0

@Ptasior to wiedziałem, tylko byłem ciekawy czy ktoś wie czy sobie daje rade

1

Czy ktoś się orientuje co z Moribą?

0

@Jestjakjest najpierw musi podpisać nowy kontrakt, bo kuszą go Anglicy

2

Według mnie powinni wyjść jak na Benfike

2

@eckov Kadra jakby była zdrowa to o majstra by się biła. Największy problem to sztab medyczny, który nie może zapobiec a później prawidłowo leczyć kontuzji.

1

@KacperWisnia chyba nie, bo nawet jak dostał czerwoną kartkę za krytykę sędziego to Messi go tłumaczyły przed sędzią, że przecież Dembele nie umie hiszpańskiego xD

3

@Pawel13sz jednego to najpoerw trzeba wykupić

1

Skrzydłowych mamy tylko połamanych albo juniorów, a 9 brak (Kun chyba zawiesi buty na kołku) więc trzeba szukać 9 albo dograć ten sezon do końca tymi zawodnikami jskuchtmamy.

3

@jutroIV ja bym dodał, że czyściej grająca i mu prądu nie odcina.

0

@fevirek92 Już Generał powinien Umtitiego wpuścić, chyba że na zakaz od Laporty.

0

@marions z tym Demirem to pojechałeś. Chyba miało obyć : Pedri, Gavi, Nico, Fati.

0

@marions Rok temu to Leo chyba za free chciał odejść natomiast w tym chciały zostać tylko kasy nie mieliśmy na wypłatę.

0

@caminero Ten rok jest wprowadzenie młodych, w następnym roku możemy powalczyć o ligę, natomiast za dwa lata jak młodzi się ograją możemy zawalczyć w LM.

6

Zdziwieni? Przecież nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia a i niema już u nas Messiego, który maskował tą posuchę.

0

Młody Mesut Ozil na zdjęciu hehe

0

Gość nieźle popłyną, poziom sędziowania w Hiszpanii jest dnem a oni chcą być punktem odniesienia.

1

@Sapos93 starsi już lepsi nie będą a on będzie.

0

@QuentinTarantino hehe wybór teraz mamy taki: słaby i słabszy hehe

0

@Greenalley Może jeszcze Abde gra w Barcy B więc ma rytm meczowy a Demir siedzi na ławie więc jest bez formy.

0

@Owen1994 tworzymy sytuację, których nie potrafimy wykorzystać, wniosek nasuwa się sam - szkoda je kreować xD
P. S. Gramy lepiej już za kadencji Rudego, wrócił pressing i coś kombinujemy z pierwszej piłki.

0

@davidskrab jakie sprzedać oni chcą go za free.

1

No i zajechali Lucho z Rudym Pedriego rok temu a i jeszcze olimpiada zrobiła swoje, teraz długo będzie się to odbijać czkawką.

0

Dobrze prawi wódki mu dać xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

35

To chyba normalne, lekarz lepiej wie niż zawodnik czy może grać. Aż dziwne że tak nie było wcześniej.

5

@Wizz777 Bo Rudy może jednak jest średnim trenerem, bez wizji z wielkim ego?

0

@Big Lebowski No a u nas łatwiej mu będzie przebić się do pierwszego składu i rozwinąć się.

1

@blakkudium Cou chyba za 5 mnl.

0

Nadeszła bieda i przyszła koza do woza xD

7

Pedri może spokojnie się kurować ponieważ Nico i Gavi dają radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?