4

To nasz zarząd powinien przestać liczyć na Rudego, póki jeszcze można uratować sezon.

2

A później wszyscy zdziwieni, że nie możemy nadążyć za szybkimi akcjami topowych zespołów. Taki Bayern czy inny Liverpool na pół gwizdka grający nas ogra.

3

Na Barce chyba rzucono klątwę, każdy zawodnik kupiony zjeżdża z formą. Nie ma chyba zawodnika, z zewnątrz żeby się rozwiną u nas.

2

@marcinnikt ok tylko w czym im zawinił Carles?

3

Z tym Garcią to trochę popłyną, może jest młody i kariera przed nim. Ale trochę zbyt dużo błędów robi jak na podstawowego obrońcę. Niestety również jest trochę słaby fizycznie i wolny a doświadczeniem jeszcze tego nie nadrabia.

0

@Rompul mi się wydaje, że jednak będzie to mecz asekuracyjny. Real będzie wyrachowany i czekał na nasz błąd a my będziemy klepać na swojej połowie.

12

Każdy zawodnik ginie u nas ostatnio. Aż strach pomyśleć o tym, że każdy nasz transfer albo stopuje albo cofa się w rozwoju.

0

@against_modern_football Od razu znienawidzonym, po prostu się nie kochamy ale teraz atmosfera jest ok. Za Murinio to można było mówić że się nienawidzimy.

1

@koksik2700 no od jego odejścia nie mamy kapitana. Potrafił zmotywować i pogonić zespół jak trzeba było.

1

Nie ma co pompować balonika, niestety kontuzje zrobiły swoje a i trener nie za dobry. Remis brał bym w ciemno.

0

@pichichi7 to też przeszedł holender do historii strzelając poraz pierwszy w światło bramki w tej edysji LM hehe

0

Tak średnio oglądałem pierwszą połowę ale pierwszy celny strzał oddał Luk?

1

@KrystianR Co poradzisz Xavi z Iniestą by tu pewnie lepiej zagrali niż nasz środek a i Verma miałby pierwszy skład przy naszych asach.

8

@Mike1023 W sumie darmo to uczciwa cena xD

3

@Shyker1 musi iść na korki do Casemiro czy jak mu tam, gość fauluje cały czas a kartek nie zbiera fenomen nie piłkarz.

0

@El dominatore może Kun w tej roli się sprawdzi.

15

No to Dest na skrzydło a na PO Alvesa hehe

0

@Prabuk955 Tylko Roberto na swoim poziomie został no i Depay trochę formę stracił.

0

@Prabuk955 Thiago to już nie ten sam kozak co w Niemczech.

0

@333tricampeones333 Ktoś musi podawać do tyłu xD

0

Według mnie są trzy opcje 1-Real, 2-PSG, 3- zostanie w United.

2

No i git niech podpisują i lecimy za parę lat po trypet xD

1

@DIPENNN gorzej od Sergio Roberto nie zagra xD

0

@Malpi_Musk xD
..................

0

Darmo to uczciwa cena xD

0

@Rewolucja123 Ale po naszym środku xD

3

Ciekawe komu Pikej kibicował xD

1

@Donio nawet jeśli tak jest to nie można tak motywować zawodników. Większość ligi ma gorszych zawodników od nas a słyszałeś żeby jakiś trener lamentował, że ma kadrę do bani i nic z nimi nie ugra.

1

@FcBarce wprowadza bo nie na kim grać...

0

@Classik10 śmiej się wie Ibra byłby pierwszym wyborem na szpicę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?