masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 Musi być wdzięczny Bartkowi w końcu go do roboty przyjął xp
5
@lj89 Var varem ale sędzia i tak swoje zrobi. Już nie jeden raz się przekonaliśmy o tym.
2
@Barcelonista94 Jak to przeczytałem na real Madryt.pl jak Vini kopie piłkę to sam się wie gdzie poleci dlatego tak ciężko jest go zablokować i łatwo o rykoszet hehe
11
@Firestone jak to się mówi z gówna bicza nie ulepisz, a jak ulepisz to będzie gówniany.
0
@formentera2017 Z tymi wahadłowymi to wcale nie gra się tak defensywnie, u nas oni bardziej robili za skrzydłowych niż obrońców.
0
@batoosz Jeden z gorszych sezonów Messiego ale i tak jest najlepszy w lidze.
0
@Neymarinho Ogólnie naszej obrobię wyszedł mecz z Sewillą. Miejmy nadzieję że w pucharze też pokażą miejsce w szeregu Andaluzyjczykom.
0
@Gregsky10 Może i chętni na nich by byli, tylko czy sami zainteresowani będą chcieli odchodzić?
0
@Murazor I chyba co roku ma mieć podwyżkę. Podobno w kontrakcie ma to zapisane.
5
@liberoFCB@liberoFCB a Pucharze Króla trzeba wygrać i awansować a w LM trzeba wygrać i odpaść z honorem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wszystko fajnie tylko szkoda że De Jong nie wpakował drugiej bramki.
2
@Brashearr Miejmy nadzieję, że tak. Wszystko będzie zależało od skuteczności bo akcje trorzymy tylko nasi wykończenie mają jak w b klasie
0
Złotousty się w końcu wypowiedział, szansę to każdy z czwórki ma tylko podejrzewam, że Materace złapią zadyszkę to Real zdobędzie majstra.
0
@messi564 A Fati to całkiem z juniorów przyszedł i dawał radę.
0
Najlepsze to przebłyski poszczególnych piłkarzy.
Najgorsze skuteczność wołająca o pomstę do nieba.
Nie dziwne, że prawie wszystko przegraliśmy z lepszymi ekipami jak potrzebujemy paru setek żeby strzelić gola.
1
@Remi1899 Z jego poborami to dosiedzi sobie do końca kontraktu u nas albo odejdzie jak Rakitić prawie za darmo.
0
@Magicc89PL Mingueza to jest środkowy obrońca a nie boczny, gość musiał ścigać się z szybkim skrzydłowym, który jest od niego zwrotniejszy i to taki mały szkopuł.
0
@SkilledHydra16 Szanse zawsze są, może Laporta go przekona (ale to jest mało prawdopodobne).
1
@Maks91 powiem tak ogólnikowom lepiej żeby przesiedział do końca sezonu na ławie bo jest naszym najgorszym pomocnikiem.
0
@Krzeczo Desta, Araújo i Pedriego wprowadził to duży plus.
0
@Lukkkas Chyba bardziej teraz Realowi idzie. Materace łapią pomału zadyszkę.
0
@Armandi Poziom ligi nie wzrósł tylko nasz i Realu spadł.
0
@Comentateiro To nie wina trenera że nasi mię potrafią w bramkę trafić a obrona co mecz rozdaje prezenty wywalą. Tu i Pep by nie pomógł bez transferów.
2
@FafitFCB Jeszcze Lengletów bym dodał i Umtitów.
1
A kiedy ten pan robił szybkie postępy? Albo w ogóle postępy, niestety ale to jest gorsza wersja Malcoma.
1
@ACRAB95 Drugich frajerów jak my to nie ma. Jeszcze Arthur brał dwa mln a Pjanić dostał osiem, normalnie interes życia Bartek zrobił.
0
@Borneo Czekacie na tego Garcia jak na zbawienie. Gość jest głębokim rezerwowym więc raczej nie zbawi naszej obrony.
0
@azysko Spokojnie wszystko przed nami.
0
@Wiktoria13 Naprwno Borussia pójdzie na taki układ hehe w chu.. to nas się robi a nie my robimy hehe