0

Prosze Cie , "Sam wykup prawa i udostępnij je całej Polsce za darmo " ten tekst jak i ta kacja z euro to jest żenua żenua ze strony polsatu ... Reklamy leca po 20 min , puszczaja te same filmy po 100 razy a glupiego euro nie moga puscic, to jest mozlwe tylkow Polsce

0

Pamiętam gościa, i te jego teorie, historię :p

0

Ale z Ben Arfa to pewniak?

1

Powiem Ci szczerze Dybala to jest kozak , nie czytam tych "ale" gimbow bo tego juz sie nie da czytac ... na szczescie w barcy sa fachowcy od transferow , luczo wie kogo potrzebuje ,i oni juz kupia kogos odpowiedniegoo

0

Oczywista sprawa, że prezes lfp jest za realem, i gdy pojawiła się okazja będą pchać real po mistrzostwo, w szczególności że Barca pogubił pkt

0

valencia jeszcze jeden :D

1

ten bramkarzyk smieszny tyle szczekał tyle prowokował a juz 4 wpuscil i tak sie osmieszyl :)

1

Suuuarezzz kryska jak zobaczy ile brameczek ma dzis el pistolero , bedzie placz :)

0

Valencia jeszcze jeden!

1

Suuuuarezzzz !!! po złotego buta :)

0

Jakie to są bydlaki ten asspanyiol...

2

Alves i te jego wrzutki....

1

Real strzela... I atleti remisuje

0

Wowow, ale klepka ten śmieszny asspaniol

1

Ogolnie może miałeś jakąś apkr virus, bo ja mm pół roku tel i naprawdę jest świetny, :) miłego użytkowania :)

7

Bayern ma zdobyć LM? Nigdy w życiu...

0

Ja mam p8 lite od pół roku, nie mam żadnego, ale to żadnego problemu z tym tel, no jak narazie nic go nie boli, naprawdę nie wiem do czego mógłbym się przyczepić, może trafiliście na jakieś gorsze wypusty nie wiem,

0

ja mam słucham ?

0

Popatrz tylko na swoje komentarze, hipokryta z gimby w czystej postaci, gosiciu kurde no nie do mi już na komentarze, czasu mi szkoda na ciebie

0

Powiedz mi co jest gorszego od zakompleksionego gimba, nic, więc to nie ja się ośmiesza, ja już dawno zakończyłem rozmowę z tobą...

0

Oki dzięki :)

0

Hahaha widzisz pokaż kolejny, udowadniają że masz mózg gimbusa ja z tobą, zakończyłem rozmowę kilka komentarzy temu, odp mi wiec postanowiłem cie trochę poprowokowac, i zobaczyć kiedy przestaniesz, odpuścisz ale ty dalej jak gimb, Bravo, ... Serio już nie odpisuj, bo nic mądrego nie masz do powiedzenia...

0

Hehe właśnie udowodniles, że masz mozdzek zakompleksionego gimbuska współczuję i żegnam

0

jak rozwiazac ten problem ? bo nie moge czytav wgl komentarzy ...

0

Czy temacie problem na tej str z jakimś reklamami które same się otwierają na systemie Android, jakieś wirusy, macie jakas radę, potraficie pomoc?

0

Żałosny jesteś ty, kim ty wgl jesteś, skończ się dowartosciowywac , albo. Idź naa stronę fioletowych. Żegnam.

0

Za Ty się chyba grzybów najadles i wyłączyło ci myślenie

0

On już w tamtym oknie powinien być sprzedany, ale chyba kolega wyżej ma rację, dobry zamiennik byłby z niego...

0

Nie nie ja mam inne zdanie, np akcja która od*ebal po odpadnieciu z LM, te video... Naa boisku? Wiele strat, bezmyślnych dośrodkowan tyle nie ma ale nadal się pojawiają ... Najlepszym on napeno nie jest i nie będzie, swoje dla Barcy zrobił, swoje wygrał, i szacun chwała mu za to, to dzięki niemu Barca tyle wygrała, jestem zdania ale jego czas przeminal.

0

Jedno jest pewne, Alves idzie ma sprzedaż i mam nadzieję że tak bd... Mecz, słaby, jakby chcieli a nie mogli, ale ważne 3pkt, i to mnie cieszy, jednak 40 menu bez porażki robi swoje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?