masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo mielibyśmy kasę na niego a tak w Alcácera wtopiliśmy kasę. A teraz potrzebujemy na gwałt pomocnika bo nasza pomoc nie istnieje.
0
Trzeba było go kupić rok temu za miast Paco a teraz to po ptakach.
4
Święte słowa.
0
I jesze jest Barca B
2
Wzrost to nie wszystko popatrz na Puyola.
0
Fcharca.com/mobile wpisz moze zadziala
2
To samo kupiliśmy LO za parenaście mln a sprsedaliśmy nie gorszego za bodajże milion.
0
Ten gościu to chyba Pep G. Bo za jego trenerki Thiago nie dostał tylu minut aby jego koauzula wzrosła i nic Barca nie mogła zrobić bo Bawarczycy poktyli ją jeszcze z nawiązką.
0
Jeśli ściągmiemy jakiegoś pomocnika z topu to zostaniemy w starym systemie 4-3-3.
2
Illara też przed przyjściem do Realu był okrzyknięty mianem mega talentu. A po transferze guzik z tego wyszło. Po odejściu z Madrytu znowu dobrze gra tak też będzie z naszym Portugalczykiem.
1
Jak gramy w dziesięciu to trudno wygeać ;p
2
I jeszcze od kiepskiego startu w lidze.
0
Wegnerem zawsze w top4 byśmy się pieścili hehe
0
Widać było walkę podjęta przez naszych zawodników. Jakbyśmy z takim zaangażowaniem wyszli na PSG to nie było by takiego pogromu.
3
Pewnie, że jest lepszy wkoñcu wygrał ZP
0
A później się obudziłem...
0
Według mojego skromnego zdania klub powinien najpierw ustalić kwestję trenera czy LE zostaje. A jak nie zaklepać kogoś na jego miejsce i wtedy dopiero z nim planować transfery. Przeciesz trener wie kto pasuje mu do swojej układanki a kto nie.
3
Umtiti na plus tu się zgodzę. Denis tani był to też ok Denisa zamiast kupować (jednak trochę kosztował) wystarczyłoby zostawić Grimaldo tylko niestety LE się uparł, że go nie chce.
3
Umtiti to akurat dobry transfer jako jedyny trafiony. Co do Digne to mogli zostawić Grimaldo tylko, że LE się zawziął na chłopaka.
3
Real podkupił nam Isco a my im Andre hehe, tylko oni trochę lepiej na tym wyszli ;p
0
Z tym strzelenjem gola to nie był bym taki pewny. W tym roku Ney ma zozregulowany celownik na maxa.
2
No to teraz było 3 wychowanków ;p
0
Hehe my mamy gonić real z taką grą to Sevilla nas minie. Mam nadzieję, że odszczekam te słowa ale taka jest na ten czas prawda. Wygramy PK i niestety tyle w tym sezonie. Teraz trzeba czekać na zmianę trenera, który weźmie skład za ryj i przemebluje pomoc bo nikt by nie uwierzył parę lat temu, że w Barcy najsłabszą formacją będzie pomoc.
0
Na flashscore jest błąd w składzie bo pokazują, że gra Gomes a ja go na meczu nie widzę ;p gramy w 10 czy jak ?
0
Może i racja ale jak go bedziemy sprzedawac to nasi negocjatorzy sprzedadza go za 30 mln jak znam życie hehe
3
Umowę można przedłużyć, żeby wartość zawodnika nie spadła przez kończący się stary kontrakt. A jak nie będzie zawodnik brany pod uwagę przez nowego trenera wtedy sprzedać.
0
Dobra mina do złej gry...
9
Tylko jest jeden problem. On wymaga intensywności i presingu w grze a naszym gwiazdorom może to się niespodobać.
0
Przestaliśmy straszyć jak Xavi zaczą gasnąć. Ivan a zwłaszcza Gomes to nie ten styl a tym ardzuej nie ten poziom. Został nam starzejący się Iniesta, bez którego nasza pomoc nieistnieje a właśnie naszą pktęgą był środek pola a teraz to nasz środek gra jak u średniaka.
0
W ligę niestety też pomału zaczynam wątpić, my frajerzymy a Real wymęcza swoje mecze i inkasuje 3pkt.