1

@Bogan nie może ale jego ludzie mogą

0

Jeśli dzieki totalnej wtopie te mendy z zarządu nie wygrają kolejnych wyborów to, biorę w ciemno przegranie wszystkiego tego roku.

0

@Litman chyba pomocy.

1

@Scross jest jeszcze w Japonii gość w sam raz dla nas ma dna Barcy i wiek wsam raz dla Bartka,gość Andrzej się nazywa.

5

@EGON1128 to już chyba trzeci rok z rzędu hehe

0

@hazo428 bardziej to Kubo szkoda, gość będzie lepszy od Brazoli.

1

@Turio ja nie wiem że socios jeszcze nie wywieźli na taczkach tych idiotów czy sabotażystów?

0

@heniek168 dla Juve to akurat super. Dostajemy 10 mnl ale czemu nie piszą ile ten nowy nabytek będzie zarabiał? Pewnie akurat tą kasę dadzą mu na roczne pobory. Żeby tylko dotrwać do wyborów bez transferów bo Bartek zajedzie ten klub.

0

@TeKa podobno William jest do wzięcia to Bartek może się wymieni skrzydłowymi z Romkiem

0

@yla żeby kasa się zgadzała na papierze a w rzeczywistości już nie musi. Wymiana gościa 23 letniego na 30 latka to już sama w sobie jest apsurdem. Milan vol. 2 się z nas robi.

1

@Pawlusek Dlatego włosi dają swój szrot i 10 mnl. A my weźmiemy szrot który zarobi pewnie 8 baniek więc nasi Janusze biznesu będą zadowoleni bo coś tam oszczędzili.

0

@Naturopata Czasami wystarcza jedna dobra popatrz na Niemcy.

0

@John_McClane no właśnie Pianić będzie zarabiał trzy albo cztery razy więcej gdzie tu logika?

2

@WiatruuV2 Filmowiec niestety nie będzie grał dobrze bo po prostu z niego taki skrzydłowy jak z Coutinho. Fati jak wszedł to przez parę minut częściej szarpał niż on. No i Arthur niestety nie może wskoczyć na wyższy poziom.

0

@Freshone009 jeszcze Dembele próbuje ale on wiecznie na l4

2

Brak skrzydeł widać aż nadto, walimy środkiem jak głową w mur. Przynajmniej jeden skrzydłowy musi wejść bo będzie jak z Sewillą.

2

Ten sezon chyba będzie stracony ligę raczej przegramy, może jakimś cudem LM wygramy. Trzeba czekać niestety do wyborów i postawienie na nowy projekt sportowy. Tylko boję się że Bartek tak naprawdę zostawi klub w ruinie finansowej. Niby wszystko ładnie wygląda na papierze, ale to wszystko może być podparte kreatywną księgowością.

0

@Gall No z Antkiem to taka sama historia jak z Dembele i Coutinho, kuiopny na siłę i z podwójną pensją.

0

@johny11 z Cou może walczyć o to miano.

0

@_Szelu_17 Top trzy najgorszych transferów Barcelony to Coutinho, Dembele i Griezmann. Gorszych chyba nie było w całej historii klubu.

1

Odchodząc od ocen ale to jest dramat że najdroższe transfery w historii klubu prawdopodobnie znajdą się na podium niewypałów... Ciekawe kto wygra to trofeum Komar, Filmowiec czy Filipek?

14

No to teraz szczęście będzie bardzo potrzebne, jedna głupio stracona bramka i do widzenia.

15

@catalanian09 plota i tyle, Fati może dobry jest ale bez przesady żeby tyle kasy za niego dawać.

1

@monsterrize i pewnie parę razy tańszą. Niestety ale Sama trzeba sprzedać albo zredukować pensję przynajmniej o 50% co jest niemożliwe, więc zostaje pierwsza opcja.

0

Hehe znowu ciągnie się za nami jak kula u nogi wysokość zarobków w naszym klubie. Nikt nie chce odchodzić a jak już chce to nikt mu nie da tyle co u nas dostaje i koło się zamyka.

19

@Remi1899 Filmowiec to powinien wylądować na ławce ale innego zespołu... Gość jest takim samym nieporozumieniem jak Dembele i Coutinho. Najdroższe transfery, które nic nie wniosły do ofensywy Barcy. To jest tragedia ponad 400 mln w błoto a awaryjny rezerwowy kupiony za drobne gra lepiej od nich.

18

Gość kupiony za drobne a więcej daje niż nasze gwiazdy kupione po przeszło sto baniek hehe

22

@Pawlusek 0-4 i dalej narzekanie, to dopiero był pierwszy mecz chłopaki muszą pomału złapać rytm i będzie dobrze. Przecież nie będą od razu grać na sto %

0

@liberoFCB a ja mam pecha że zawsze mam drugą zmianę jak Barca gra.

3

@lukas10 Ok zgoda tylko, że liga francuska i Monako są o dwie klasy niżej niż Barca, Fati daje radę w silniejszej lidze i ciąży na nim większą presja niż wtedy na Mbappe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?