masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArcyFilozof Komar jednak lepiej żeby wszedł na podmęczonego przeciwnika, wtedy zwoimi zrywami może zrobić różnicę.
0
@ViScAAA Kiepsko się przewracał. Ramos poleciał jak długi i był karny a Franek próbował strzelać zamiast aktorzyć.
0
@jark3 Trincao chyba będzie kolejnym niewypałem. Jak grał to prawie nic nie wnosił.
0
@tomFCB Może jego hejterzy jeszcze odszczekają wszystko.
0
@zibiku No fakt jeszcze potrzebują szczęścia, bo Bojan też miał być gwiazdą a przepadł.
0
@Bogan żeby nie zgasły jak Bojan.
0
Bartek z Gaspartem może walczyć o to miano hehe
2
@Tatazolwinia Bez przesady Fati to bardzo dobry zawodnik jak na swój wiek ale jeszcze musi się wiele nauczyć. Wczoraj mógł ładować na bramkę a nie podawać do Martina.
0
@ravek alo po trzecie brak Bussiego w pierwszej połowie.
0
@Dulo23 Tylko chyba już takich nie ma....
0
@FutbolToMagia niestety ale teraz też nie dostaje minut.
0
@QuentinTarantino chyba nie Bussi wszedł Juve ciśnie.
7
Czy to przypadek że dobrze bronimy czy po prostu Bussi musi siedzieć na ławie?
0
@Fir To już lepiej Fati bo Portugalczyk jakoś nie przekonuje.
0
Kasa misiu kasa, Song potwierdził że tyle kasy Barca dawała, że trzeba było iść tam na ławę.
0
@pax We dwóch grają dno. Tylko według mnie de Jong może grać lepiej tylko chłop się jakoś zablokował. Ale racja obaj trzymają poziom poniżej swoich możliwości.
2
@Romii Ja już chyba dorosłem i nie przejmuję się tak jak dawniej. Sędzia dał prezent Realowi, ale też nasz trener jest ślepy skoro trzyma Bussiego. Niestety nie mamy obrony. Pikej raz gra raz nie, Lengletowi odcina prąd a Bussi to powinien grać ale w innej drużynie.
0
@PabloVEB Lenglet dał dupy i tyle, łapy się trzyma przy sobie a nie ściąga koszulkę z kogoś. Dał pretekst do aktorstwa Ramosowi i stało się.
0
@denis9401 spokojnie będziemy drudzy a może i przy korzystnych wiatrach majstra zgarniemy.
1
Do najgorszego dodał bym jeszcze Bussiego w pierwszym składzie. Szkoda że Pep zamiast Thiago nie zabrał Bussiego ze sobą.
0
@Krzanu10 Filmowiec już za dużo szans dostał...
0
@Undertaker87 a u mnie kolega miał pozytywny wynik posiedział aż objawy przejdą i powiedzieli mu że może wracać do pracy a żadnego testu mu już nie robili.
0
@januszhol Pewnie jak w Polsce tylko prywatnie przyjmują, to mu szkoda kasy xp
0
@Danchos Tylko trochę drożdży w utrzymaniu jest i nic na nim już nie zarobimy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ferdas_rawa No z tym się zgodzę patrz Pianić...
0
@maksia Abidal był pionkiem na szachownicy tylko. Przecież ktoś musiał zakceptować jego wybory.
2
@Gaudi79 Alaba za dużo chce zarabiać a my podobno redukujemy pensję więc raczej nie sprowadzimy go.
0
@johny11 Mało grał bo wiecznie połamany był, ale Trincão jakoś mnie nie przekonuje. Ale jednak z dwojga Antek a on to już wolę Portugalczyka.
0
@DonFerdinando Powinni pogadać z nim jak z facetem i wyłożyć kawę na kawę, masz wybór albo odchodzisz albo podpisujemy nowy niższy kontrakt i walczysz o miejsce w składzie.