0

@CuleLbn Chyba nie bardzo w Borussii to Dembele był lepszy.

2

@zibiku Dembele jak grał to wciągał nosem Trincão, jakiś Portugalczyk mnie nie przekonuje. Jak wchodzi nawet na podmęczonego przeciwnika i tak nie potrafi szarpnąć i zamieszać obroną.

0

@sir_Hugo ale jak odejdzie Messi to Cou będzie grał jak teraz a za Messiego będzie grała jakaś 9.

3

Ciekawe czy to trener skreślił Dembele czy zarząd. Według mnie to powinniśmy się pozbyć Filmowca bo po prostu nie pasuje do nas. Na skrzydle daje tyle co nic, jako 9 nie potrafi grać. Dembele przynajmniej wiatr robił na skrzydle i ma kopyto.

0

@marcin62 klasy i kasy XP

0

@norbi77 I jeszcze go puścili za drobne.

0

@Undertaker87 Jeśli on był promocją to ok trochę przepłacona ta promocja xp

0

@patataj Czemu nie Pikej młodszy nie będzie, Big Sam renta, a Lengletowi czasem prąd odcina.

4

@Herbert Tam mają większy burdel niż w PZPN

2

@El dominatore Gość jest zakochany w Gargamelu i Bartku. Co by nie zrobili to i tak ich chwalił.

0

@jk_21 Ale ostatnio był Douglas więc każdy jego sponima. Henrique jeszcze też niezły był.

0

Taki nowy Douglas, pewnie jakieś machloje są częścią tego transferu. Gość nieznany i jeszcze parę ojro kosztował.

0

@zibiku no niby ok ale też rekordowe wydatki.

1

@Greenalley ale jak wotum przejdzie to chyba nie ma nic do gadania tylko taczka i wio z nim m

1

@bynek90 Oazerniść to straszna cecha. Co nie zmienia faktu że nasz zarząd to kretyni, którzy doprowadzili przez rozdawnictwo kosmicznych kontraktów do tego, że to klub się cieszy, że oddał gracza za free.

1

@cooen Tak to jest jak idioci z zarządu rozdają na lewo i prawo takie wysokie kontrakty. A teraz żaden klub nie zainteresuje się nimi bo nie potrzebują rencistów z takimi tygodniówkami.

10

Najpierw szastają kontraktami na lewo i prawo a teraz z ręką w nocniku kombinują jak obciąć pensję.

0

@IronSanHybrid No zakupy na raty sobie dolicz i przekręt na lini Arthur-Pjanic

0

@monsterrize Za Filmowca powinien pograć Komar przynajmniej jakiś wiatr by robił na skrzydle.

0

@arraco Po prostu zagoili go do ciężkich treningów i się odrodził. Jak przychodził z Liverpoolu też dawał radę a później Gargamel go skończył.

0

@Artuuuuur Prędzej Filmowca

1

@Piotrasz10 może do Monachium go wypożyczyć hehe

0

@JORD10 Obecnie może nie ale przyjdzie LM i to zweryfikuje.

0

@Maciej061 To postaw oszczędności xp

0

@JORD10 Nam jest potrzeba prawdziwa 9 ale kasy nie mamy na nią i zadowolony się znowu półśrodkiem.

2

@VandaI W pomocy to z Roberto taki pożytek jak z Messiego na bramce. Ricerto jest średnim pomocnikiem, który gra na prawej boronie bo nikogo lepszego nie mieliśmy.

0

Szkoda że nikt nie chce kupić Filmowca, jakby ktoś się pytał o niego powinni go sprzedać z pocałowaniem ręki.

0

@AxelF Cztyli na jaką pozycję został kupiony Antek bo ja jako laik nie domyślam się gdzie miał grać. Na skrzydło za wolny i bez dryblingu a na 9 też nie bardzo się nadaje. A na 10 to raczej i w formie Messiego by nie wygryzł. A co do Kubo to dolicz też zyski marketingowe z Japonii.

0

@mindbender84 Myślisz że aż tak pazerny jest?

14

Oby wypaliło i za rok jak Messi odejdzie damy sobie radę. Tylko szkoda Puiga że został ofiarą nowej taktyki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?