masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukas10 a ile to rok temu mieliśmy za niego dostać?
2
@dariooo ale i tak znajdą się zapatrzeni ludzie w niego i mu przytakną.
0
@Naturopata Watrykan raczej nie juz prędzej na islam bym stawiał m
0
@slayer na pewno jeszcze za Cou i Filmowca odzyskają wtopiony hajs.
9
@culesjasiules Xavi i Iniesta umieli bronić to taka mała różnica.
0
@Tatazolwinia ta de Jong to za free gra pewnie. Teraz wszędzie liczy się tylko kasa.
0
@Riguelme do dna
0
@Firestone zwłaszcza że dostał dwa albo trzy razy większa pensję niż Arthur.
0
@Catalanian1991 A po jakiego nam Aubameyang? Gość już ma 30+ więc nawet nie powinien być brany pod uwagę.
40
@neeed Vidal razem z Rakietą powinni odejść żeby nie blokować miejsca młodym, poza tym pobierają wysokie pensje. Niestety jeszcze Big Sam powinien do nich dołączyć.
1
@cules100pro gość z ścisłego topu zmienił się w średnika inkasującego kupę siana.
14
@xavi890 tylko zmienić nasz wspaniały zarząd i będzie git. Posprzedawać gwiazdy, które nie dość że sporo inkasują to jeszcze nie mają chęci do biegania albo siedzą na L4
0
@th@les no tak. Umowa to umowa 12 baniek sie należy czy się gra czy się leży.
1
Ten to był chyba najbardziej faulujący zawodnikiem jakiego człowiek oglądał. Teraz palmę po nim przeją chyba Casemiro (czyli faulowaniale i nie dostawania kartek za to)
0
@Tatazolwinia Chłopie ale w utopii żyjesz. Przychodzą do nas głównie po pensję, my płacimy najwięcej przecież. Nawet wyśmiewany Real płaci o wiele mniej swoim zawodnikom i za to można ich cenić.
1
@Bocheno1 najważniejsze pozbyć się bandy Bartka a później już będzie z górki
0
@Mroziu no o złym stanie kolana
3
Rekiny biznesu normalnie Betis lepiej na tym wyjdzie niż my. Jaki burdel Batrek zostawi po sobie to masakra. Normalnie drugi Gaspart nam wyrasta.
2
@Kapitan hawk jeszcze Bartek powie że wyszliśmy na plus bo z pensji Messiego zeszliśmy hehe
0
@Tomek54321 młody perspektywiczny zawodnik akurat w sam raz do naszej średniej wieku. Dadzą mi dwa razy tyle co obecnie zarabia i będzie zadowolony.
1
@Avatarr no w takiej drużynie obecnie Leo gra.
4
@adukla no właśnie nie wiem czy to było by dla niego takie dobre, rok pracy i papa. Lepiej niech prowadzi jeszcze rezerwy.
1
@grubiorz tylko szkoda chłopa by było zwalniać po sezonie, bo przyjdą nowe władze z własnym projektem i pewnie trenerem.
1
@KingLeonidas plus granie do końca nie jak za Waldka jeden zero i cofamy się...
1
@panczo Korzyścią dla niego najlepszą byłaby zmiana ale klubu.
1
@catalanian09 Ale nasi eksperci mogą na pójść. Wszystko zrobią żeby na papierze domknąć budżet.
0
@prodigy wszystko ok tylko nikt nie da za Big Sama tyle. Gość zajął miejsce Vermy tylko, że trochę więcej zarabia.
2
@Naturopata chyba pół składu musielibyśmy sprzedać z naszymi specjalistami od negocjacji. A poza tym kolano Big Sama jest zajechane, gość bierze wysoką tygodniówkę to nikt za niego nie da więcej niż 20 mln.
5
@Pstryk tylko Walijczyk dupe Realowi nieraz ratował w LM
0
@_Specjalista akurat na niego dużo nie wydaliśmy.