0

@ACRAB95 Żeby nie było takiego pościgu jak Bartry za Bejlem xD

2

Już lepiej niech tego Cavaniego ściągną bo na nikogo innego nas nie stać.

2

@Tomek54321 bo agencja dała kasę więc starzy namówili młodego do podpisu.

0

@Yoshi94 Prorok czy co? Niestety Dembuś jest naszym najlepszym zawodnikiem nie dlatego, że się rozwiną tylko drużyna stoczyła się na dno xD

1

@Magicc89PL Tylko ten ubogi krewny pokonałby pewnie ich.

1

@BARCA1899Messi żebyś się nie pomylił bo teraz jest naszym najlepszym graczem.

3

@Woland10 Umtiti nie gra tylko przez to, że nie zszedł z pensji. Bo nie wierzę, że grałby gorzej od Lengleta i Garci

0

@Mike1023 wszystko ok, tylko Dembele w obu nogach ma petardę.

1

@Przemas8411 wcześniej we Francji też się buntował żeby odejść do Niemiec.

2

@panczo Sterling to taki Dembele jeden i drugi jeździec bezgłowy z nieadekwatnymi zadaniami finansowymi do swojej gry.

0

@sepek My to ledwo w top 4 będziemy,niestety Rudy zaprowadził nas do czarnej dupy. Natomiast Real już takiej przewagi nie straci.

0

@jacobFCB Repli-Kate

0

@agaFCB raczej nie skoro pobiera największą gaże w zespole.

0

@Naturopata PSG to Dembele sobie weźmie za Mbappé.

0

Cała trójka wymieniona powinna odejść bo nie będą grać u nas ze względu na wysokie zarobki. Cou coś tam pogrywa, żeby znalazł się kupiec na niego. Jeśliby Cou i Umtiti zeszli z pensji częściej by grali.

0

@lukas10 trafna opinia jeśli by na PO nie grał to na środek się nada bo teraz to tylko Araújo trzyma poziom jeśli oczywiście jest zdrowy a później Pikej. A reszta to do Ekstraklasy się nadaje.

0

@Tridente2015 z Wernera to taka 9 jak z Depaya xD

0

@Recber z dziada pradziada xD

1

@normasubiektywna Chyba nawet Klopp wypowiadał się, że Cou nie pasuje do Barcy.

1

Z tym Depayem to popłynęli, dość strzelił bramkę, ale wcześniej setę zmarnował. W Monachium już takiego prezentu obrońcy mu nie dadzą.

3

@nammah jeszcze za rajd z Realem xD

0

@HabFab kto pensję i premię liczy przy transferze? Za przedłużenie kontraktu też zawodnicy biorą premię.

0

@burza1982 nie kupią tylko wezmą za free.

2

@QuentinTarantino jak Zidan prawie xD

0

@lukaszmatusiewicz raczej chodzi o pensję, Umtiti nie chciał zejść z niej i dlatego chcą mu pokazać, że nie będzie grał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RydwanFaraona ok później coraz gorzej

2

Depay to marnuje akcje jak Suarez tylko różnica w tym że Suarez od czasu do czasu strzelił z niczego.

0

@ousmanedembele10 Pewnie na Camp Nou xD

0

Ten to dawał radę dawniej, pamiętam że w Fifie go kupowałem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?