1

Roberto Bonano ten to był as w bramce, jeden z gorszych naszych bramkarzy. Jak tylko był jakiś strzał na naszą bramkę to człowiek myślał, że już wpadnie.

1

Maxwella zapamiętałem jako średniego zawodnika taki solidny rzemieślnik. A tu cyk tyle tytułów chłop zdobył.

17

@bolinho89 niby tak ale Ney to trochę inny rozmiar kapelusza.

2

@Lucassito bo Liverpool zapiepsza a nie truchta jak nasze gwiazdy. Nawet zlepek gwiazd nie gwarantują sukcesu.

3

@Marcinss10 No jak dajemy dwa razy tyle co inne kluby to wiadomo, że nikt nie chce odchodzić tylko siedzieć i czekać na koniec kontraktu.

0

Bartek ma plan jak Ruscy, oddadzą zgliszcza i totalny bałagan nowym władzą.

4

@BinBin bez przesady jak miał formę to jednak był ponad przeciętną.

15

Juve wie gdzie szukać graczy za grosze, my to taki głupi zarząd mamy, że może akurat kupią kogoś za drobne m

2

@JohnBarça Od paru lat dno a i tak kasy mają jak lodu.

0

@xavi890 Ogólnie już bym nikogo nie kupował w tym okienku. Mamy nowego trenera może poukłada ten burdel na nowo.

2

Najlepiej było by sprzedać nasz zarząd a z nowymi sternikami zacząć proces odbudowy klubu.

0

Andrzej z Generałem to było coś, takiego środka każdy nam zazdrościł i się bał. A teraz to mamy taką słabą pomoc, że aż głowa boli. Byle jaki dużo biegający zespół może nas stłamsić.

4

Noże by tak o Wernera się postarać dłużej pokazuje klasę i tańszy o połowę.

0

@ILovethisGame Żebyś czasem nie obudził się bez przyrodzenia.

3

@DLFCB Najbardziej przepłacony zawodnik w historii klubu. Nawet na Dembele możemy mniej stracić choć jeden i drugi może walczyć o to miano.

0

@KAROLC-10 Odnośnie Pjanicia się zgodzę ale jak ktoś da 90 mln za Cou to oddać go z pocałowaniem ręki. Klopp wycisną z gościa 120 % a teraz jest cieniem samego siebie. Najlepszym wzmocnien byłby de Bruyne ale to strefa marzeń. Fajnie było by gdyby zainteresowali się Thiago, niby już nie młody ale skrojony jest pod Barce Pepa.

4

@Kriksos Nasi sternicy są na tyle głupi, że jeszcze pomyślą iż zrobili dobry interes. Pjanic to taki Rakitić jeden i drugi powinien iść do Chin, Arabów albo do USA na zasłużoną emeryturę.

6

Włosi to kombinatorzy na maxa, wcisną nam starego rezerwowego za młodego perspektywicznego graczam. A i z Dembele też by zrobili niezły interes jak by go wypożyczyli.

1

@Coutinho007 i jeszcze miejsce wlVIP na każdym meczu i to za dsrmoszke

0

@Bisz on nie pasuje do nas bo powinien grać na pozycji Messiego, jako cofnięty napastnik (taki bardzo ofensywny pomocnik). Na dziewiątkę ani skrzydło po prostu się nie nadaje.

22

@ArcziArtt Po prostu dbają o interesy i wiedzą jak zakombinować. My za to dajemy się dymać co okno transferowe.

2

Hehe ale niespodzianka xp

3

@daro22 tak jak większość graczy u nas

0

@dariooo i sprzedadzą za 25 mnl

2

@kamzar prędzej przewietrzenia kadry...

5

@fenix1983 nie czasem dziewiątką?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W sumie psyche ma spokojną bo dalej będzie podstawowym PO jak sprzedadzą Semedo xp więc czym tu się martwić?

5

@panczo Jeszcze pasuje oddać Arthura za Pjanicia i może dopłacimy tylko parędziesiąt ojro do tego złotego interesu.

0

@Bisz hehe no jak nie idzie to Leo głowę spuszcza i robi sto strat. Messi jest najlepszym zawodnikiem ale na kapitana się nie nadaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?