0

Jak by El Capitano był na Gran Derby to śmiało mogę powiedzieć że 3pkt zostały by na Camp Nou

0

Ja szanuję Keite ale cieszę się że odszedł. za słaby na Barcę był powiedzmy sobie szczerze. Jak by Yaya Toure był z nami to mielibyśmy wspaniałą pomoc... a tak został Malijczyk który i tak nic nie wnosił do drużyny...

0

Takiego gracza Barca potrzebuje silny precyzyjny nie sygnalizowany strzał po ziemi...

0

Dobrze że rotuje składem i dużym plusem jest to, iż robi zmiany wcześniej niż Pep. Dobrze zaczęliśmy sezon tylko szkoda tej wtopy z Realem ale cóż w lidze ich pojedziemy ;p Teraz trzeba jakimś cudem poprawić skuteczność i będzie dobrze. No można by jeszcze trochę poprawić obronę...

0

Xavi6:)
Ja już go dawno chciałem ale niestety nie trafi raczej do nas a my gramy bez napastnika taka prawda... Potrzebny jest mam taki ktoś jak czarna perła bo nie ujmując villi ale eto"o to była klasa wyżej

0

MadridistaForEver
Za sam zamiar brutalnego faulu sędziowie dają czerwone kartki dawno dawno temu jak Wisła jeszcze trochę grała w piłkę w spotkaniu Holendrzy już odpadli bo u nas przegrali i tam bodajże też (ale mniejsza z tym) zaczęli grać w kości i nawet jak ich zawodnik nie trafił wślizgiem w nogi wiślaka bo on jakimś cudem uciekł mu to to holender dostał czerwoną za sam zamiar.

0

Bogdinho
Kłócił bym się co do tego ponieważ Afellay jest bardziej kreatywny, prędkość mają podobną ale Holender potrafi kropnąć z daleka. Mam nadzieję że pokaże przynajmniej 80% swoich możliwości bo w Oranje to gra na 4-5. Więc nie był bym taki pewien tego że Cuenca jest w czymś lepszy od Holendra.

0

I dobrze na pewno wniesie więcej do drużyny niż Cuenca albo Tello...

0

Moim skromnym zdaniem Villa powinien grać na szpicy bo na skrzydłach mamy lepszych grajków od niego. Oglądając presezon widać, że brakuje nam egzekutora. Akcje klepiemy tylko nie ma kto piłki wpakować do bramki, potrzebujemy dawnego Dawida z Valencji

0

a ja bym dał sobie spokój z transferami mamy optymalny skład, wracają Villa i Afellay a za Keite mamy dos Santosa damy radę... Młodzi będą ogrywać się na obronie i będzie git.

0

Ja gdzieś czytałem że Mister pozbył się Ibry ze względu na Messiego który czół się niedoceniany z jego powodu. (ten artykuł chyba był tutaj albo na blaugrana.pl)

0

mesi8191
Takie głupie gadanie rok temu też wydaliśmy kasy na transfery i też można było by teraz oszczędzać, nie ma co szastać kasy zbytnio na rezerwowych.


0

Może to będzie nowy R10 hehe u szczytu kariery Roni wymiatał jak nikt nigdy Messi i Krystyna są o wiele słabsi od niego ponieważ on miał ich najlepsze cechy... Strzał Krystyny kontrole piłki i technikę Messiego i szybkośc porównywalną jak oni no i jeszcze długie piłki jak Xavi ;p

0

Może to jest jakiś zbieg okoliczności ale Barca nie interesuje się napastnikiem, chodzą plotki że wpłaciła część kwoty za Neymara może faktycznie koleś jest zaklepany na przyszły rok...
Ale według mnie van Persie byłby lepszą opcią tylko co wtedy zrobić z Dawidem?

0

artur_95
Keita też klasycznego defa nie grał a Thiago nie w jednym meczy ustawiany był blisko naszej obrony

0

Według mnie za Keite wystarczy Dos Santos albo jakiś młodzian ;p Przecież Keita i tak był rezerwowym. Martineza też mym za taką kasę nie chciał. Nawet Thiago może grać na defie nie ma źle...
VeB

0

I dobrze jestem zadowolony ;p Jak na ten wiek to za drogi. Może na Euro ktoś błyśnie i za połowę tej ceny będzie można ściągnąć stopera.

0

Aż mi sie morda cieszy jak patrzę na czyste koszulki Blaugrany. :)

0

Bedą małe Gran Derby bo mierdy z castilli awansowali do 2 ligi ;p

0

Boenischa kupić hehe w defensywie jest ok ;p

0

Dalej człowiek doła ma jak sobie uświadomi że Mister odchodzi... ;/

0

To zdrowiej bo Barca potrzebuje takiego defensywnego obrońcę bo śmiem twierdzić że przegraliśmy LM i potyczkę z realem właśnie na wskutek absencji Abiego

0

Nie na temat ale co myślicie żeby zakręcić się koło Nilmara i za parę ojro go ściągnąć jak by Villa nie miał formy to napastnik by się przydał. Bo skrzydłowych mamy dobrych, ale jednak skrzydłowy to nie egzekutor a egzekutorów nam brakuje.

0

Nie na temat ale co myślicie żeby zakręcić się koło Nilmara i za parę ojro go ściągnąć jak by Villa nie miał formy to napastnik by się przydał. Bo skrzydłowych mamy dobrych, ale jednak skrzydłowy to nie egzekutor a egzekutorów nam brakuje.

0

pewnie za to że piątce w czerep rubaśny oddał ;p

0

Niestety ale Yaya nie wróci do nas, też bym go przyjął z radością ale niestety nierealny transfer. City nie puści żadnego swojego czołowego gracza...

0

Moim zdaniem priorytetami Barcy powinni być: Alba, Vertonghen ( łączny ich koszt to 25mln, i niskie zarobki jak na graczy Barcy) Silwę możemy sobie odpuścić bo strasznie drogi transfer. Pomocników nam nie trzeba a jeśli chodzi o napad to właśnie Drogba by się przydał. I praktycznie nie tracimy kasy na transfery.

0

p.s Ibi potrafi z daleka strzelić co nasi napastnicy niestety nie potrafią.

0

To już lepiej sprzedać Keite bo szczerze to Ibi to nie dostał szansy od Mistera a potencjał ma większy niż Pedro. Więc lepiej pochopnie nie sprzedawać Holendra za parę ojro

0

TheNekro94
Ja bym Affelaya zostawił Cuencę i Tello na wypożyczenie i spróbował bym ściągnąć Drogbe. Może mnie skrytykujecie ale właśnie takiego kogoś brakło man w ważniejszych meczach. 'On ma jedną sytuację i ją wykorzysta był by jockerem jak Larson

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?