2

A może odkupić Grimaldo? Enrique zawziął się na chłopaka i musieliśmy go pożegnać, natomiast nowy trener może w końcu da szanse młodym.

0

Chyba sprzedaż.

0

A niewypały transferowy należy sprzedać, żeby kupić jakiegoś porządnego śp.

1

Palancie i tak bym dał na rezerwę bo Sergio Roberto powinien grać w pomocy a nie kisić się na obronie.

1

Rafinha sam chce odejść więc jego też należy sprzedać za przyzwoitą kasę i kupić jednego porządnego środkowego pomocnika. Resztę przeznaczyć na prawego obrońcę i będzie git.

0

Jak narasie to my przepłacamy a Real robi dobre interesy.

1

Nawet jak w tym sezonie majstra nie zdobędą to dla mnie są lepsi i tak od Realu, udowodnili to tym meczem.

4

Remis nic nam nie daje.

0

Real się potykał a myśmy się niestety przewracali w takim razie ;(

4

Coutinho to bardziej skrzydłowy niż środkowy pomocnik nam trzeba światowej klasy środkowego pomocnika (nie aż tak ofensywnego jak Brazylijczyk), który potrafi przytrzymać i rozegrać piłkę nie do tyłu jak to robią nasi specjaliści, tylko do przodu.

0

Na początku sezonu myślałem, że w końcu mamy dobrą ławkę ale sezon to zweryfikował ;/

32

Podania podaniami ale lepiej nie patrzyć na skuteczność, Dybala miał dwie akcje i padły dwa gole. My co sobie wypracowaliśmy i tak później spartoliliśmy.

0

Ten sezon przypomina ostatni sezon Ryjka u nas każdy zawodnik ma wyje.... zero zaangażowania, jak to możliwe, że przegrywasz i biegasz mniej niż rywal? Wstydzili by się. Jak nie idzie to przynajmniej powinni bieganiem nadrabiać. Niestety ale nasz zarząd znają życie zatrudni kogoś z DNA Barcy a nie jakiegoś specjalistę, który to przedszkole złapie za mordę i postawi do pionu.

1

Mam nadzieje, że wygramy LM bo La Liga jest prawdopodobnie przegrana. Daliśmy ciała z ogórkami głównie przez naszego trenera, który nie potrafił chłopaków zmotywować albo wystawiał skład, że pewnie trener z naszej ligi by lepszy dobrał.

1

W każdej topowej drużynie potrzebny jest mudziń na obronie hehe

0

Ja jeszcze bym Bayern Monachium dodał.

0

Bo Munir jest na wypożyczeniu a Sandro odszedł definitywnie więc Munir ma jeszcze nadzieję na powrót.

5

Z tym następcą to bym tak się nie rozpędzał bo środku pomocy on średnio gra, co innego na skzyrle.

0

Spokojnie wyjdzie nasz Magik Portugalczyk w podstawowym składzie i bedzie gitara. Przynajmniej prawdopodobnie nasz trener tak myśli.

0

Zawsze można sprzedać z 20 mln jest wart.

3

Co ma PiS do komentarzy na tej stronie ludzie ogarnijcie się nie trzeba wszędzie wciskać polityki.

0

Od naszego Magika mało kto by gorzej grał.

0

W tym sezonie to od Krystyny zdecydowanie lepiej gra nak by tylko miał lepszą skuteczniść to można powjedzjeć, że zrównał się z Messim.

0

Takiego grajka jak Fabregas czaisz może?

0

Drugi następca gra chyha w Chelsea

0

Podaj mi gdzie piałem z zachwyku bo jakoś sobie nie przypominam. Specjaonie archiwum przeglądałem w tym ceou. Ale moży Ty lepiej szujasz.

0

Ogólnie nasze transfery to klapa, tylko Umtiti się sprawdził, gwiazdy z Valencji to klapa totalna a Digne i Denis to średnie wzmocnienia. (Zamiast Dinge trzeba było zostawić Grimaldo) I wtaki oto sposób mielibyśmy chajs na prawdziwego kozaka w pomocy jak by jeszcze sprzedać Ardę i na jego miejsce odkupić Delofeu to starczyło by na Thiago/Verattiego. A wcale drużyna nie osłabiła by innych pozycji.

0

I jeszcze dodał bym Alcatera do tej listy. Munir by został, mielibyśmy kasę. A strzelił by tyle samo goli co Paco albo i więcej.

6

Jeszcze dopisał bym na tą listę Magika Portugalczyka.

0

Średnich pomocnikòw to już mamy teraz. Potrzebujemy kogoś z topu bo następnysezon będziemy grać bez pomocy. Coraz starszy Iniesta sam nie ogarnie drugiej linii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?