masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faun Tylko prawdopodobnie City chciało go za frajer więc jak usłyszeli, że mają płacić Barcy za transfer plus Messiemu za podpis strleierdzili, że jednak poczekają ten rok.
0
@Greenalley Wystarczy żeby Filmowiec siadł na ławie a za niego Dembele albo Trincao i będzie dobrze. Do tej pory nie czaje jak można było tyle kasy wywalić na Antka i jeszcze taki kontrakt mu dać.
0
@natanvip Podejrzewam jak by Suarez został to Messi by takiej szopki nie odwalał z odejściem za free.
0
@david89 I z wypłaty zszedł, ciekawe czy Bartek proponował mu taki układ? Możesz zostać jako dżoker ale schodzisz z połowy pensji.
0
@AxelF Hehe a Filmiwcowi dali podwójny kontrakt to jest ok? Lepiej młodemu dać hajs i na nim zarobić razie czego. A Fati to za free gra?
1
@Greenalley co do di Stefano to zgoda porwali chłopa ale teraz po prostu dali kasę i git.
6
@Greenalley Nie złodzieje tylko nasi idioci z zarządu skąpili drobne na niego a na Filmowca to już mieli (a z Japończyka pewnie byłby większy pożytek)
0
@Yoshi94 Tylko ile nie grał bo był kontuzjowany?
0
@Yoshi94 Komar po kontuzji bez rytmu meczowego, więc może na 30 min wejdzie.
0
@kejdzi No był w top 3 za Pepa później to już systematycznie się staczał. Teraz to już gra za zasługi albo dlatego, że nie mamy drugiego defensywnego pomocnika. Nie czarujmy się Bussi tylko do klepania się nadaje a tak to szybkości brak, agresji brak, siły brak, strzału brak, główki brak. Niestety ale to on powinien pierwszy odejść ale został bo to wychowanek.
0
@Sznejk Powoływać to może tylko żeby jeszcze go wpuszczał.
0
@PawkoFCB Araby kasy mają jak diabeł gwoździ więc ich to się nie dotyczy. A jak coś zacznie UEFA narzekać to posmarują gdzie trzeba.
1
@Klaudia30 Można polemizować czy jest najlepszy, ale w top 3 się mieści.
7
@Tales_Omletu On Fati i Dembele to może być postrach na skrzydle, którego nie mamy od odejścia Neya.
0
@rademenes Można taką długą umowę podpisać?
2
@Midast tylko że Big Sam nie chce operacji a latanie do szamana nie wiele pomogło więc albo rybka albo akwarium.
2
@szymonekk Po tygodniu by się tam przewrócił. Tam nie ma truchtania jak u nas tylko trzeba zap....
0
@TezertMC A za Filmowca podwójnie skasował.
0
@owczar0005 I jeszcze tyle siana dał za Filmowca.
4
Kurcze o czym teraz będzie pisał Pan Pax? Jak Semedo odszedł.
0
@preemo Ja bym chciał żeby poleciał Filmowiec puki jest coś wart.
1
@Tomek54321 Ale potrafił przepchać nie jednego obrońcę i grać tyłem do bramki. A Filmowiec to raczej odbija się od obrony.
0
Szkoda, że nie wpadli na to żeby Filmowca sprzedać bo nie nadaje się do Barcelony. Gość jest fenomenem, że tyle bramek nastrzelał bez szybkości i dryblingu.
0
Teraz jeszcze powinien Filmowiec odejść bo gość się nie nadaje do Barcelony. Nawet tego Depaya bym wolał niż naszego gwiazdora co siedzi przy jednym stole z Messim i Ronaldo.
0
Gość był fenomenem piłki nigdy nie skleił tylko mu odskakiwała, potykał się o własne nogi setek nie strzelał a potrafił walnąć bramę z niczego hehe. Najlepszy napastnik jakiego mieliśmy ostatnio. Szkoda że nie ugadali się z zarządem, że schodzi z pensji i pozostanie dżokerem.
2
@kiera Wszystko git tylko musiał by się zgodzić na obniżenie pensji.
0
@korn234 Gość za free i z mniejdzym mniejdzym wynagrodzeniem to co się dziwić. Jakby u nas zszedł z wypłaty to pewnie by został.
0
@Ralph87 Wiesz jakby zgodził się na obniżkę pensji to ok. Ale nie oszukujmy się, że dobrym rozwiązaniem było by zostawiać lawkiwicza z kąta tygodniówką.
1
@Maker0 A Beks się sprawdził?
0
@Midast No może jeszcze Junior pogra tam.