0

@Coutinho007 przecież Bartek nie negocjował, Liverpool chciał pewnie 140 baniek a Bartek zaproponował 160 xp

0

@Euphoria Właśnie w tym senk, Messi gra na 50% i już nie daje rady ściągnąć drużyny, a drużyna dalej gra tylko na niego i przez to nic nie wychodzi. Dawniej Messi sam wygrywał mecze akcjami indywidualnymi albo golami z wolnych. A w tym sezonie zapomniał jak się je wykonuje.

1

@udarpawarotam@udarpawarotam czemu akurat czwartym? A nie piątym czy trzecim?

0

@JarekS No idzie na kontakt jak Tarzan, tam gdzie Bussi cofa nogę gość nadstawi głowę.

1

Niestety ale trzeba było Pochettino brać jak puszczał do nas oczko.

2

@pokemon227 Dalej się znajdą jego obrońcy.

0

@mikokarla Z tym świetnym meczem to przesada. Pierwsza połowa ok zgoda, lecz druga to obrona Częstochowy.

0

@ArturS zarabia tak o 14 mln za dużo.

0

@Brashearr Jeden i drugi powinni zostać sprzedani.

0

@Barcaa12 Najlepiej ich dwóch sprzedać.

0

@Borneo z jednej strony ok, tylko popatrz ile Bartek wyrzucił kasy w ploto na nieprzemyślanych transferach.

2

Najbardziej podoba mi się to zdanie : "Trzeba wyciągnąć konsekwencje wobec zarządu Bartomeu za to, jak wygląda sytuacja klubu."

0

@barca4life Ale w tamtym sezonie nic nie pokazali, a Robert wygrał wszystko więc mu się należy. Teraz to samo Messi i Ronaldo grają kaszanę więc na razie nie zasługują nawet na podium.

1

@Bocheno1 Trochę na wyrost stwierdzanie, rywal zacznie się murować i dalej nic nie poradzimy. W tym meczu przeciwnik pozwolił nam grać i przegrał, jednak większość rywali się przed nami muruje a my walimy głową w mur.

1

Piwewsza połowa dobra za to druga kiepska i bronienie Częstochowy. Na szczęście się udało...

1

@wsrh27 spalone to muzgi mają...

0

@BARCA1899Messi My rożnych nie umiemy bronić.

2

@Feniks_37 Już po Xavim bogato nie było.

1

No to mają wielką szanse wywieźć historyczne pkt z Camp Nou. W tym sezony wszystkie rekordy pobijamy xp

1

@Roobo Umiejętności może i ma ale też ma tylko jedną nogę.

2

@antymadrista1 No może nie każdy ale większość, Dest daje rade.

8

@MarioVeB! Czemu nie? Raz już z bagna wyciągną Barce.

0

@yla Czyli bliski dna hehe

0

@R_A_F_I_K Trzeba było brać Pochettino jak się do nas uśmiechał.

0

@Strus Tylko Pikeja trzymał za twarz Tarzan a tu kto ma młodego pokierować? Mam trzeba doświadczonego stopera na już, młodych to już mamy.

0

@Tori_Black De Jonga też miał odbudować a chłopak nic nie pokazuje.

0

@Bogan Jak się ma IQ mniejsze niż średnia to tak się dzieje.

0

Wszystkie nasze najdroższe transfery to niewypały... Im piłkarz droższy tym gorzej u nas gra.

2

@budas123023 jak oglądałeś ostatni mecz to chyba powinieneś obczaić, że po wejscit Ryśka trochę lepiej graliśmy.

0

@Gall I właśnie w tym tkwi problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?