masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@WiernyCuleBarcy1895 Może i Real lepiej wygląda ale bez przesady. Do walki o majstra możemy stanąć jak równy z równym. Bez Messiego może w końcu będzie drużyna w której każdy biega.
0
@y13 tak kochał Barce w końcu mówił że może grać za darmo hehe
1
@daro22 chyba po Romie
0
@Lucassito tylko Real ma prawa wizerunku swoich piłkarzy a Barca nie i ile Barca dała Messiemu? Co sobie dorobił na boku to jego...
1
@kondi21 PS ale też na lewej może grać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bulos11 Niech odchodzi tylko żeby Barca dostała kasę za transfer.
0
@Lucassito Bez Leo może będzie drużyna, bez Messiego potrafiliśmy ograć Real tego już nie pamiętasz?
0
@Lucassito tylko że Messiego nikt nie wypycha z klubu. I Real dostał kasę za Kryśke a Messi chce za darmo iść. Tyle co mu Barca płaciła to przynajmniej te sto baniek za transfer powinni otrzymać.
1
@martin86 Będzie dobrze Real bez Krystyny też miał nie istnieć a majstra zdobyli. I my damy radę bez Messiego.
1
@Turio nie przypominam sobie, żeby Totti. Del Piero, Buffon, Puyol, Xavi, Iniesta tak szantarzowali klub. Jeszcze rok mógł wytrzymać bo później Bartek i tak odejdzie.
2
@Messi2407 Może nie będziemy go wyzywać. Ale pokazał prawdziwe oblicze. Barca mu wszystko dała a on takie coś odwala. Myślałem, że wybierze drogę Puyola, Iniesty i Xaviego.
0
@normasubiektywna Gabriel Jesus podobno chce odejść, na pewno lepsza opcja dla nas.
0
@ForcaMilosz śmialiśmy się z Bejla to teraz mamy swoją księżniczkę Urugwaju hehe
1
@RKS1979 Już dawno to mówiłem. W NBA żaden koszykarz z głodu jeszcze nie umarł.
3
Trzeba było pandemii żeby Bartek poszedł po zozum do głowy przecież już dawno powinni dawać takie wielkie kontrakty piłkarzom. Jak chce grać dla Barcy to i tak przyjdzie. Real jakiś potrafi kupować dobrych zawodników a płaci im mniej od nas.
0
@socha tyle siana mieć i jechać sam to szczyt glopoty. Chłop chyba o taxi nie słyszał.
2
@Vempers no bo akurat Cou to gra za drobne...
0
@matiibal miejmy nadzieję bo i tak majątek na min Barca straciła.
1
@matiibal hehe teraz Barca musi dopłacić do niego 5 mln Janusze biznesu normalnie.
0
@BartArt ok mój błąd hehe
0
@BartArt zapomniałeś o Vidalu i Rakiecie. Którzy w pierwszej kolejności powinni odejść.
2
@MarioVeB! Tylko jest różnica w pozbyciu się młodych perspektywicznych zawodników a starych leniwych gwiazdorów.
0
@coolesha86 Najlepiej żeby odeszli : Bussi, Suarez, Vidal, Rakieta, Big Sam, Firpo, Braithwaite. Albę i Roberto bym zostawił chyba, że ktoś dał by za nich wysoką ofertę.
1
@Damianosbarca już raz wzmacnialiśmy drużynę kasą za Neya i patrz jak to wygląda.
1
@HavertzKai Jeśli Bartek uczt się na błędach to da wolną rękę trenerowi i te płaczące panienki albo wezmą się do pracy albo papa.
0
Odnośnie tytułu artykułu, jeśli tak naprawdę będzie to pozbędzie się połowy składu hehe
0
@KibicBarcy84 Odwaga albo głupota, to się okaże po sezonie.
7
@pawlik22 właśnie się nie zgodzę, Abidal bardzo dobrze bronił i zostawał jako trzeci stoper jak Dani biegał na atak.
0
Gość powiedział wielką bzdurę:
"To mecz do zapomnienia, piłkarzom z pewnością jest wstyd. "
Właśnie powinno się to zapamiętać żeby do takiej żenady więcej nie dopuścić.