0

Jak tak bardzo kocha Barce to nawet nasi eksperci negocjacji ustalili by pensje 5 a nie10 baniek.

2

Tylko żebyśmy się nie obudzili z ręką w nocniku jak się drużyna wkurzy, że przychodzi jakiś młokos który nic nie osiągną i wskakuje na najwyższy pułap płac.

1

Ja nie mogę pojąć jak mogliśmy dać taką pensję gościowi, który jest tak naprawdę niewiadomą. Za wysokie kontrakty dajemy, patrz na Real u nich jakoś da się wynegocjować mniejsze płace i wyższą klauzule. Albo jest tak, że jednak u nas grają najemnicy albo u nas są ludzie na stołkach co nie nadają się do tej roboty.

2

A bo u nas by grał za darmo. Teraz nie ma takich zawodników jak Puyol, Maldini itp. teraz tylko kasa się liczy niestety. Taki Dembele zarabiać ma więcej niż Iniesta paranoja normalnie. Powinni mu zaproponować max 7mln.

1

Będą jaja jak wygryzie ze składu przechwalanego Ivana.

0

Jak by mieli ściągnąć ściągnąć Cutinho za te 160mln i dać mu takie wynagrodzenie jak dostał Dembele to może i dobrze, że nie przyszedł. Ja nie wiem co się z Barcą dzieje nie potrafimy kupować a jak już kupujemt to przepłacamy, dajemy nałe klauzule i wysokie wynagrodzenie. Jeszcze pare lat temu śmialiśmy się z Realu a teraz role się odwruciły. To my kupujemy za gruby chajs i dajemy najwyższe kontrakty. Smutne ale prawdziwe. Miejny tylko nadzieję, że to wotum przejdzie.

5

Aż nuż się w kieszeni otwiera, że nasi idioci woleli kupić Duglasa a niżeli Asensio.... A co do Turka to nie dziwota, że woli na socjalu u nas siedzieć niż w innym klubie grać i mniej zarabiać taka mentalność tych ludzi hehe. A tak na poważnie dajemy wysokie kontrakty przeciętniakom a później nie dziwota, że nie możemy ich sprzedać.

0

Już prawie był u nas tylko nasi eksperci woleli wydać kasę na Duglasa a za niego zapłacić w ratach i ten moment wykorzystał real.

0

Chyba jeszcze nie podpisał umowy.

0

Za rok kupić Greizmanna jak z Cutinho nie pyknie. Albo wykupic Asensio z Realu klauzula niby 80mln ale by się wtedy działo w madrycie hehe

4

To by była wspaniała wiadomość.

10

Ja tam wolałem bełkot osoby, któda podniosła Barcę z kolan a niżeli piękomówcę pomocnika przekreciarza.

12

Jak z PSG mamy robić interes to już lepiej Draxlera kupić.

0

Albo mają za wysokie kontrakty

0

Może liczyli, że Live jest głupsze od nich hehe

0

PSG nie sprzeda nam nikogo

1

Za Gomesem nikt by nie płakał.

0

Ja bym poczekał i Greizmana za rok kupił.

0

Najgorszy to pewnie nie jest ale w top3 najgorszych prawdopodobnie sie mieści niestety.

0

Ty gra u nas niejaki Gomes to pooglądaj go sobie.

0

A mi to bardziej przypominał Alvesa.

0

ale jest offline narazie

0

Z Serim się zgodzę ale Marije nie chce widzieć w naszej koszulce już lepiej poczekajmy do stycznia i kupmy Griezmanna za te 100 baniek. Zresztą PSG mamy spine i wątpię , żeby chcieli nam kogokolwiek sprzedać. Z PSG to już wolał bym kupić Julian Draxlera bo niby też na sprzedaż ma być.

0

Każdy się cieszył jak Zubi odchodził bo myśleliśmy, że gorszych transferów nie da się zrobić a tu jednak da się hehe

0

Pewnie od Paneta się zaraził hehe

0

Z Asensio to się zgodzę bo chciał grać u nas tylko nasi eksperci woleli zaplacić za Daglasa a skąpili na nową gwiazdę realu. A Ceballos nie chciał iść do nas. A i jeszcze dali dupy z Isco, który też chciał do Barcy iść.

0

Jak by miał z 5 albo więcej lat to szanse by były. Do tego jeśli byłby z kraju kawg i grał w kraju herbaty to kupili by go na bank hehe

0

Francuza za rok ;p

5

U nas testy nawet Verma przeszedł więc nie miej złudzeń.

0

A później wlecą smoki ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?