0

@DJ6 za Henrego bym Inieste wpisał.

1

Nasze panie w LM zagrają z prześcieradłami. Przynajmniej to el clasico wygramy xD

1

@vaco wszyscy poczekają do wygaśnięcia kontraktów bo kto im tyle zapłaci co Barca? Co do Desta to trochę się spieszą bo chłopak jest młody i jeszcze może odpalić.

0

Chiena już zaciera ręce na myśl o prowizji.

3

@Clue to samo jak de Jong i ogólnie większość zawodników co odchodzi z Ajaxu to obniżają loty.

0

@slayer Real majstra złapie później Sevilla / Materace i my na czwartym miejscu tak to widzę.

0

@Pstryk Araújo też się przy golach nie popisał.

0

@Turio nie wiem czy czasami Nico nie jest bardziej przydatny niż de Jong

2

@Gangol rok temu tak Pedri walczył a teraz renta.

0

Mecz wygrany dzięki młodym, obrona to tragedia i do tego ręcznik na bramce.

0

@XTobiX jak by nie spartolił sety i nie zagrał ładnie piętką to pewnie zapomniałbym że gra.

0

@Jeremi i Busquetsa też bym nie wliczał do nietykalnych.

0

@xparix a który boczny obrońca się u nas rozwiną?

0

@PauloPaz tylko kto podanie zrobi?

0

@batoon BvB i Ajax to kluby fenomeny u nich zawodnicy są świetni a odchodzą do innego klubu i nagle zapominają jak się gra w piłkę.

0

@Marcinss10 tylko Arajho daje radę.

0

@Przemas8411 Gavi?

0

@MatiSh Tylko przeszkodą jest kontrakt o wiele wyższy ma Umtiti więc muszą go odpalić.

0

Cavani ok ale na skrzydłach już niech biegają Fati Abde i Depay.

1

@Tabi9 Suarez odszedł bo za dużo zarabiał a poza tym Bartek go oddał.

1

@erni1 I bez Bartry to robimy xD

2

@Krystian1588 dobrze że Kun zakończyły karierę bo będzie kasa z jego pensji przeznaczona na badania xD

0

@hazo428 I ten jego stylowy wąs xD

1

@ElKamil a czemu kasa się zgadza i ma wakacje w Rajchu. Po upływie kontraktu i tak zarobi więcej już przeciętny człowiek przez całe życie.

3

@El dominatore może wypożyczymy go hehe

0

@Borneo Roberto nie lepszy.

6

Cou i Umtiti jeśli zeszli by 49% z wynagrodzenia (bo w Hiszpanii chyba nie wolno więcej obciąć zarobków) to bym zostawił. Natomiast Dest powinien zostać przecież to dopiero młody chłopak i jeszcze się rozwinie. Jeśli pozbędziemy się Amerykanina to kto będzie zmieniał Alvesa? Mingueza z Robero?

0

@MESSIah16 a mi przypomna się film V jak vendetta.

1

@Nemeczek79 Jak będą płacić to czemu nie? Już Arabów reklamowali. Jesteśmy w ciemnej dupie więc trzeba szukać kasy.

0

@creativeopinion bo 33 lata to człowiek już emerytem jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?