1

@blakkudium Cou chyba za 5 mnl.

0

Nadeszła bieda i przyszła koza do woza xD

7

Pedri może spokojnie się kurować ponieważ Nico i Gavi dają radę.

0

Zapatrzył się na R10 najpierw balety a później meczycho.

4

@CLionelMessi Najpierw był Neymar.

10

@kondrel19 Isco też był kibicem Barcy. To się liczy biznes a nie sentymenty, młody zagra tam gdzie mu więcej dadzą.

0

@ousmanedembele10 a no, przecież głową gra lepiej niż Neymar xD

0

Pedri, Gavi, Nico tak powinna wyglądać nasza pomoc za parę lat.

5

Może odda hołd Pjaniciowi i weźmie numer w którym ten wybitny piłkarz grał u nas xD

0

Jeśli Mingueza przegra z Danim to tylk pokazuje, że nie nadaje się na bok obrony. Alves może grać też w pomocy więc mamy takiego Roberto tylko starszego i lepszego.

0

@MrCental od Roberto na pewno lepiej zagra bo trudno gorzej wypaść niż Sergio hehe

1

Od niego już teraz bardziej przydatni są Nico i Gavi a dopiero zaczynają przygodę w dorosłej piłce. On powinien być ostatnim wyborem do pomocy. A na obronę to też się nie nadaje.

21

Jeśli brałby symboliczne wynagrodzenie to jestem na tak. Nawet jeśli tylko wytrzyma jedną połowę to więcej da niż nasi prawi obrońcy.

4

@patryk1995991 od Lengleta to chyba nikt gorzej nie wypadnie hehe

1

@kaamil1910 To tak jak było z Puyolem też Pep kazał mu popracować nad tym chociaż był naszym najlepszym stoperem.
P. S. Tylko przez kontuzje nie jest podstawowym naszym stoperem, bo na ten moment nakrywa wszystkich naszych stoperów czapką.

0

@BartArt może i racja, tylko że chłopak jest wolny i słaby fizycznie jak na ŚO

0

@Tatazolwinia Mi się wydaje, że on bardziej nie gra przez swoje zarobki a nie formę. Klub po prostu chce się go pozbyć bo za dużo zarabia.

0

@AxelF A może sam Messi już nie jest tym samym piłkarzem co u nas? Już nie jest wszystko grane na niego.

1

@ViscaelBarca2007@ViscaelBarca2007 I Falcao chyba chciał iść do średniaka, żeby mieć zagwarantowany pierwszy skład bo chciał się odbudować na Mistrzostwa Świata.

0

@messi564 Arthur też na plus mało zarabiał i coś tam grał.

1

@siael tylko my mamy dwóch skrzydłowych którzy są połamani.

2

@4Fabregas4 pewnie zrobią z nim jak z Wolverinem bo inaczej się nie da xD

0

@Lucassito R10 też dostał owację na stojąco.

2

@koksik2700 jeszcze dolicz Filmowca.

0

Cyk i kolejny rekord pobity przez Barce xD

0

@normasubiektywna ok zgoda tylko, że właściciel Newcastle ma tyle chajsu że właściciel PSG może mu buty czyścić.

2

@Roobo przecież nikt mu nie da tyle co Barca więc zostanie doić klub do końca kontraktu.

0

@Coutinho007 Ale nikt mu nie da tyle co my więc do końca kontraktu będzie doił klub.

1

@Matix90 Xavi chyba właśnie chce zmienić jednych i drugich.

0

Nie ma Rudego to od razu gra lepiej wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?