masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@JaroCoach - Szefie pasowało by z 500zł podwyżki. - Ok masz 1000zł
1
@mr_robot Ja tam chyba jednak wolę gdy nasi nie muszą uciskać z nogami i nie trzeba się aż tak martwić o kontuzje.
0
@maroon masz szczęście, że nie przyjdzie bo nie stać nas na jego tygodniówkę.
0
@Placebiusz My na Depaya nie mamy a ty chcesz Isaka kupić?
1
@Veysel Pjanić ma zbyt duży kontrakt żeby ktoś bo kupił. Bartek załatwił mu niezłą emeryturkę.
0
A@Veysel Niby tak tylko ile będzie chciał za podpis i jaką tygodniówkę? U nas budżet płac i tak jest przekroczony, więc najpierw trzeba rozwiązać sytuację z Cou, Martinem i może jeszcze z Filmowcem.
0
Martinez to jest średniak z przebłyskami coś tam kiedyś pokazał i tyle. Niestety na Halanda nas nie stać i wyląduje pewnie w jakimś City. Co nie zmienia faktu, że bardzo potrzebujemy prawdziwej dziewiątki bo u nas akcje są tylko nie ma komu ich wykańczać.
0
@tom9001 Jesteś pewien? Gość jest młody i jeszcze parę lat może pograć w takiej Chelsea. Ale jak City by wkroczyło to podejrzewam, że tam wyląduje. Kasy mają a i pierwszy skład od ręki by dostał.
0
@catalunya77 Ty taki Coutinho też w Liverpoolu wymiatał a przyszedł do Hiszpanii i od razu przygasł. Xp
24
@Feniks_37 Niby tak ale z drugiej strony wiedział kiedy ze sceny zejść. Zidan tego nie zrobił i zatracił swój mit zwycięzcy.
1
@JarekS Bartek rozdawał kosmiczne kontrakty na prawo i lewo a teraz mamy tego konsekwencje. Nikt nie kupi takiego Pjanicia czy innego Coutinho bo zarabiają zbyt wiele.
0
@QuentinTarantino Real za Hazarda xp
9
@JarekS odpukać nawet Dembele się nie łamie a Messi ma siłę na presing.
0
@karol97 mi się wydaje że technicznie jak i w rozegraniu piłki Robert jest lepszy niż Luis.
0
@Ratamahatta właśnie przez te zmienne i pensję musimy go sprzedać.
1
@Ratamahatta Jeszcze pasowało by sprzedać Cou i Umtitiego. Wtedy jest cień szansy. Ale na 90% nie trafi do nas bo zwyczajnie kasy nie mamy ani na transfery ani na jego ogromną tygodniówkę.
0
@ArturS Pedro chyba już nie gra w reprezentacji ale mogę się mylić xp
0
@JarekS Co do Lengleta to ja nie wiem jakim cudem w reprezentacji gra ok a u nas jak junior.
24
Bardzo podoba mi się Perez trzyma się ściśle drabinki płac i koniec kropka. A u nas taki Pjanić przychodzi i dostaje kontrakt z kosmosu.
25
Chyba nikt już po Semedo nie tęskni, w końcu mamy typa, który może wejść w buty Alvesa.
0
@equwesta Na pewno tak będzie xp
0
Niech zapłacą tyle co my za Firpo i git.
1
@adukla Co ty chcesz od Taty, prawie wygrał ligę a też zbyt mocnego składu nie miał.
9
@Pstryk Roberto to powinien raczej na rezerwie siedzieć. Z niego lepszy grajek już nie będzie. A nasi młodzi mogą go przerosnąć w umiejętnościach.
0
@JoeBlack Cou to taki nasz Hazard hehe.
0
Byle tylko kontuzja nie zatrzymała jego rozwoju jak to się stało się z Asensio.
1
@Firestone Ja tam wolał bym pajaca Neymara
0
@mekston Złapie kartkę jak będą grać z Realem
0
@VanBest Bo trudno jest grać gorzej niż w pierwszej rundzie hehe
5
@El dominatore Ale nawet lepiej teraz go sprzedać żeby nie płacić binusu, który jest połową realnej wartości Filipa.