masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACRAB95 Żeby nie było takiego pościgu jak Bartry za Bejlem xD
2
Już lepiej niech tego Cavaniego ściągną bo na nikogo innego nas nie stać.
2
@Tomek54321 bo agencja dała kasę więc starzy namówili młodego do podpisu.
0
@Yoshi94 Prorok czy co? Niestety Dembuś jest naszym najlepszym zawodnikiem nie dlatego, że się rozwiną tylko drużyna stoczyła się na dno xD
1
@Magicc89PL Tylko ten ubogi krewny pokonałby pewnie ich.
1
@BARCA1899Messi żebyś się nie pomylił bo teraz jest naszym najlepszym graczem.
3
@Woland10 Umtiti nie gra tylko przez to, że nie zszedł z pensji. Bo nie wierzę, że grałby gorzej od Lengleta i Garci
0
@Mike1023 wszystko ok, tylko Dembele w obu nogach ma petardę.
1
@Przemas8411 wcześniej we Francji też się buntował żeby odejść do Niemiec.
2
@panczo Sterling to taki Dembele jeden i drugi jeździec bezgłowy z nieadekwatnymi zadaniami finansowymi do swojej gry.
0
@sepek My to ledwo w top 4 będziemy,niestety Rudy zaprowadził nas do czarnej dupy. Natomiast Real już takiej przewagi nie straci.
0
@jacobFCB Repli-Kate
0
@agaFCB raczej nie skoro pobiera największą gaże w zespole.
0
@Naturopata PSG to Dembele sobie weźmie za Mbappé.
0
Cała trójka wymieniona powinna odejść bo nie będą grać u nas ze względu na wysokie zarobki. Cou coś tam pogrywa, żeby znalazł się kupiec na niego. Jeśliby Cou i Umtiti zeszli z pensji częściej by grali.
0
@lukas10 trafna opinia jeśli by na PO nie grał to na środek się nada bo teraz to tylko Araújo trzyma poziom jeśli oczywiście jest zdrowy a później Pikej. A reszta to do Ekstraklasy się nadaje.
0
@Tridente2015 z Wernera to taka 9 jak z Depaya xD
0
@Recber z dziada pradziada xD
1
@normasubiektywna Chyba nawet Klopp wypowiadał się, że Cou nie pasuje do Barcy.
1
Z tym Depayem to popłynęli, dość strzelił bramkę, ale wcześniej setę zmarnował. W Monachium już takiego prezentu obrońcy mu nie dadzą.
3
@nammah jeszcze za rajd z Realem xD
0
@HabFab kto pensję i premię liczy przy transferze? Za przedłużenie kontraktu też zawodnicy biorą premię.
0
@burza1982 nie kupią tylko wezmą za free.
2
@QuentinTarantino jak Zidan prawie xD
0
@lukaszmatusiewicz raczej chodzi o pensję, Umtiti nie chciał zejść z niej i dlatego chcą mu pokazać, że nie będzie grał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RydwanFaraona ok później coraz gorzej
2
Depay to marnuje akcje jak Suarez tylko różnica w tym że Suarez od czasu do czasu strzelił z niczego.
0
@ousmanedembele10 Pewnie na Camp Nou xD
0
Ten to dawał radę dawniej, pamiętam że w Fifie go kupowałem xD