masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucassito Pep daje dupy w LM ale na ligę krajową jest najlepszy.
0
@cyron1 Tamte czasy już nie wrócą, Xavi z Iniestą byli podstawą tamtej taktyki, to oni wykonywali większość roboty na dodatek się perfekcyjnie uzupełniali.
0
@kejdzi Bo nasi gwiazdorzy nadal myślą, że na stojąco da się wygrać dzięki swojej technice. Niestety czasy się zmieniły i trzeba zapier....
0
@forest Chyba jednak chcą go ściągnąć żeby walczył z Destem o pozycję. A Roberto na sprzedaż.
0
No to pięknie Real weźmie Pochettino i będą mieć trenera z wizją i papierami a my zostaniemy z motywatorem, który taktyki uczył się w okręgówce... Podziwiam Koemana, że przyszedł w takim haosie do klubu i starał się to jakoś poukładać, jednak Barca to za wysokie progi. Niestety ale przegrał prawie każdy ważny mecz.
3
@HiddenDevil ale Barcelona ma opcję przedłużenia kontraktu więc może to zrobić więc nadal będzie młody naszym zawodnikiem.
0
@Barcamoja na golfa to za mało zarabia xp
0
@FC1899Barca Większym błędem było oddanie go do rywala z ligi i jeszcze dopłacanie do wypłaty.
0
@koksik2700 i jak by nie chodziło o kasę to pewnie dogadali by się z redukcją wypłaty. Ale Gryzoń pewnie nie chciał zejść ze szczytu drabinki płac to się go pozbyli. Tylko inną kwestią jest to, że poszedł do lokalnego rywala za darmo i jeszcze do wypłaty mu się Barca dokłada.
2
@VanBarca Jakiej sprzedaży? Jego oddali i jeszcze mu do wypłaty dokładają.
0
@bynek90 No niby tak ale z drugiej strony jest kiepskim taktykiem... Sentymenty trzeba odłożyć na bok i jeśli była by możliwość na zatrudnienie trenera z topu nie zastanawiałby się.
0
@Midast Wszystko git tylko przy odejściu Neya nie mieliśmy nic do powiedzenia.
11
@malyszu Bartek to był albo kretyn jakich mało albo agent Madrytu działający na szkodę Barcelony. Chyba najgorszy prezydent od czasów Gasparta, zastał Barce murowaną a zostawił drewnianą albo jak kto woli rozjeb..ą.
3
@Sewren122 Nie Suarez tylko idiota Bartek, jak można jednego z najlepszych napastników oddać do rywala z tej samej ligi za free i do tego dopłacać mu do wypłaty.
1
Tragedia framy jak równy z równym z takim Eibarem
0
@Lukjav teraz Messi też by dużo goli wcisną jakby grał na 9 tylko problem w tym, że za plecami nie miałby Xaviego z Iniestą. Nasz środek nie istnieje. Więc Messi musi wracać się po pomocy żeby ktoś mógł rozegrać akcję.
1
@Magicc89PL Ale zauważ że Rudy zaorał Pedriego i ten nieograny Puig więcej dawał zespołowi. Trzeba jednak młodymi rotować.
7
@marcin000019 musisz pojęcia amigosami to można nazwać starą gwardie a nie jego.
1
@mlodykibic24 Niby tak, ale z drugiej strony Bussi nie nadąża do obrony a przecież jest defensywnym pomocnikiem. Zero walki o górne piłki, brak szybkości. Na plus to zostało mu tylko rozegranie ale on od tego nie powinien być.
0
@Tasde Na euro i tak by siedział na ławce, więc zamieni oglądanie na żywo meczy na tv
0
@Mr8lack Według mnie mimo tych ich transferów my mamy mocniejszą kadrę a i tak gramy padake.
0
@Remi1899 Nie dopłaciliśmy jeszcze żeby Madryt nas nie zaskarżył o dogadywanie się z Filmowcem bez ich zgody?
0
@4Fabregas4 To samo było w Bayernie, Chelsea ale u nas się nie da.
1
@Remi1899 a nie czasami 140 mln?
0
@Kismeth Bez przesady z Celtą to się męczymy często.
1
@krych4100 Jden i drugi to nadaje się do Barcy b
1
@StephanosCrushes trzeba było brać Pochettino jak puszczał do nas oczko. Teraz mamy trenera, który potrafił zagonić do ciężkich treningów ale taktyki uczył się chyba w okręgówce.
0
Ja nie wiem jakim cudem ta miernota Lenglet gra w pierwszym składzie. Już lepiej żeby Rudy grał wszystkimi prawonożnymi stoperami.
10
@Ratamahatta Jak by Riki zaczął grać parę męczy pod rząd pokazał by na co go stać.
0
@Jankes12 Co to za różnica 3 czy 4 miejsce i tak będziemy grać kwalifikacje do LM.