matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
RSS się obsrali hehe cała 11 broni
0
Patrząc naa dzisiejszą grę to cienko widzę rewanż z atleti..
2
Nie ma opcji bo się boi że go Messi pocisnie
0
Jak takich okazji nie mogą wykorzystać to co trzeba więcej...
2
Oni nas kontrami zniszczą, robią z tą obrona co chcą...
1
Munir chyba nie ogarnia co sie dzieje
1
Wow już nie 5 m nad bramka hehe
2
Munir bo pomyłka jakąś...
0
Ale ja żartowałem
0
Proponuję zwolnić tego " wuefiste" ;)
0
Ojej neymar gra no Bravo, dobrze wiedzieć
0
Co odwala obrona Barcy to. Ja nie mam pytań dno....
0
Slabiutko ten początek wygląda
0
Szkoda ze nie ma zamiennika dla Messiego
0
bravo kurde bravo zabawa z bramkarzem i napastikami rss jejciu jak to denerwuje ....
2
jak oni nie trafiaja takich setek ...
11
remis realu 1:1 i dopadniecie z lm
4
oglądałem to kiedyś , i otwiera oczy ten film , niby przypadek ale za dużo w tym wszytskim przypadku jednak daje do myślenia ...
0
Dostałem e-maila z potwierdzeniem wpłaty za koszulkę, już nie mogę się doczekać aż ja założę, dzięki dla ludzi zajmujących się ta akcja ;)
1
O to dobry prognostyk na kolejne mecze, patrząc na 2 połowę fajnie fajnie, dzięki za odp ;)
0
Jak zagrała baarca? Czytałem że 2 połowa była genialna, nie mogłem oglądać meczu
0
Awaryjne? Proszę Cię dużo osób znam które mają ten sprzęt, sam mam i 0 awaryjności... Kit wciskasz
0
Klawiatura od bloody , dla graczy mysz świetnie wykonane, ładne i funkcjonalne
Edit : http://allegro.pl/a4tech-bloody-b2100-q2100-klawiatura-mysz-24h-i5716101970.html poszukaj tańszej, pokazuje tylko wzór.
0
Ja mam na tel zapisane zdj
Edit : ale nie wiem jak Ci tu przesłać z tel
0
Hehe sarumaj się rozpędzil, już dawno rm nie liczy się w lidze
1
Takze tak uwazam , krecil zawodnikami realu jak chcial, " mial przeciety nerw" robil to z taking spokojem , gratuluje wygranej
0
Piwko, Sen, bo jutro pociag do Torunia, praca wojsko :) nie ma czasu na placz. Dobre to bo teraz czlowiek czekamy na wtorek a to szybko zleci ;)
1
Przegrali na wlasne rzyczenie, chairlift jak najmniejszym Nak laden sil, dokladajac do tego sedziiego. Nasze MSN lipa, jedynie Messi probowal cos zdzialac, szkoda.
1
hehe Dudka wszyscy znamy, lubił grzać łąwe w realu za kasę i lubi wyolbrzymiać ten klub , i włazić im w **** . tylko śmiać się z jego wypowiedzi :)
0