co Gomes.
26
@Aristocrate_7 Malcom chyba był trochę lepszy.
3
@monsterrize a później zdziwienie, że kasy brak jak na wynalazki dajemy tule kasy. Jakby Konrad dostał tyle szans to podejrzewam, że gorzej by nie wypadł a zostało by ponad 30 mln na koncie.
0
@4Fabregas4 Chyba 1/20 ceny. Ale przecież zarobił na wypłatach hehe.
0
@Calc Chyba pod koniec przygody z nami, bo według mnie gość nam meczu przegrał to nie można powiedzieć, że był topowym bramkarzem.
10
@rosi257 Wiesz jeszcze Pedri to taki byk że hoho.
0
@Piotr,1985 Najlepszy bramkarz od niepamiętnych czasów. Kiedy mieliśmy lepszego bramkarza według was?
0
@Coutinho007 Ja nigdy nie byłem zwolennikiem Ivana. Pewnie przez to że miał zastąpić Generała a nikt nie mógł go zastąpić bo drugiego takiego dyrygenta środka pola nie było i nie będzie.
1
@polcza i jeszcze dziwne, że trener wyznaczył Ryśka jako ostatniego do strzelania, czyżby chciał sprawdzić jego psychike?
1
Ja mam pytanie po jakiego Rudy wyznacza Filmowca do karnych?
0
@Murazor Przed przyjściem Rudego Pochettino mógł być naszym trenerem. Ma lepsze cv ale Koeman też daje radę.
4
@Krychaaa10 Potrzebujemy kupić prawdziwą 9 i sprzedać zawodników zbyt słabych na Barce plus kogoś z pary Cou - Filmowiec (A najlepiej ich obu) .
3
@Pustelnik Spokojnie co do Filmowca, na razie ma przebłyski ale miejmy nadzieję, że przypomni sobie na stałe jak trafiać w bramkę.
1
@jak_leg On miał taśmy na każdego trenera hehe.
1
We łbie troty ale w gałę potrafi grać. Teraz najważniejsze jest, żeby nie łapał kontuzji to będziemy mieć duży pożytek z niego.