masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No chyba za rok jakieś szansę będą, ale teraz zaczynamy nowy cylk posuchy. Miejmy nadzieję, że nowy zarząd szybko posprząta ten burdel.
2
@HavertzKai tak może grał za Pepa i Lucho, teraz jest cieniem samego siebie.
0
@michelos tylko że blokował by miejsce Puig'owi więc lepiej żeby nie wracał.
0
@HavertzKai to jest nierealne ale wolał bym Bussiego sprzedać a na jego pozycję Dać de Jonga a jego zmiennikiem zrobić Rakietę.
3
@pienaar czarno to widzę xp
0
@Couti11 bo może nikt nie da kasy za rencistę?
3
A mówiłem żeby zostawili Verme a teraz klątwa przeszła na Francuzów, czelarno to widzę xp
0
@Dulo23 bez przesady przed Leo była Barca i po nim będzie.
0
@sokot jakiego trenera, zarząd bo mamy najgorszych patałachów za sterami
0
Ja bym Filmowca i Cou nas oddał z pocałowaniem ręki. Jednak jakoś głupią nadzieję mam do Dembele, że w końcu skończy pobyty w senstirium i zacznie grać.
4
@Pustelnik akurat nasi grali dobrze tylko ten drugi karny dla Madrytu to taki trochę z kapelusza.
0
Niestety Setien albo boi się kręgu wzajemnej adoracji albo czeka na cud w postaci tego, że Suarez odpali inaczej nie mogę sobie wytłumaczyć obecności Gryzonia w podstawowym składzie. A druga sprawa jest taka, iż Filmowiec się do nas po prostu nie nadaje dipuki mamy Messiego. Młody Fati lepiej szarpie na skrzydle niż Francuz.
0
@DeckardCain chyba że go wymieni Bartek na jakiegoś Parejo.
0
@Pyrzo_Barca żeby chłopak się nie spalił, ale trochę magią bije od niego jak od Iniesty.
1
@kaamil1910 i tak chyba najwięcej grał do przodu z pomocników
0
@Maciux7 Powinni zbierać tą kasę, Puig da radę gorzej od Arthura nie będzie grał. Ale nasz zarząd już przyzwyczaił nas to kretyńskich ruchów transferowych więc nie ma co się dziwić.
0
@Maciux7 tylko szkoda że Arthur nie poszedł za kasę tylko za emeryta.
0
@AntoniMichal11 meczoszy sobie włącz tam zawsze jakiś link będzie
1
@johny11 no to elegancko wosuje się w naszą pomoc hehe
0
@jarek771 prawie oplułem monitor xp
0
@mateusz33 a czasem jak Dembele jest zdrowy to jedno mamy na pół meczu hehe
1
@_Specjalista pełną zbroję płytową proponuję.
1
jprdl Bartek chyba by matkę sprzedał żeby domknąć budżet i na papierze wszystko grało. To jest myślenie przyszłościowe naszego nierządu. Jeszcze rok i zrujnują nie tylko kadrę ale też finanse klubowe.
0
@ZIBI88 no może dlatego, że to już tak jest że trener kreśli taktykę a zawodnik ma ją wypełniać. Tak od zawsze było trener bierze na siebie rozpracowania rywala i wybiera taktykę a zawodnik ma go słuchać nawet jeśli się z nim nie zgadza, lecz naszym świętym krową chielarchia się poprzestawiała.
1
@lj89 Jeśli była by możliwość to jeszcze Bussiego bym pożegnał, gość jest cieniem piłkarza od paru sezonów. Lecz jest legendą Barcy to za zasługi zostanie.
3
@Pustelnik Żeby było dobrze to trzeba zrobić to co Pep zrobił, wywalić kółeczko wzajemnej adoracji i zagonić panienki do pracy. Jak się komuś nie podoba to na sprzedaż i git. Tylko niestety ten pseudo zarząd najpierw musi się zmienić.
0
@Barca1922 gość patrzy racjonalnie z tej mąki chleba nie będzie, a następny sezon będzie podobny, syte koty będą grać na pół gwizdka. Przecież nawet trenera nie słuchają to co im bieda zrobi? Tutaj trzeba nowego zarządu, który zatrudni porządnego trenera i trzeba porządnie przewietrzyć szatnię.
0
@Murazor nic się nie zmieni puki ten pseudo zarząd nie wyleci z hukiem chukiem
5
A co kogo obchodzi ile Arthur dostał w Juve lepiej niech napiszą ile dostanie nasza nowa gwiazda pomocy.
0
@Galford nikt z dużym nazwiskiem nie przyjdzie bo wie że tego burdelu nie ogarnie. Dopiero po zmianie zarządu pojawi się trener z wizją i miejmy nadzieję że zrobi porządne wietrzenie szatni. Bo to nie wina Setiena, że świętym krową się nie chce biegać.