0

@Tomek54321 Musi być wdzięczny Bartkowi w końcu go do roboty przyjął xp

5

@lj89 Var varem ale sędzia i tak swoje zrobi. Już nie jeden raz się przekonaliśmy o tym.

2

@Barcelonista94 Jak to przeczytałem na real Madryt.pl jak Vini kopie piłkę to sam się wie gdzie poleci dlatego tak ciężko jest go zablokować i łatwo o rykoszet hehe

11

@Firestone jak to się mówi z gówna bicza nie ulepisz, a jak ulepisz to będzie gówniany.

0

@formentera2017 Z tymi wahadłowymi to wcale nie gra się tak defensywnie, u nas oni bardziej robili za skrzydłowych niż obrońców.

0

@batoosz Jeden z gorszych sezonów Messiego ale i tak jest najlepszy w lidze.

0

@Neymarinho Ogólnie naszej obrobię wyszedł mecz z Sewillą. Miejmy nadzieję że w pucharze też pokażą miejsce w szeregu Andaluzyjczykom.

0

@Gregsky10 Może i chętni na nich by byli, tylko czy sami zainteresowani będą chcieli odchodzić?

0

@Murazor I chyba co roku ma mieć podwyżkę. Podobno w kontrakcie ma to zapisane.

5

@liberoFCB@liberoFCB a Pucharze Króla trzeba wygrać i awansować a w LM trzeba wygrać i odpaść z honorem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wszystko fajnie tylko szkoda że De Jong nie wpakował drugiej bramki.

2

@Brashearr Miejmy nadzieję, że tak. Wszystko będzie zależało od skuteczności bo akcje trorzymy tylko nasi wykończenie mają jak w b klasie

0

Złotousty się w końcu wypowiedział, szansę to każdy z czwórki ma tylko podejrzewam, że Materace złapią zadyszkę to Real zdobędzie majstra.

0

@messi564 A Fati to całkiem z juniorów przyszedł i dawał radę.

0

Najlepsze to przebłyski poszczególnych piłkarzy.
Najgorsze skuteczność wołająca o pomstę do nieba.
Nie dziwne, że prawie wszystko przegraliśmy z lepszymi ekipami jak potrzebujemy paru setek żeby strzelić gola.

1

@Remi1899 Z jego poborami to dosiedzi sobie do końca kontraktu u nas albo odejdzie jak Rakitić prawie za darmo.

0

@Magicc89PL Mingueza to jest środkowy obrońca a nie boczny, gość musiał ścigać się z szybkim skrzydłowym, który jest od niego zwrotniejszy i to taki mały szkopuł.

0

@SkilledHydra16 Szanse zawsze są, może Laporta go przekona (ale to jest mało prawdopodobne).

1

@Maks91 powiem tak ogólnikowom lepiej żeby przesiedział do końca sezonu na ławie bo jest naszym najgorszym pomocnikiem.

0

@Krzeczo Desta, Araújo i Pedriego wprowadził to duży plus.

0

@Lukkkas Chyba bardziej teraz Realowi idzie. Materace łapią pomału zadyszkę.

0

@Armandi Poziom ligi nie wzrósł tylko nasz i Realu spadł.

0

@Comentateiro To nie wina trenera że nasi mię potrafią w bramkę trafić a obrona co mecz rozdaje prezenty wywalą. Tu i Pep by nie pomógł bez transferów.

2

@FafitFCB Jeszcze Lengletów bym dodał i Umtitów.

1

A kiedy ten pan robił szybkie postępy? Albo w ogóle postępy, niestety ale to jest gorsza wersja Malcoma.

1

@ACRAB95 Drugich frajerów jak my to nie ma. Jeszcze Arthur brał dwa mln a Pjanić dostał osiem, normalnie interes życia Bartek zrobił.

0

@Borneo Czekacie na tego Garcia jak na zbawienie. Gość jest głębokim rezerwowym więc raczej nie zbawi naszej obrony.

0

@azysko Spokojnie wszystko przed nami.

0

@Wiktoria13 Naprwno Borussia pójdzie na taki układ hehe w chu.. to nas się robi a nie my robimy hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?