0

W Madrycie też pewnie popierają Rudego, bo dzięki niemu łatwo odpuścimy ligę.

2

@SeWo77 szkoda że u nas nie biegał.

0

@Hugo76 w sedno grają młodzi bo nie ma kim grać. Gramy gorzej niż za Waldka dramat.

6

@barca87f Raczej tak powinno być
Marc- André ter Stegen

0

@kejdzi Wolność słowa jest i każdy może wyrażać swoje zdanie. Lecz faktycznie ludzie przesadzają, kasy nie memy ale skład mamy dobry i spokojnie o majstra możemy walczyć.

1

@MrCental Roberto powinien siedzieć na ławce bo młodzi lepiej się prezentują od niego.

15

Na lewej Balde, na prawej Dest /Mingueza, a wszechstronny Roberto najlepiej żeby zajął miejsce na ławie.

4

Jak to możliwe przecież Bartek był najuczciwszym człowiekiem według Mariuszka xD

2

@Litman Nie przesadzaj czasem mordę podrze do jakiegoś młodego.

3

Jedno jest pewne, Rudy nie nadaje się na trenowanie popwego klubu. Tylko jest mały problem nie stać nas na odprawę dla niego i zatrudnienie lepszego trenera.

0

@Wizz777 czemu nie? I tak ten sezon jest stracony więc przynajmniej trzeba młodych ogrywać bo z naszej starej gwardii to już nic nie będzie. Bussi średnio grał, Roberto podaj do tyłu lepiej nie pisać a Alba to zagrał jak junior.
Więc wielkiej różnicy by nie było.

0

@JarekS dodał bym, że nie mamy skrzydłowych, jak by Dembele z Fatim byli zdrowi to całkiem inaczej by nasza gra wyglądała. Po prostu nie mamy czym Niemców straszyć.

2

Jak by Roberto czasem podał do przodu mogło by to zaskoczyć obronę niemiecką.

0

@Firestone A no później Cou pujdzie w jego ślady i będziemy mieć nowych liderów.

0

Najładniejsze koszulki to były 20 lat temu hehe

4

Rysiek bryluje na murawie hehe.

0

@ShawnC A kiedy to Lenglet miał najlepszą wersję?

0

@JarekS Verma pewnie i teraz zagrał by lepiej niż nasi Francuzi.

1

@macio_944 Miejmy nadzieję, że Lenglet ładnie będzie podgrzewał ławkę.

0

@equwesta przecież w City parę razy więcej zarabiał.

3

@JarekS Nie wiem czemu ale mam większy sentyment do Czarnej Perły niż do
El Pistolero.

2

@MarioVeB! Bo Bartek by wszystko załatwił i Messi by został na następną dekadę.

3

@MarioVeB! Szef płaci chyba tylko za pierwszy miesiąc chorobowego a później to ZUS płaci.

2

@JarekS Bo Perez umie robić interesy a nie jak my to mamy w zwyczaju rozdawać za frajer zawodników.

0

@Qbic17 Roberto nie ma pękniętego żebra?

0

@Bartek22 Bartek to był sabotażysą, jak można było dać Pjaniciowi tyle kasy...

2

Bartek to umiał robić interesy.

1

@Moov Barce stać co najwyżej na Ser Hochland xp

7

Przecież gość przyszedł tutaj tylko dzięki kreatywnej księgowości Bartka.

1

@paulbruno tylko zapomniałeś o tym, że nie pozbędziesz się zawodnika bez jego zgody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?