masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DJ6 za Henrego bym Inieste wpisał.
1
Nasze panie w LM zagrają z prześcieradłami. Przynajmniej to el clasico wygramy xD
1
@vaco wszyscy poczekają do wygaśnięcia kontraktów bo kto im tyle zapłaci co Barca? Co do Desta to trochę się spieszą bo chłopak jest młody i jeszcze może odpalić.
0
Chiena już zaciera ręce na myśl o prowizji.
3
@Clue to samo jak de Jong i ogólnie większość zawodników co odchodzi z Ajaxu to obniżają loty.
0
@slayer Real majstra złapie później Sevilla / Materace i my na czwartym miejscu tak to widzę.
0
@Pstryk Araújo też się przy golach nie popisał.
0
@Turio nie wiem czy czasami Nico nie jest bardziej przydatny niż de Jong
2
@Gangol rok temu tak Pedri walczył a teraz renta.
0
Mecz wygrany dzięki młodym, obrona to tragedia i do tego ręcznik na bramce.
0
@XTobiX jak by nie spartolił sety i nie zagrał ładnie piętką to pewnie zapomniałbym że gra.
0
@Jeremi i Busquetsa też bym nie wliczał do nietykalnych.
0
@xparix a który boczny obrońca się u nas rozwiną?
0
@PauloPaz tylko kto podanie zrobi?
0
@batoon BvB i Ajax to kluby fenomeny u nich zawodnicy są świetni a odchodzą do innego klubu i nagle zapominają jak się gra w piłkę.
0
@Marcinss10 tylko Arajho daje radę.
0
@Przemas8411 Gavi?
0
@MatiSh Tylko przeszkodą jest kontrakt o wiele wyższy ma Umtiti więc muszą go odpalić.
0
Cavani ok ale na skrzydłach już niech biegają Fati Abde i Depay.
1
@Tabi9 Suarez odszedł bo za dużo zarabiał a poza tym Bartek go oddał.
1
@erni1 I bez Bartry to robimy xD
2
@Krystian1588 dobrze że Kun zakończyły karierę bo będzie kasa z jego pensji przeznaczona na badania xD
0
@hazo428 I ten jego stylowy wąs xD
1
@ElKamil a czemu kasa się zgadza i ma wakacje w Rajchu. Po upływie kontraktu i tak zarobi więcej już przeciętny człowiek przez całe życie.
3
@El dominatore może wypożyczymy go hehe
0
@Borneo Roberto nie lepszy.
6
Cou i Umtiti jeśli zeszli by 49% z wynagrodzenia (bo w Hiszpanii chyba nie wolno więcej obciąć zarobków) to bym zostawił. Natomiast Dest powinien zostać przecież to dopiero młody chłopak i jeszcze się rozwinie. Jeśli pozbędziemy się Amerykanina to kto będzie zmieniał Alvesa? Mingueza z Robero?
0
@MESSIah16 a mi przypomna się film V jak vendetta.
1
@Nemeczek79 Jak będą płacić to czemu nie? Już Arabów reklamowali. Jesteśmy w ciemnej dupie więc trzeba szukać kasy.
0
@creativeopinion bo 33 lata to człowiek już emerytem jest.