masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@socha Messi już nie ma wydolności żeby grać na skrzydle. Na skrzydle trzeba cały czas biegać a nie chodzić. Messi jest geniuszem ale już nie będzie grał jak za Pepa kondycja nie ta.
1
@marcin000019 tylko jeszcze jest jedna sprawa, Leo nie może grać na skrzydle bo wtedy notabene nie mamy skrzydłowego a bez tego nie da się wygrywać z drużynami z topu.
0
@Pustelnik taki Stalin tylko nie morduje.
0
No to jest pierwsza ofiara odmładzania składu, za rok jeszcze lepszą średnią wieku w LM będziemy mieć xp
0
@RosjaninBut tu nawet połączenie Pepa z Kloppem by nie pomogło. Tutaj trzeba wymienić połowę składu a nie trenera.
0
@Wlochaty999 prawda tylko nasze święte krowy by się popłakały jakby musieli męczyć się na treningu i jeszcze nie mieli by miejsca za zasługi w wyjściowym składzie.
0
@Andy83 no niestety ale mu odcięło prąd. Lecz jeden mecz nie może zamyślić oczu.
0
@Tomek54321 jeszcze bym dodał R10
0
@Andy83 pseudo bramkarz? Weź nie żartuj, tule razy gość ratował nam dupe a ty coś masz krótką pamięć
0
@krajana Dwóch moich kuzynów miało to dziadostwo. Więc wierzę m
0
@xavi890 już na e przesadzaj, może gramy nie najlepiej ale Bayern to takie PSG u siebie wszystkich klepią a LM ich weryfikuje.
3
@fanoflakers bezobjawowy ale może zarażać...
0
@Bogan Chyba po to żeby mógł się znaleźć w top trzy najbardziej nietrafionych i przepłaconych transferów Barcelony.
6
@Cariones chodzi Ci o Austriackiego malarza?
5
Może by zamiast Fatiego Dembele przebrać i sprzedać może się Anglicy nie kapną xp
0
@Bogan To gdzie powinien grać u nas bo na dziewiątkę też się nie nadaje? A na pozycji Messiego nikt nie pogra bo nawet Messi bez formy jest lepszy niż Filmowiec z formą.
2
@Bisz w tekście jest napisane, że szału nie ma. Ale to jeszcze młody chłopak może się wyrobi jeszcze w tym aspekcie.
1
@Litman tylko za rok wybory i miejmy nadzieję, że ta banda zostanie pogoniona a nowy zarząd zatrudni trenera, który postawi na młodych.
5
Jeszcze się okaże, że dzięki kiepskim finansom mimy jednak paru utalentowanych zawodników w rezerwach.
1
@tomFCB bez przesady nie wiem czy to zbieg okoliczności ale bez Bussiego lepiej gramy niż z nim
0
@Brashearr Chyba właściciel Neapolu kazał go pomijać w pierwszym składzie coś mi się obiło o uszy.
2
@Lucassito Obowiązek też miała przejść Rome i nie dostać takiego lania w rewanżu z Liverpoolem.
0
@JacekM Teraz to na pewno tak. Gość ma zdrowie Vermy tylko parę razy więcej zarabia.
6
@Kwiatek67 tak tu już jest. U nas byle grajek dostaje podwójną pensję i później zarząd zdziwiony, że nie chcą odchodzić albo, że inne kluby wycofują się z kupna bo nie dadzą takiej tygodniówki zawodnikowi.
18
Hehe wyrozumiała ta Sevilla, już zlitują się i wezmą biednego Ivanka za free.
1
Mistrza też powinna zdobyć a każdy wie jak to się skończyło...
0
@Marcinss10 Real to dopiero daje klauzulę na maxa
1
@pax Ja mam nadzieję, że nie pozbędą się Emersona. Tylko za rok powalczy o pierwszy skład u nas.
0
@malicinho ogólnie nasze najdroższe transfery to klapy.
1
@Filipfcb2000 fenomenem jest jego wypłata, gość pograł rok w Niemczech i takie kokosy mu dali.