0

Masche też pogra max 2 sezony u nas coś czuję.

0

Gomes ba defa by poszedł przecież.

0

Niestety ale Gomes to kojarzy mi się z Songiem, przyszedł zawodnik jeden z lepszych w lidze a u nas zgasł.

0

Teraz, aż żal du.. ściska jak myślę sobie o Thiago Alcantarze ;/

0

Pierre van Hooijdonk też elegancko wolne bił ;p

3

I w dodatku ten biedny kibic musiał poświęcić swoją wodę na, którą tak ciężko pracował ;p

5

W końcu mamy godnego następce Czarnej Perły.

4

I w dodatku wspólnie dzielili szatnie Barcelony przez kilka lat więc raczej nie będą sobie ubliżać jak to lubi robić pewien Portugalczyk ;p

0

Co do sprzedaży to się zgodzę ale już teraz odmłodziliśmy skład. Marlon może czasami wskoczyć za Rudego albo Masche bo chłopak ma potencjał. Prawa pomoc to inna bajka bo Roberto dobrze sobie radzi i raczej nie przyjdzie nikt z górnej półki tylko jakiś średniak na zmiany (jak by Vidal odszedł). Pomoc i atak natomiast mamy dobrze obsadzoną.

0

Lepiej za niego Arda a pod koniec Messi niech wejdzie ;p

0

O lewą obronę nie ma co się bać natomiast o prawą to kolorowo nie będzie.

0

Popieram to już wałbym Piszczka kupić.

3

A w czwartek puchar Uefa ;p

0

A może Bartre odkupimy hehe i będziemy mieli trzech młodych ogranych stoperów ;p

0

Zgadzam się ale nie zaskakuje tak bardzo, bo w Lyonie nie za darmo był kapitanem i najlepszym stoperem ;p

1

Arda dobrze grał a Gomesa dać a defa jak Bussi posiedzi na ławie pare meczy to może się ogarnie.

1

Niestety ale Busquets powinien posiedzieć na ławie bo zero formy od początku sezonu i nie widać poprawy.

2

A gdzie są wszyscy co twierdzili że Claudio Bravo to ten sam poziom co MATS? I należy sprzedać starszego? Szczerze to jak Pikej strzelił bramę to się wkurwi... , że mogliśmy to odrobić albo nawet wygrać gdyby nie frajersko stracone bramy...

0

W Liverpoolu Masche chyba grał czasami na prawej obronie, więc i u nas da rade hehe

1

Thiago jakby został to byłby podstawowym zawodnikiem, do tej pory żałuję , że Pep nam go podkupił.

0

Już wolałbym zeby na LM wyszedł troche słabszy skład bo i tak z grupy wyjdziemy a nie możemy sobie od tak tracić pkt w lidze bo real może nam odskoczyć a twgo byśmy nie chcieli.

3

Krystyna raczj nie spokornieje to jest typ taki jak Ibra ma być liderem drużyny i koniec jak takowym nie będzie to odejdzie do drużyny w której będzie liderem.

8

Zdobyte trofea nie są miernikiem jakości zawodnika patrz Dugas ma ich tyle co nie jeden zawodnik klasy światowej może tylko pomarzyć.

14

I Thiago do Monachium

0

Ja nie wiem że w reprze na pustaka nie może strzelić a w klubie ładuje bramki, aż miło ...

3

Jednak do Francuza wolał bym naszego Gryzonia ;p

5

Estelady przeszjadzają a banderowskiej szmaty jakoś nikt nie zauważył na meczu Polski z Ukrainą.

12

Może czas najwyższy Masche przenieść do pomocy niech walczy z Bussim o defa bo z taką formą niech będzie trocbe dalej od naszego pola karnego. I z drugiej strony naszemu wychowankowi przyda sie konkurencja i możliwość posiedzenia na ławce.

0

Duglas też prawie wszystko wygrał hehe

3

Możemy dziękować Bogu, że Beks nie przyszedł na Camp Nou tylko awaryjnie ściągnięto R10 ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?