0

@Wiktoria13 Naprwno Borussia pójdzie na taki układ hehe w chu.. to nas się robi a nie my robimy hehe

0

@Rivaldo90 pożegnał bym jeszcze Pjanicia i Juniora.

0

@roni1080 to samo miałem napisać

0

A powiedzcie mi, który zawodnik Barcelony nie miał problemu w tym meczu?

0

@Sapos93 Niestety ale dopiero przed nami najgorsze.

0

@czar007 Rudy ekspertem nie jest ale powiedzmy sobie szczerze, że mamy mnustwo kontuzji, zawodników bez kondycji to i tak wycisną z tego dziadostwa ile się dało. Plus jeszcze wprowadził Pedriego, Araújo, Desta, Mingueze więc nie ma źle (o Ansu nie wspominam bo on błysną już w tamtym sezonie).

0

@Fenriss Tylko po co nam siły na resztę sezonu? Przecież liga też nam odjechała a w top 4 spokojnie będziemy.

2

Ten sezon jest już stracony więc Rudy powinien dobrać sezon młodymi a starych wypaleńców wysłać na trybuny. Trzeba ogrywać młodych na przyszły sezon bo eweryci nic nam już więcej nie dadzą.

3

Tutaj potrzeba prezydenta i pożegnać wypakeńców i szrotu. Niestety ale to akurat może być trudne, bo nikt im nie da tyle co my im płacimy. A kasy na wzmocnienia u nas brak. Jeśli tak dalej pójdzie to stoczymy się jak Milan.

0

A Może wymęczymy wygraną ale odpadniemy nie ma co liczyć na cud.

1

@MaxRM Mają drużynę i trenera, pisałem żeby brać Pochettino jak nam oczko puszczał, ale Barca uniosła się honorem i go olała. Teraz on pokazał Rudemu miejsce w szeregu.

0

@fejkenq za mnie nie ma kto przyjść niestety

1

Kur... takie meczycho się zapowiada a ja mam drugą zmianę. Zostaje zobaczyć skrót na YouTube niestety.

0

@KacperVEB niestety lepszej opcji nie posiadamy.

0

@Gall No ja też nie tęsknię tylko trochę lipa, że oddaliśmy rezerwowego, który brał 2 mln a dostaliśmy emeryta, który bierze
8 mnl.

24

@Sherem Magik Bartek wymienił młodego Arthura na emeryta, który przyszedł zgarniać duży szmal za siedzenie na ławie. Bartek to chyba krypto fan Realu. Zrobił wszystko żeby zajechać Barcelonę.

0

@normasubiektywna Tak optymistycznie patrzeć to nie potrzebne są teraz wielkie wzmocnienia, młodzi dają radę więc nie ma tragedii. Trzeba sprzedać Cou, Umtitiego, Juniora, Pjanicia i Busquetsa (jednak to było by zbyt piękne.) Parę ojro by wpadło i bardzo by się wydatki na pensję zmniejszyły.

0

@Dojt Albo jakby Gargamel dostał taką okrojoną kadrę. Pewnie walczylibyśmy o Ligę Europy hehe

0

@dominikm Wątpię żeby się zgodził na takie obcięcie na jakie zasługuje.

0

@kwiat211 może adblocka wyłącz

0

@ACRAB95 Jeszcze naszą 9tke bym sprzedał.

0

@mielniczas A to ok

0

@mielniczas A według mnie najbardziej brakuje Puyol, Xavi, Iniesta.

0

@KrystianR Rakitić odszedł a za niego przyszedł jeszcze gorszy Pjanić.

0

@Murazor To ja wiem, że nie zamortyzował się ale taką wypłatę bierze za siedzenie na ławce, że jednak kepiej go sprzedać.

2

@polcza@polcza U nas może by nie miał takiej motywacji i dalej potykał by się o własne nogi. Ale największą głupotą było oddanie go do tej samej ligi.

0

@Murazor żebyśmy 10 mln sistaki za niego to będzie dobrze.

0

Kto powinien zagrać z Araújo Lenglet czy Umtiti?

1

To jest chyba najlepszy nasz transfer od bardzo dawna. Szczególnie jeśli patrząc cena / jakość.

1

@horang Roberto to taki fajny rezerwowy wszędzie zagra na przyzwoitym poziomie więc zostanie i jeszcze jest wychowankiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?