masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City sra kasą a ty twierdzisz, że dużo nam zapłacili? Powinniśmy dostać z 30mln za niego ;p
0
R10 za najlepszych lat bym tutaj dopisał
2
U nas napewno by przeszedł testy jak Verma dał radę hehe
0
Żaden dobry htamkarz nie przyjdzie na ławę. Patrz na Bravo wkurza sie że jest lepszy od Niemca ale i tak ma byc nr2 wiec chce odejść.
0
No już nie bądźmy pazerni ale 30mln powinniśmy zaśpiewać ;p
0
Jenak to nie jest dziwne, że wszyscy wracają żeby lepiej przygotować się do sezonu a on nie? jako nowy zawodnik powinien szybciej zameldować się w klubie.
0
Nasz Portugalczyk pewny jest pierwszego składu, że nie wraca wcześniej z wakacji, mam nadzieję, że Denis Suarez będzie grał częściej niż on.
0
A następnym będzie Tello ;p
0
Według mnie przepłaciliśmy za Andre Gomesa, Bayern Monachium zrobił lepszy interes kupując Renato Sanches'a. Kolo na Euro lepiej mieszał niż nasz nowy nabytek. Miejmy nadzieję,, że wpasuje się przynajmniej Gomes w naszą drużynę i że jego cena była niższa niż jest tu napisane.
0
Ciekawe teraz kto odejdzie pewnie Arda ;p
0
Sprzedać może Turana? ;p
0
Taką czystą koszulkę to pasowało by sobie kupić bo już szansy na czystą może nie być ;p
0
Douglas już sprzedany przecież.
4
Byłby 4 napastnikiem u nas a on woli grać w troszkę słabszym klubie, w którym ma zapewniony pierwszy skład proste.
1
Idąć tokiem myślenia SzahMatt'a w sumie też Dybala za słaby na repre Argentyny bo nie dostał powołania a jest wyceniany pewnie też na jakieś 70 baniek ;p
0
Tylko nasz Henrique go ze składu wygryzł to raczej wielką gwiazdą on nie jest hehe. Jednak może okazać się nową gwiazdą jak Varane wszystko możliwe ;p
0
W następnym roku mają wejść w życie
7
Chyry traci dwa razy ;p
0
Tylko kasy braknie na to wszystko ;p
2
Nie wiem czemu ale real umie taniej kupić, dać mniejszy kontrakt i jeszcze sprzedać z zyskiem a my niestety tego nie potrafimy.
0
jak chce odejść to ok tylko niech ktoś zapłaci za niego konkretne pieniądze ok jest stary ale też jest podstawowym stoperem mistrza Hiszpanii. skoro wynalazki są warte po 20-30 mln to i za Masche powinniśmy tyle zainkasować. Sentymenty sentymentami ale Barca to nie Caritas.
1
Powinno się przedłużyć z nim kontrakt teraz albo go sprzedać. Bo jeśli nie podpiszemy z nim nowego kontraktu odejdzie za darmo i wówczas będziemy wyru.... na perłowo.
0
Ale chyba zawodnik musi się zgodzić? To nie są czasy niewolnictwa i w dodatku Morata jest biały hehe
3
Można by zaryzykować taką kwotę (stoper + gra na lewej stronie) zawodnik młody w miarę szybki i nie najmniejszy. Za taką kwotę to lepszego nie dostaniemy a Marquinhos niech lepiej siedzi w Paryżu bo za rezerwowego dawać ponad 40mln to przesada.
0
Nie ma co przesadzać Francuska policja ma wszystkich terrorystów pod kontrolą. Francuzi obawiają się tylko Polskich kibiców hehe
0
Może pasowało by dać szanse Turanowi na skrzydle bo w pomocy u nas się nie odnajduje.
0
Milan był wtedy bankrutem a Niemczyki mają kasy jak lodu. Więc to jest trochę inna sytuacja.
0
Bo oni jeszcze do czasów oświecenia nie dotarli heh. Niestety taka prawda.
0
Jeśli ktoś go chce niech płaci klauzulę i tle, jeślibyśmy go oddali za mniejszą kwotę to bylibyśmy frajerami.
0
Jak tak potrzebujemy pieniędzy na transfery to zamiast niego powiniśmy sprzedać Ardę bo jeszcze coś jest warty...