masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
I taki skład powinien grać częściej. Młodych wpuszczać na słabszych przeciwników bo Amigosi już lepsi nie będą. Niestety ale Messi powinien zacząć siadać na ławkę bo już jest w myślami u Arabów. Paradoksalnie brak kasy może wyjść nam na dobre, bo w końcu zaczniemy stawiać na Barce B.
1
@Laza Rysiek chyba też tam powinien grać.
5
Będą mieć szansę na powołanie i możliwe, że oglądnąć będą mogli mecz z ławki rezerwowych.
0
@cat_r37 Jakie te talenty? Bo z tego co kojarzę to łysy ich nie chciał w składzie.
8
@escarabajo trzeba podziękować Bartkowi za wyrzucanie milionów w błoto.
0
CuleLbn pewnie twraz siedzi i płacze...
0
@Dojt Dużo zrobił dla klubu ale czy Barca nie pomogła mu w wyleczeniu choroby? Może żaden inny klub nie zrobił by tego i nasz bohater byłby karłem z zerowymi perspektywami? Barca dużo zawdzięcza Messiemu a Messi wszystko zawdzięcza Barcelonie.
1
@Dojt właśnie w tym rzecz, że dzięki takiemu podejściu jak Twoje jesteśmy dymani na transferach. Czy się nam to podoba czy nie ale piłka to jest biznes, w którym nie ma sentymentów. Nawet Krystyna jak odchodził dał zarobić Realowi a Leoś tak kocha Barce, że chce odejść za free żeby większy bonus dostać od araba.
0
@Dojt Tylko że City nie chciało płacić za transfer i cały twój misterny plan w poz..
0
@xLeonidas To niczyja wina że Leo i Cristiano nie chcieli nikogo do stołu dopuścić.
1
@denks1984 jak nie działa? Przecież jak wsiada do autobusu to się nią podpiera tak?
0
@marcinjozek No nie wiem kto niby miał by odskoczyć? Nawet w ligach krajowych poziom się wyrównuje.
1
@blazeq Balcerowicz odszedł a syf po nim pozostał. Niech żyje kreatywna księgowość.
0
@JarekS No i teraz jesteśmy w ciemnej d. Limit plac mamy zmniejszony o połowę. To teraz pasowało by oddać połowę drużyny żeby się w nim zmieścić.
0
@Gaz gość u Pepa by pewnie odpalił. Rysiek może być takim De Bruyne w Chelsea nikt na niego nie stawiał a później jest jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji.
0
@Kgorecki2500 Może tak jak kisi się na ławie to źle, tylko jaki zawodnik wrócił do Barcy z wypożyczenia i był przynajmniej pierwszym do wejścia z ławki?
0
@JarekS Może i tak ale u nas z marszu dostał kontrakt z górnej drabinki płacowej. On, Antek, Cou i
De Jong dostali takie kontrakty, że głowa mała.
4
Żeby takie ambicje i pracowitość miał Dembele to byłby najlepszym skrzydłowym.
0
@Krzyszt8f_xd podobno właściciel Newcastle jest parę razy bogatszy od nich.
5
Do Ajaxu pójdzie i zacznie grać ku zdziwieniu naszego trenera xp
1
@Freek_Tom Trincao to przy nim junior, technika średnia i prawa noga służy do podpierania się.
1
@Calc ta drugi rok gość jest zacięty...
0
@Tatazolwinia Filmowiec to najlepiej wygląda na ławie.
3
@Vhaeraun Szkoda bo wzbudzał nadzieję a tu kolejny trener go pomija.
2
@DJ1992 Czasy miłości do klubów się dawno skończyły, teraz tylko kasa się liczy dla kopaczy.
0
@dawidw4 nie pisz tak bo zaraz jeden największy hejter zacznie Cię wyzywać od upośledzonych, ponieważ uważasz że Komar jeszcze odpali.
0
@pax I jeszcze Messi podaje tylko w lewo xp
2
@milker Ale i tak się znajcie paru znawców co twierdzą, że Dembele jest najgorszy. Trincão to też do Barcy B się nadaje taki nowy Gomes.
3
Tak to my nic nie ugramy, Trincao to do Barcy B się nadaje, Filmowiec na sprzedaż puki coś jest wart. Bussi to powinien już sam odejść z godnością. Nie mamy ani obrony ani ataku,Messi już chyba ojro od City liczy a dziewiątkę to mamy tylko na koszulce nadrukowaną. Jedyny pozytyw to powrót Matsa i brak kontuzji Dembele.
0
@ArcyFilozof Komar jednak lepiej żeby wszedł na podmęczonego przeciwnika, wtedy zwoimi zrywami może zrobić różnicę.