masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A może odkupić Grimaldo? Enrique zawziął się na chłopaka i musieliśmy go pożegnać, natomiast nowy trener może w końcu da szanse młodym.
0
Chyba sprzedaż.
0
A niewypały transferowy należy sprzedać, żeby kupić jakiegoś porządnego śp.
1
Palancie i tak bym dał na rezerwę bo Sergio Roberto powinien grać w pomocy a nie kisić się na obronie.
1
Rafinha sam chce odejść więc jego też należy sprzedać za przyzwoitą kasę i kupić jednego porządnego środkowego pomocnika. Resztę przeznaczyć na prawego obrońcę i będzie git.
0
Jak narasie to my przepłacamy a Real robi dobre interesy.
1
Nawet jak w tym sezonie majstra nie zdobędą to dla mnie są lepsi i tak od Realu, udowodnili to tym meczem.
4
Remis nic nam nie daje.
0
Real się potykał a myśmy się niestety przewracali w takim razie ;(
4
Coutinho to bardziej skrzydłowy niż środkowy pomocnik nam trzeba światowej klasy środkowego pomocnika (nie aż tak ofensywnego jak Brazylijczyk), który potrafi przytrzymać i rozegrać piłkę nie do tyłu jak to robią nasi specjaliści, tylko do przodu.
0
Na początku sezonu myślałem, że w końcu mamy dobrą ławkę ale sezon to zweryfikował ;/
32
Podania podaniami ale lepiej nie patrzyć na skuteczność, Dybala miał dwie akcje i padły dwa gole. My co sobie wypracowaliśmy i tak później spartoliliśmy.
0
Ten sezon przypomina ostatni sezon Ryjka u nas każdy zawodnik ma wyje.... zero zaangażowania, jak to możliwe, że przegrywasz i biegasz mniej niż rywal? Wstydzili by się. Jak nie idzie to przynajmniej powinni bieganiem nadrabiać. Niestety ale nasz zarząd znają życie zatrudni kogoś z DNA Barcy a nie jakiegoś specjalistę, który to przedszkole złapie za mordę i postawi do pionu.
1
Mam nadzieje, że wygramy LM bo La Liga jest prawdopodobnie przegrana. Daliśmy ciała z ogórkami głównie przez naszego trenera, który nie potrafił chłopaków zmotywować albo wystawiał skład, że pewnie trener z naszej ligi by lepszy dobrał.
1
W każdej topowej drużynie potrzebny jest mudziń na obronie hehe
0
Ja jeszcze bym Bayern Monachium dodał.
0
Bo Munir jest na wypożyczeniu a Sandro odszedł definitywnie więc Munir ma jeszcze nadzieję na powrót.
5
Z tym następcą to bym tak się nie rozpędzał bo środku pomocy on średnio gra, co innego na skzyrle.
0
Spokojnie wyjdzie nasz Magik Portugalczyk w podstawowym składzie i bedzie gitara. Przynajmniej prawdopodobnie nasz trener tak myśli.
0
Zawsze można sprzedać z 20 mln jest wart.
3
Co ma PiS do komentarzy na tej stronie ludzie ogarnijcie się nie trzeba wszędzie wciskać polityki.
0
Od naszego Magika mało kto by gorzej grał.
0
W tym sezonie to od Krystyny zdecydowanie lepiej gra nak by tylko miał lepszą skuteczniść to można powjedzjeć, że zrównał się z Messim.
0
Takiego grajka jak Fabregas czaisz może?
0
Drugi następca gra chyha w Chelsea
0
Podaj mi gdzie piałem z zachwyku bo jakoś sobie nie przypominam. Specjaonie archiwum przeglądałem w tym ceou. Ale moży Ty lepiej szujasz.
0
Ogólnie nasze transfery to klapa, tylko Umtiti się sprawdził, gwiazdy z Valencji to klapa totalna a Digne i Denis to średnie wzmocnienia. (Zamiast Dinge trzeba było zostawić Grimaldo) I wtaki oto sposób mielibyśmy chajs na prawdziwego kozaka w pomocy jak by jeszcze sprzedać Ardę i na jego miejsce odkupić Delofeu to starczyło by na Thiago/Verattiego. A wcale drużyna nie osłabiła by innych pozycji.
0
I jeszcze dodał bym Alcatera do tej listy. Munir by został, mielibyśmy kasę. A strzelił by tyle samo goli co Paco albo i więcej.
6
Jeszcze dopisał bym na tą listę Magika Portugalczyka.
0
Średnich pomocnikòw to już mamy teraz. Potrzebujemy kogoś z topu bo następnysezon będziemy grać bez pomocy. Coraz starszy Iniesta sam nie ogarnie drugiej linii.