0

@socha Messi już nie ma wydolności żeby grać na skrzydle. Na skrzydle trzeba cały czas biegać a nie chodzić. Messi jest geniuszem ale już nie będzie grał jak za Pepa kondycja nie ta.

1

@marcin000019 tylko jeszcze jest jedna sprawa, Leo nie może grać na skrzydle bo wtedy notabene nie mamy skrzydłowego a bez tego nie da się wygrywać z drużynami z topu.

0

@Pustelnik taki Stalin tylko nie morduje.

0

No to jest pierwsza ofiara odmładzania składu, za rok jeszcze lepszą średnią wieku w LM będziemy mieć xp

0

@RosjaninBut tu nawet połączenie Pepa z Kloppem by nie pomogło. Tutaj trzeba wymienić połowę składu a nie trenera.

0

@Wlochaty999 prawda tylko nasze święte krowy by się popłakały jakby musieli męczyć się na treningu i jeszcze nie mieli by miejsca za zasługi w wyjściowym składzie.

0

@Andy83 no niestety ale mu odcięło prąd. Lecz jeden mecz nie może zamyślić oczu.

0

@Tomek54321 jeszcze bym dodał R10

0

@Andy83 pseudo bramkarz? Weź nie żartuj, tule razy gość ratował nam dupe a ty coś masz krótką pamięć

0

@krajana Dwóch moich kuzynów miało to dziadostwo. Więc wierzę m

0

@xavi890 już na e przesadzaj, może gramy nie najlepiej ale Bayern to takie PSG u siebie wszystkich klepią a LM ich weryfikuje.

3

@fanoflakers bezobjawowy ale może zarażać...

0

@Bogan Chyba po to żeby mógł się znaleźć w top trzy najbardziej nietrafionych i przepłaconych transferów Barcelony.

6

@Cariones chodzi Ci o Austriackiego malarza?

5

Może by zamiast Fatiego Dembele przebrać i sprzedać może się Anglicy nie kapną xp

0

@Bogan To gdzie powinien grać u nas bo na dziewiątkę też się nie nadaje? A na pozycji Messiego nikt nie pogra bo nawet Messi bez formy jest lepszy niż Filmowiec z formą.

2

@Bisz w tekście jest napisane, że szału nie ma. Ale to jeszcze młody chłopak może się wyrobi jeszcze w tym aspekcie.

1

@Litman tylko za rok wybory i miejmy nadzieję, że ta banda zostanie pogoniona a nowy zarząd zatrudni trenera, który postawi na młodych.

5

Jeszcze się okaże, że dzięki kiepskim finansom mimy jednak paru utalentowanych zawodników w rezerwach.

1

@tomFCB bez przesady nie wiem czy to zbieg okoliczności ale bez Bussiego lepiej gramy niż z nim

0

@Brashearr Chyba właściciel Neapolu kazał go pomijać w pierwszym składzie coś mi się obiło o uszy.

2

@Lucassito Obowiązek też miała przejść Rome i nie dostać takiego lania w rewanżu z Liverpoolem.

0

@JacekM Teraz to na pewno tak. Gość ma zdrowie Vermy tylko parę razy więcej zarabia.

6

@Kwiatek67 tak tu już jest. U nas byle grajek dostaje podwójną pensję i później zarząd zdziwiony, że nie chcą odchodzić albo, że inne kluby wycofują się z kupna bo nie dadzą takiej tygodniówki zawodnikowi.

18

Hehe wyrozumiała ta Sevilla, już zlitują się i wezmą biednego Ivanka za free.

1

Mistrza też powinna zdobyć a każdy wie jak to się skończyło...

0

@Marcinss10 Real to dopiero daje klauzulę na maxa

1

@pax Ja mam nadzieję, że nie pozbędą się Emersona. Tylko za rok powalczy o pierwszy skład u nas.

0

@malicinho ogólnie nasze najdroższe transfery to klapy.

1

@Filipfcb2000 fenomenem jest jego wypłata, gość pograł rok w Niemczech i takie kokosy mu dali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?