9

Dzięki rozrzutności Bartka nikt nie chce odchodzić od nas albo żadnego klubu nie stać na pensję naszych gwiazd.

21

Człowiek przyzwyczaił się do złotych interesów Bartka, więc jak normalnie sprzedajemy to aż dziwnie to wygląda hehe.

1

Z taką skutecznością to Hiszpanie dostaną niezły oklep od Włochów.

17

Człowiek patrzy na Verme to człowiek myślał że jest emeryto rencistą a tu chłop grałby u nas w podstawie zamiast mistrzów świata.

1

@Firestone chyba że morda będzie ozdobiona ciuchami więziennymi to wtedy morda będzie się cieszyć.

0

Mecz Hiszpanii to była nuda na maxa. Przynajmniej Włochy-Belgia można oglądać z przyjemnością.

2

Kurczę ale w Madrycie martwią się o Barce

0

@PlsNotAtletico hehe Big Sam go przebił, tak samo szklany tylko dłużej łapie formę i jest mega pazerny.

3

A może za Lengleta pogra? Gorzej by nie wypadł hehe

0

@MarioVeB! No bo Bartek to był mistrz ekonomii i transferów. A zresztą z tekstu wynika, że zarząd chce postawić na wychowanków tylko Rudolf chce starego dziada.

0

@LatajacyHolender hehe no nieźle poleciałeś. A i chyba mamy umowę z Liverpoolem, że nie możemy jeszcze od nich kupować zawodników.

1

@Carlosss Każdy ma swoje zdanie mi tam się ona podoba.

5

Hehe normalnie Amerykę odkryli w tych gazetach, że Cou będzie musiał obniżyć wynagrodzenie żeby gdzieś iść.

1

@Coutinho007 Wiesz Bartek tyle kasy mu dał, że chłop trzyma się rękami i nogami. Bo gdzie tle zarobi co u nas?

0

@kamzar gość powinien sam utrzymywać tych darmozjadów. Negocjacje Bartka pewnie tak wyglądały
Taki Pjanić ok przyjdę do Barcy grać tak za 6 mln ok?
Bartek na to ok masz 8 mln ton na zachętę.

6

Jak czytam o Pjaniciu to sobie człowiek myśli jaki to Bartek był idiotą, że oddał Arthura za tego emeryta co zarabia cztery razy tyle co Brazylijczyk. Zarządzanie level master.

0

@Vintee jak przecież jest napisane że cztery kluby z Hiszpanii i parę z Angli

1

@Midast Wszystko git tylko nikt nie pozbył się Thiago on sam chciał odejść ponieważ dostał miał śmieszną klauzulę (nie rozegrał wystarczającej ilości minut żeby wzrosła.)

0

To odrodzenie jest na wyrost, ta Hiszpania jest najsłabsza od lat.

2

@sewciu50 może dlatego że nie narzeka i zarabiałby trzy razy mniej?

23

@normasubiektywna a kto kupi dziadów z jakimi poborami? Trzeba by oddawać ich za darmo a wtedy znowu byłoby biadolenie, że oddajemy zawodników za bezcen.

0

@VeB 1899 czemu szkoda? Jazdy jest wygranym, on jeśli nie będzie dobrze się czół będzie mógł odejść a my nie stracimy na nim bo przyszedł za free nie dostał majątku a jak się sprawdzi będą negocjować następną umowę.

0

To on jest chory tył zdrowy? Czy zdrowy tylko chory?

1

@Hasszz może nie jest topowym trenerem ale jakiś puchar ugramy. A jeśli nie to nie będzie już miał wymówek, że kadra słaba i bez transferów został.

0

@Naker hmm niech się zastanowię, może odpowiedź druga jest poprawna?

0

@Barcamoja Nie porównuj najlepszego piłkarza w historii z dobrym zawodnikiem. Dali mu czas a on przeciągną strunę i nara.

0

Jak to się mówi:
gramy ujowo ale stabilnie xp

1

Ale dziadami jesteśmy, my to możemy sobie pograć z San Marino hehe

1

@RanDiFCB Za imtibirgo jak wezmą 10 mln to będzie bardzo dobrze, połamany rezerwowy z taką wypłatą nikogo nie skusi.

2

@lukbed232 z rok odejdzie za free więc lepsze teraz parę ojro za niego wziąć niż nic. Chyba że zgodzi się na obniżkę to Laporta da mu kontrakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?