masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To nasz zarząd powinien przestać liczyć na Rudego, póki jeszcze można uratować sezon.
2
A później wszyscy zdziwieni, że nie możemy nadążyć za szybkimi akcjami topowych zespołów. Taki Bayern czy inny Liverpool na pół gwizdka grający nas ogra.
3
Na Barce chyba rzucono klątwę, każdy zawodnik kupiony zjeżdża z formą. Nie ma chyba zawodnika, z zewnątrz żeby się rozwiną u nas.
2
@marcinnikt ok tylko w czym im zawinił Carles?
3
Z tym Garcią to trochę popłyną, może jest młody i kariera przed nim. Ale trochę zbyt dużo błędów robi jak na podstawowego obrońcę. Niestety również jest trochę słaby fizycznie i wolny a doświadczeniem jeszcze tego nie nadrabia.
0
@Rompul mi się wydaje, że jednak będzie to mecz asekuracyjny. Real będzie wyrachowany i czekał na nasz błąd a my będziemy klepać na swojej połowie.
12
Każdy zawodnik ginie u nas ostatnio. Aż strach pomyśleć o tym, że każdy nasz transfer albo stopuje albo cofa się w rozwoju.
0
@against_modern_football Od razu znienawidzonym, po prostu się nie kochamy ale teraz atmosfera jest ok. Za Murinio to można było mówić że się nienawidzimy.
1
@koksik2700 no od jego odejścia nie mamy kapitana. Potrafił zmotywować i pogonić zespół jak trzeba było.
1
Nie ma co pompować balonika, niestety kontuzje zrobiły swoje a i trener nie za dobry. Remis brał bym w ciemno.
0
@pichichi7 to też przeszedł holender do historii strzelając poraz pierwszy w światło bramki w tej edysji LM hehe
0
Tak średnio oglądałem pierwszą połowę ale pierwszy celny strzał oddał Luk?
1
@KrystianR Co poradzisz Xavi z Iniestą by tu pewnie lepiej zagrali niż nasz środek a i Verma miałby pierwszy skład przy naszych asach.
8
@Mike1023 W sumie darmo to uczciwa cena xD
3
@Shyker1 musi iść na korki do Casemiro czy jak mu tam, gość fauluje cały czas a kartek nie zbiera fenomen nie piłkarz.
0
@El dominatore może Kun w tej roli się sprawdzi.
15
No to Dest na skrzydło a na PO Alvesa hehe
0
@Prabuk955 Tylko Roberto na swoim poziomie został no i Depay trochę formę stracił.
0
@Prabuk955 Thiago to już nie ten sam kozak co w Niemczech.
0
@333tricampeones333 Ktoś musi podawać do tyłu xD
0
Według mnie są trzy opcje 1-Real, 2-PSG, 3- zostanie w United.
2
No i git niech podpisują i lecimy za parę lat po trypet xD
1
@DIPENNN gorzej od Sergio Roberto nie zagra xD
0
@Malpi_Musk xD
..................
0
Darmo to uczciwa cena xD
0
@Rewolucja123 Ale po naszym środku xD
3
Ciekawe komu Pikej kibicował xD
1
@Donio nawet jeśli tak jest to nie można tak motywować zawodników. Większość ligi ma gorszych zawodników od nas a słyszałeś żeby jakiś trener lamentował, że ma kadrę do bani i nic z nimi nie ugra.
1
@FcBarce wprowadza bo nie na kim grać...
0
@Classik10 śmiej się wie Ibra byłby pierwszym wyborem na szpicę.