masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 przecież Bartek nie negocjował, Liverpool chciał pewnie 140 baniek a Bartek zaproponował 160 xp
0
@Euphoria Właśnie w tym senk, Messi gra na 50% i już nie daje rady ściągnąć drużyny, a drużyna dalej gra tylko na niego i przez to nic nie wychodzi. Dawniej Messi sam wygrywał mecze akcjami indywidualnymi albo golami z wolnych. A w tym sezonie zapomniał jak się je wykonuje.
1
@udarpawarotam@udarpawarotam czemu akurat czwartym? A nie piątym czy trzecim?
0
@JarekS No idzie na kontakt jak Tarzan, tam gdzie Bussi cofa nogę gość nadstawi głowę.
1
Niestety ale trzeba było Pochettino brać jak puszczał do nas oczko.
2
@pokemon227 Dalej się znajdą jego obrońcy.
0
@mikokarla Z tym świetnym meczem to przesada. Pierwsza połowa ok zgoda, lecz druga to obrona Częstochowy.
0
@ArturS zarabia tak o 14 mln za dużo.
0
@Brashearr Jeden i drugi powinni zostać sprzedani.
0
@Barcaa12 Najlepiej ich dwóch sprzedać.
0
@Borneo z jednej strony ok, tylko popatrz ile Bartek wyrzucił kasy w ploto na nieprzemyślanych transferach.
2
Najbardziej podoba mi się to zdanie : "Trzeba wyciągnąć konsekwencje wobec zarządu Bartomeu za to, jak wygląda sytuacja klubu."
0
@barca4life Ale w tamtym sezonie nic nie pokazali, a Robert wygrał wszystko więc mu się należy. Teraz to samo Messi i Ronaldo grają kaszanę więc na razie nie zasługują nawet na podium.
1
@Bocheno1 Trochę na wyrost stwierdzanie, rywal zacznie się murować i dalej nic nie poradzimy. W tym meczu przeciwnik pozwolił nam grać i przegrał, jednak większość rywali się przed nami muruje a my walimy głową w mur.
1
Piwewsza połowa dobra za to druga kiepska i bronienie Częstochowy. Na szczęście się udało...
1
@wsrh27 spalone to muzgi mają...
0
@BARCA1899Messi My rożnych nie umiemy bronić.
2
@Feniks_37 Już po Xavim bogato nie było.
1
No to mają wielką szanse wywieźć historyczne pkt z Camp Nou. W tym sezony wszystkie rekordy pobijamy xp
1
@Roobo Umiejętności może i ma ale też ma tylko jedną nogę.
2
@antymadrista1 No może nie każdy ale większość, Dest daje rade.
8
@MarioVeB! Czemu nie? Raz już z bagna wyciągną Barce.
0
@yla Czyli bliski dna hehe
0
@R_A_F_I_K Trzeba było brać Pochettino jak się do nas uśmiechał.
0
@Strus Tylko Pikeja trzymał za twarz Tarzan a tu kto ma młodego pokierować? Mam trzeba doświadczonego stopera na już, młodych to już mamy.
0
@Tori_Black De Jonga też miał odbudować a chłopak nic nie pokazuje.
0
@Bogan Jak się ma IQ mniejsze niż średnia to tak się dzieje.
0
Wszystkie nasze najdroższe transfery to niewypały... Im piłkarz droższy tym gorzej u nas gra.
2
@budas123023 jak oglądałeś ostatni mecz to chyba powinieneś obczaić, że po wejscit Ryśka trochę lepiej graliśmy.
0
@Gall I właśnie w tym tkwi problem.