1

@WiernyCuleBarcy1895 Może i Real lepiej wygląda ale bez przesady. Do walki o majstra możemy stanąć jak równy z równym. Bez Messiego może w końcu będzie drużyna w której każdy biega.

0

@y13 tak kochał Barce w końcu mówił że może grać za darmo hehe

1

@daro22 chyba po Romie

0

@Lucassito tylko Real ma prawa wizerunku swoich piłkarzy a Barca nie i ile Barca dała Messiemu? Co sobie dorobił na boku to jego...

1

@kondi21 PS ale też na lewej może grać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bulos11 Niech odchodzi tylko żeby Barca dostała kasę za transfer.

0

@Lucassito Bez Leo może będzie drużyna, bez Messiego potrafiliśmy ograć Real tego już nie pamiętasz?

0

@Lucassito tylko że Messiego nikt nie wypycha z klubu. I Real dostał kasę za Kryśke a Messi chce za darmo iść. Tyle co mu Barca płaciła to przynajmniej te sto baniek za transfer powinni otrzymać.

1

@martin86 Będzie dobrze Real bez Krystyny też miał nie istnieć a majstra zdobyli. I my damy radę bez Messiego.

1

@Turio nie przypominam sobie, żeby Totti. Del Piero, Buffon, Puyol, Xavi, Iniesta tak szantarzowali klub. Jeszcze rok mógł wytrzymać bo później Bartek i tak odejdzie.

2

@Messi2407 Może nie będziemy go wyzywać. Ale pokazał prawdziwe oblicze. Barca mu wszystko dała a on takie coś odwala. Myślałem, że wybierze drogę Puyola, Iniesty i Xaviego.

0

@normasubiektywna Gabriel Jesus podobno chce odejść, na pewno lepsza opcja dla nas.

0

@ForcaMilosz śmialiśmy się z Bejla to teraz mamy swoją księżniczkę Urugwaju hehe

1

@RKS1979 Już dawno to mówiłem. W NBA żaden koszykarz z głodu jeszcze nie umarł.

3

Trzeba było pandemii żeby Bartek poszedł po zozum do głowy przecież już dawno powinni dawać takie wielkie kontrakty piłkarzom. Jak chce grać dla Barcy to i tak przyjdzie. Real jakiś potrafi kupować dobrych zawodników a płaci im mniej od nas.

0

@socha tyle siana mieć i jechać sam to szczyt glopoty. Chłop chyba o taxi nie słyszał.

2

@Vempers no bo akurat Cou to gra za drobne...

0

@matiibal miejmy nadzieję bo i tak majątek na min Barca straciła.

1

@matiibal hehe teraz Barca musi dopłacić do niego 5 mln Janusze biznesu normalnie.

0

@BartArt ok mój błąd hehe

0

@BartArt zapomniałeś o Vidalu i Rakiecie. Którzy w pierwszej kolejności powinni odejść.

2

@MarioVeB! Tylko jest różnica w pozbyciu się młodych perspektywicznych zawodników a starych leniwych gwiazdorów.

0

@coolesha86 Najlepiej żeby odeszli : Bussi, Suarez, Vidal, Rakieta, Big Sam, Firpo, Braithwaite. Albę i Roberto bym zostawił chyba, że ktoś dał by za nich wysoką ofertę.

1

@Damianosbarca już raz wzmacnialiśmy drużynę kasą za Neya i patrz jak to wygląda.

1

@HavertzKai Jeśli Bartek uczt się na błędach to da wolną rękę trenerowi i te płaczące panienki albo wezmą się do pracy albo papa.

0

Odnośnie tytułu artykułu, jeśli tak naprawdę będzie to pozbędzie się połowy składu hehe

0

@KibicBarcy84 Odwaga albo głupota, to się okaże po sezonie.

7

@pawlik22 właśnie się nie zgodzę, Abidal bardzo dobrze bronił i zostawał jako trzeci stoper jak Dani biegał na atak.

0

Gość powiedział wielką bzdurę:
"To mecz do zapomnienia, piłkarzom z pewnością jest wstyd. "
Właśnie powinno się to zapamiętać żeby do takiej żenady więcej nie dopuścić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?