0

@lukas10 a ile to rok temu mieliśmy za niego dostać?

2

@dariooo ale i tak znajdą się zapatrzeni ludzie w niego i mu przytakną.

0

@Naturopata Watrykan raczej nie juz prędzej na islam bym stawiał m

0

@slayer na pewno jeszcze za Cou i Filmowca odzyskają wtopiony hajs.

9

@culesjasiules Xavi i Iniesta umieli bronić to taka mała różnica.

0

@Tatazolwinia ta de Jong to za free gra pewnie. Teraz wszędzie liczy się tylko kasa.

0

@Riguelme do dna

0

@Firestone zwłaszcza że dostał dwa albo trzy razy większa pensję niż Arthur.

0

@Catalanian1991 A po jakiego nam Aubameyang? Gość już ma 30+ więc nawet nie powinien być brany pod uwagę.

40

@neeed Vidal razem z Rakietą powinni odejść żeby nie blokować miejsca młodym, poza tym pobierają wysokie pensje. Niestety jeszcze Big Sam powinien do nich dołączyć.

1

@cules100pro gość z ścisłego topu zmienił się w średnika inkasującego kupę siana.

14

@xavi890 tylko zmienić nasz wspaniały zarząd i będzie git. Posprzedawać gwiazdy, które nie dość że sporo inkasują to jeszcze nie mają chęci do biegania albo siedzą na L4

0

@th@les no tak. Umowa to umowa 12 baniek sie należy czy się gra czy się leży.

1

Ten to był chyba najbardziej faulujący zawodnikiem jakiego człowiek oglądał. Teraz palmę po nim przeją chyba Casemiro (czyli faulowaniale i nie dostawania kartek za to)

0

@Tatazolwinia Chłopie ale w utopii żyjesz. Przychodzą do nas głównie po pensję, my płacimy najwięcej przecież. Nawet wyśmiewany Real płaci o wiele mniej swoim zawodnikom i za to można ich cenić.

1

@Bocheno1 najważniejsze pozbyć się bandy Bartka a później już będzie z górki

0

@Mroziu no o złym stanie kolana

3

Rekiny biznesu normalnie Betis lepiej na tym wyjdzie niż my. Jaki burdel Batrek zostawi po sobie to masakra. Normalnie drugi Gaspart nam wyrasta.

2

@Kapitan hawk jeszcze Bartek powie że wyszliśmy na plus bo z pensji Messiego zeszliśmy hehe

0

@Tomek54321 młody perspektywiczny zawodnik akurat w sam raz do naszej średniej wieku. Dadzą mi dwa razy tyle co obecnie zarabia i będzie zadowolony.

1

@Avatarr no w takiej drużynie obecnie Leo gra.

4

@adukla no właśnie nie wiem czy to było by dla niego takie dobre, rok pracy i papa. Lepiej niech prowadzi jeszcze rezerwy.

1

@grubiorz tylko szkoda chłopa by było zwalniać po sezonie, bo przyjdą nowe władze z własnym projektem i pewnie trenerem.

1

@KingLeonidas plus granie do końca nie jak za Waldka jeden zero i cofamy się...

1

@panczo Korzyścią dla niego najlepszą byłaby zmiana ale klubu.

1

@catalanian09 Ale nasi eksperci mogą na pójść. Wszystko zrobią żeby na papierze domknąć budżet.

0

@prodigy wszystko ok tylko nikt nie da za Big Sama tyle. Gość zajął miejsce Vermy tylko, że trochę więcej zarabia.

2

@Naturopata chyba pół składu musielibyśmy sprzedać z naszymi specjalistami od negocjacji. A poza tym kolano Big Sama jest zajechane, gość bierze wysoką tygodniówkę to nikt za niego nie da więcej niż 20 mln.

5

@Pstryk tylko Walijczyk dupe Realowi nieraz ratował w LM

0

@_Specjalista akurat na niego dużo nie wydaliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?