0

City sra kasą a ty twierdzisz, że dużo nam zapłacili? Powinniśmy dostać z 30mln za niego ;p

0

R10 za najlepszych lat bym tutaj dopisał

2

U nas napewno by przeszedł testy jak Verma dał radę hehe

0

Żaden dobry htamkarz nie przyjdzie na ławę. Patrz na Bravo wkurza sie że jest lepszy od Niemca ale i tak ma byc nr2 wiec chce odejść.

0

No już nie bądźmy pazerni ale 30mln powinniśmy zaśpiewać ;p

0

Jenak to nie jest dziwne, że wszyscy wracają żeby lepiej przygotować się do sezonu a on nie? jako nowy zawodnik powinien szybciej zameldować się w klubie.

0

Nasz Portugalczyk pewny jest pierwszego składu, że nie wraca wcześniej z wakacji, mam nadzieję, że Denis Suarez będzie grał częściej niż on.

0

A następnym będzie Tello ;p

0

Według mnie przepłaciliśmy za Andre Gomesa, Bayern Monachium zrobił lepszy interes kupując Renato Sanches'a. Kolo na Euro lepiej mieszał niż nasz nowy nabytek. Miejmy nadzieję,, że wpasuje się przynajmniej Gomes w naszą drużynę i że jego cena była niższa niż jest tu napisane.

0

Ciekawe teraz kto odejdzie pewnie Arda ;p

0

Sprzedać może Turana? ;p

0

Taką czystą koszulkę to pasowało by sobie kupić bo już szansy na czystą może nie być ;p

0

Douglas już sprzedany przecież.

4

Byłby 4 napastnikiem u nas a on woli grać w troszkę słabszym klubie, w którym ma zapewniony pierwszy skład proste.

1

Idąć tokiem myślenia SzahMatt'a w sumie też Dybala za słaby na repre Argentyny bo nie dostał powołania a jest wyceniany pewnie też na jakieś 70 baniek ;p

0

Tylko nasz Henrique go ze składu wygryzł to raczej wielką gwiazdą on nie jest hehe. Jednak może okazać się nową gwiazdą jak Varane wszystko możliwe ;p

0

W następnym roku mają wejść w życie

7

Chyry traci dwa razy ;p

0

Tylko kasy braknie na to wszystko ;p

2

Nie wiem czemu ale real umie taniej kupić, dać mniejszy kontrakt i jeszcze sprzedać z zyskiem a my niestety tego nie potrafimy.

0

jak chce odejść to ok tylko niech ktoś zapłaci za niego konkretne pieniądze ok jest stary ale też jest podstawowym stoperem mistrza Hiszpanii. skoro wynalazki są warte po 20-30 mln to i za Masche powinniśmy tyle zainkasować. Sentymenty sentymentami ale Barca to nie Caritas.

1

Powinno się przedłużyć z nim kontrakt teraz albo go sprzedać. Bo jeśli nie podpiszemy z nim nowego kontraktu odejdzie za darmo i wówczas będziemy wyru.... na perłowo.

0

Ale chyba zawodnik musi się zgodzić? To nie są czasy niewolnictwa i w dodatku Morata jest biały hehe

3

Można by zaryzykować taką kwotę (stoper + gra na lewej stronie) zawodnik młody w miarę szybki i nie najmniejszy. Za taką kwotę to lepszego nie dostaniemy a Marquinhos niech lepiej siedzi w Paryżu bo za rezerwowego dawać ponad 40mln to przesada.

0

Nie ma co przesadzać Francuska policja ma wszystkich terrorystów pod kontrolą. Francuzi obawiają się tylko Polskich kibiców hehe

0

Może pasowało by dać szanse Turanowi na skrzydle bo w pomocy u nas się nie odnajduje.

0

Milan był wtedy bankrutem a Niemczyki mają kasy jak lodu. Więc to jest trochę inna sytuacja.

0

Bo oni jeszcze do czasów oświecenia nie dotarli heh. Niestety taka prawda.

0

Jeśli ktoś go chce niech płaci klauzulę i tle, jeślibyśmy go oddali za mniejszą kwotę to bylibyśmy frajerami.

0

Jak tak potrzebujemy pieniędzy na transfery to zamiast niego powiniśmy sprzedać Ardę bo jeszcze coś jest warty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?