masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Madrycie też pewnie popierają Rudego, bo dzięki niemu łatwo odpuścimy ligę.
2
@SeWo77 szkoda że u nas nie biegał.
0
@Hugo76 w sedno grają młodzi bo nie ma kim grać. Gramy gorzej niż za Waldka dramat.
6
@barca87f Raczej tak powinno być
Marc- André ter Stegen
0
@kejdzi Wolność słowa jest i każdy może wyrażać swoje zdanie. Lecz faktycznie ludzie przesadzają, kasy nie memy ale skład mamy dobry i spokojnie o majstra możemy walczyć.
1
@MrCental Roberto powinien siedzieć na ławce bo młodzi lepiej się prezentują od niego.
15
Na lewej Balde, na prawej Dest /Mingueza, a wszechstronny Roberto najlepiej żeby zajął miejsce na ławie.
4
Jak to możliwe przecież Bartek był najuczciwszym człowiekiem według Mariuszka xD
2
@Litman Nie przesadzaj czasem mordę podrze do jakiegoś młodego.
3
Jedno jest pewne, Rudy nie nadaje się na trenowanie popwego klubu. Tylko jest mały problem nie stać nas na odprawę dla niego i zatrudnienie lepszego trenera.
0
@Wizz777 czemu nie? I tak ten sezon jest stracony więc przynajmniej trzeba młodych ogrywać bo z naszej starej gwardii to już nic nie będzie. Bussi średnio grał, Roberto podaj do tyłu lepiej nie pisać a Alba to zagrał jak junior.
Więc wielkiej różnicy by nie było.
0
@JarekS dodał bym, że nie mamy skrzydłowych, jak by Dembele z Fatim byli zdrowi to całkiem inaczej by nasza gra wyglądała. Po prostu nie mamy czym Niemców straszyć.
2
Jak by Roberto czasem podał do przodu mogło by to zaskoczyć obronę niemiecką.
0
@Firestone A no później Cou pujdzie w jego ślady i będziemy mieć nowych liderów.
0
Najładniejsze koszulki to były 20 lat temu hehe
4
Rysiek bryluje na murawie hehe.
0
@ShawnC A kiedy to Lenglet miał najlepszą wersję?
0
@JarekS Verma pewnie i teraz zagrał by lepiej niż nasi Francuzi.
1
@macio_944 Miejmy nadzieję, że Lenglet ładnie będzie podgrzewał ławkę.
0
@equwesta przecież w City parę razy więcej zarabiał.
3
@JarekS Nie wiem czemu ale mam większy sentyment do Czarnej Perły niż do
El Pistolero.
2
@MarioVeB! Bo Bartek by wszystko załatwił i Messi by został na następną dekadę.
3
@MarioVeB! Szef płaci chyba tylko za pierwszy miesiąc chorobowego a później to ZUS płaci.
2
@JarekS Bo Perez umie robić interesy a nie jak my to mamy w zwyczaju rozdawać za frajer zawodników.
0
@Qbic17 Roberto nie ma pękniętego żebra?
0
@Bartek22 Bartek to był sabotażysą, jak można było dać Pjaniciowi tyle kasy...
2
Bartek to umiał robić interesy.
1
@Moov Barce stać co najwyżej na Ser Hochland xp
7
Przecież gość przyszedł tutaj tylko dzięki kreatywnej księgowości Bartka.
1
@paulbruno tylko zapomniałeś o tym, że nie pozbędziesz się zawodnika bez jego zgody.