0

@rafal99195 może była by to przestroga na przyszłość, że lepiej nie stawiać się klubowi.

0

@baryn no ale później i tak wypchnęli go za Ibre.

0

@denks1984 Bartek kombinuje jak może, żeby strat nie ujawnić. Bo cześć będzie musiał pokryć z własnej kieszeni.

0

@OTX no to powinna być pierwsza opcja tylko w Barcy B

0

@cyron1 W sumie racja nie może zawodnik być ponad klub nawet najlepszy na świecie. Zapomniało się panie Messi jak się kontrakt na serwetce w knajpie podpisywało żeby dostać kasę na leczenie...

0

@zibiku w większości się zgadzam. Ale Cou teraz wart jest 50 - 40 mln? To już lepiej żeby został może bez Messiego odpali. Co do zawodników City to zgoda, tylko mi się rudy marzy.

2

@kaamil1910 Rozpieszczone księżniczki same warunki stawiają. Najlepsze jest to, że podobno w Sewilli Iwanek będzie zarabiał 50% tego co u nas i będzie dobrze. Rozpieścili tych kopaczy tymi pensjami.

0

@Stillo no co fakt to fakt. Nasi specjaliści od negocjacji to każdemu dają tyle ile zaśpiewa

1

Takie cyrki tylko u nas są. Już jak Ivan taki cwany to powinien rok pograć w Barcy B. Skandal każdy tylko kasę z nas wyciągam

5

@wagabunda123_90 chłop musi wyżywić rodzinę a parę ojro się przyda.

1

To 250 mln niech przeleją na konto Barcy to podejrzewam, że Bartek się zgodzi na transfer.

4

@sedziaoxford chyba na kasie Barcelony bo to ona płaci, Leo ugaduje się na pensję netto i jemu wisi ile fiskus zabierze.

0

@Lucassito no to niech araby zapłacą podwójną cenę za zawodnika jak to myślmy zrobili i git.

0

@tbas ewentualnie może pograć sobie w Barcy b

0

@Comentateiro człowieku każdy normalny klub pozbywa się zawodników, których nie uwzględnili w planach na przyszłość. To tak jak w pracy nie jesteś już przydatny to dostajesz wypowiedzenie i papa.

2

@filip73 gestem dobrej woli byłby transfer na którym Barca by zarobiła.

0

@RosjaninBut a czasami nie mamy jakieś umowy z Liverpoolem, że nie możemy kupować od nich zawodników?

1

Kur.. normalnie kabaret, Suarez chce rozwiązania umowy i klub mu ma wypłacić kasę za rok kontraktu powaliło się w głowie tym gwiazdorom. Przecież normą jest że sprzedajesz zawodnika i nikt nie wypłaca mu kasy za resztę kontraktu.

0

@Bulos11 Ok tylko niech Barca zarobi na jego odejściu.

0

@conveluki Za to City wygrywa że hoho

0

@KibicBarcy84 Jeśli odejdzie poza Europę to ok. Ale jak nadal będzie grał w LM to niech araby bulą jak najwięcej.

0

@equwesta Miejmy nadzieję że tak będzie. Niech 250 baniek araby płacą i wszyscy będą zadowoleni. Messi stracił twarz dobrego kochającego klub chłopca, który obraził się na maxa że jego funfla chcą sprzedać

0

@RHCP no połowa klauzuli by wystarczyło.

2

@LucasW123 na zmienników to młodzi przyszli i trzeba ich ogrywać. Niestety ale Martinowi trzeba podziękować lepszy już nie będzie.

0

@Anubis szkoda że nie wróci do nas.

0

@RosjaninBut tylko że nikt nie da za Messiego tyle, więc pozostaje wziąć za niego jałmużnę albo umieść się honorem i zostawić go na siłę. Sam nie wiem co lepsze.

0

@scotti A może stary kręgosłup będzie w innych klubach albo na ławce? A co do Messiego to pięknie mu podziękować za te lata i zarobić ile się da na transferze. Niestety ale wyszło jego prawdziwe oblicze. Zostawia klub w czarnej dupie a myślałem że będzie z nim jak z naszymi poprzednimi kapitanami.

1

Pozbyć się świętych krów (tylko nikt nie chce za nich płacić hehe) i dać szansę młodym głodnym gry. Nasi weterani są przesyceni i nie chce im się grać już na sto %

19

@Piotr97 Jeśli ma odejść gdzieś poza Europę to ok ale jeśli będzie grał dalej w LM to niech walczą o jak największą kasą za niego.

1

@nationalpen Ja tam go chcę w głowie troty jak większość piłkarzy ale złota noga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?