masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Vallecano? To tam powinien trafić jak coś taka mała Barcelona.
1
A ja o 5 zaczynam zmianę ;/ i też nic z tego
0
80 mln to max (ceny są teraz kosmiczne) ale jego wynagrodzenie woła o pomstę do nieba, jak można wołać 12mln za rok jak się jeszcze niczego nie osiągnęło? Według mnie max 6-7 mln powinni mu dać i tyle, jak się nie zgodzi to świat się na nim nie kończy.
4
Chyba TVP pokazuje co roku tak było, więc miejmy nadzieję , że tak i teraz będzie.
5
U Laporty też tak było więc powinno być napisane Barca codziennie niskie ceny ; p
0
Według mnie Pedro może odejść za tą kwot ale dopiero w styczniu jak skończy się nam ban. (tak samo powinien postąpić generał niestety odszedł już teraz....)
13
Tylko ciekawe czy mu wątroba wytrzyma hehe
0
A miał bo jak odchodził to 90% forum się cieszyło z tego powodu.
63
W co będą grać kibice Realu jak w Fifie jest Messi a w PS Ney?
0
Co do transferów to ostatnie okienko się udało ale też trzeba mieć na uwadze, że to dzięki trenerowi zmienił się charakter drużyny a nie przez jednego pomocnika (bramkarza to był zakup świetny przyznaję). A za ile sprzedaliśmy najlepszych zawodników ligi Angielskiej? Jak Wegner i SpecialFive kupowali to śmiali się z nas jak z wariatów zwłaszcza jak popatrzeć za ile poszedł Angel do ManU.
0
Jak by Laporta pozostawił dyrektora technicznego to był bym za nim ale on Woli Abidala i niestety dla trzeźwo myślących ludzi to jest duży minus. Nic do Abiego nie mam ale jednak wolę kogoś doświadczonego a nie dalej jakąś legendę klubu, która nie ma umijętności jak Txiki Begiristain albo Zubi .
2
I jeszcze według mnie Ivan wcale szybki nie jest, tylko dobrze się ustawia.
0
Bo to były wyjazdowe a nie domowe taka mała różnica ;p
2
Kurdę taką koszulkę bym sobie kupił od zaraz tym bardziej że żadnego dziadostwa na niej nie ma w style qatar coś tam ;p
0
Ten ranking to wielka ściema, lepsze drużyny są pod kiepskimi nie wiem jak to ktoś układa.
0
Do pomocy jeszcze Szefuńcio możne iść.
0
Nawet tak maja w koranie napisane, że mogą kłamać podlizywać się niewierzącym i t.p. dla dobra swojego (puki są słabsi i w miejszości) hehe
1
Jak umrze to i poleży; p
1
Co do trenera to nawet my (Polska) mamy lepszego...
0
LM podobno nie wygrał ;p
0
Mi się wydaje, że będzie Iniestą walczył o miejsce w składzie.
0
R Robbenem to można się przejechać jak nas gromili to zszedł na prawą i był gol pozdro.
2
Jest mała różnica między Katalonią a Śląskiem, Katalonia to było państwo niepodległe a śląska jako państwo to nie kojarzę.
1
Jak Laporta wygra to tak i niestety tym mnie zniechęca do siebie bo Włocha powinni zostawić, ponieważ mamy w końcu kompetentnego dyrektora sportowego a nie gościa za zasługi.
0
Przecież ta trójka również poszła za połowę swojej wartości patrz di Maria.
3
i jeszcze van Hooijdonk jak strzelał to najczęściej była brama, słupek, poprzeczka albo spojenie.
0
AD.1 Zgadzam się
AD.2 Ja tam za Alexisem tęsknię przydał by się zamiast Perdo, bo nie mamy żadnego dobrego zmiennika na atak.
AD.3 Nie zgadam się Fabs nie dał rady u nas trzeba sobie to powiedzieć niby statystyki miał fajne ale grał pół sezonu i z lepszymi drużynami znikał, ja tam bardziej tęsknię za Thiago.
4
I tak według mnie ten kto zatwierdził te stroje powinien wylecieć na zbity pysk za te pasy. W dupach już się poprzewracało za przeproszeniem.
0
Mamy w końcu gościa kompetentnego i znającego się na robocie to każdy chce go wymienić po tym sezonie jak by Laporta ogłosił , że chce zostawić Włocha na stanowisku chyba miał by większe poparcie, a Abiego mógł by powołać do pracy z młodzieżą (Tarzana zresztą też).
1
A ja bym wolał Isco