masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ptasior to wiedziałem, tylko byłem ciekawy czy ktoś wie czy sobie daje rade
1
Czy ktoś się orientuje co z Moribą?
0
@Jestjakjest najpierw musi podpisać nowy kontrakt, bo kuszą go Anglicy
2
Według mnie powinni wyjść jak na Benfike
2
@eckov Kadra jakby była zdrowa to o majstra by się biła. Największy problem to sztab medyczny, który nie może zapobiec a później prawidłowo leczyć kontuzji.
1
@KacperWisnia chyba nie, bo nawet jak dostał czerwoną kartkę za krytykę sędziego to Messi go tłumaczyły przed sędzią, że przecież Dembele nie umie hiszpańskiego xD
3
@Pawel13sz jednego to najpoerw trzeba wykupić
1
Skrzydłowych mamy tylko połamanych albo juniorów, a 9 brak (Kun chyba zawiesi buty na kołku) więc trzeba szukać 9 albo dograć ten sezon do końca tymi zawodnikami jskuchtmamy.
3
@jutroIV ja bym dodał, że czyściej grająca i mu prądu nie odcina.
0
@fevirek92 Już Generał powinien Umtitiego wpuścić, chyba że na zakaz od Laporty.
0
@marions z tym Demirem to pojechałeś. Chyba miało obyć : Pedri, Gavi, Nico, Fati.
0
@marions Rok temu to Leo chyba za free chciał odejść natomiast w tym chciały zostać tylko kasy nie mieliśmy na wypłatę.
0
@caminero Ten rok jest wprowadzenie młodych, w następnym roku możemy powalczyć o ligę, natomiast za dwa lata jak młodzi się ograją możemy zawalczyć w LM.
6
Zdziwieni? Przecież nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia a i niema już u nas Messiego, który maskował tą posuchę.
0
Młody Mesut Ozil na zdjęciu hehe
0
Gość nieźle popłyną, poziom sędziowania w Hiszpanii jest dnem a oni chcą być punktem odniesienia.
1
@Sapos93 starsi już lepsi nie będą a on będzie.
0
@QuentinTarantino hehe wybór teraz mamy taki: słaby i słabszy hehe
0
@Greenalley Może jeszcze Abde gra w Barcy B więc ma rytm meczowy a Demir siedzi na ławie więc jest bez formy.
0
@Owen1994 tworzymy sytuację, których nie potrafimy wykorzystać, wniosek nasuwa się sam - szkoda je kreować xD
P. S. Gramy lepiej już za kadencji Rudego, wrócił pressing i coś kombinujemy z pierwszej piłki.
0
@davidskrab jakie sprzedać oni chcą go za free.
1
No i zajechali Lucho z Rudym Pedriego rok temu a i jeszcze olimpiada zrobiła swoje, teraz długo będzie się to odbijać czkawką.
0
Dobrze prawi wódki mu dać xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
35
To chyba normalne, lekarz lepiej wie niż zawodnik czy może grać. Aż dziwne że tak nie było wcześniej.
5
@Wizz777 Bo Rudy może jednak jest średnim trenerem, bez wizji z wielkim ego?
0
@Big Lebowski No a u nas łatwiej mu będzie przebić się do pierwszego składu i rozwinąć się.
1
@blakkudium Cou chyba za 5 mnl.
0
Nadeszła bieda i przyszła koza do woza xD
7
Pedri może spokojnie się kurować ponieważ Nico i Gavi dają radę.