matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prosze Cie , "Sam wykup prawa i udostępnij je całej Polsce za darmo " ten tekst jak i ta kacja z euro to jest żenua żenua ze strony polsatu ... Reklamy leca po 20 min , puszczaja te same filmy po 100 razy a glupiego euro nie moga puscic, to jest mozlwe tylkow Polsce
0
Pamiętam gościa, i te jego teorie, historię :p
0
Ale z Ben Arfa to pewniak?
1
Powiem Ci szczerze Dybala to jest kozak , nie czytam tych "ale" gimbow bo tego juz sie nie da czytac ... na szczescie w barcy sa fachowcy od transferow , luczo wie kogo potrzebuje ,i oni juz kupia kogos odpowiedniegoo
0
Oczywista sprawa, że prezes lfp jest za realem, i gdy pojawiła się okazja będą pchać real po mistrzostwo, w szczególności że Barca pogubił pkt
0
valencia jeszcze jeden :D
1
ten bramkarzyk smieszny tyle szczekał tyle prowokował a juz 4 wpuscil i tak sie osmieszyl :)
1
Suuuarezzz kryska jak zobaczy ile brameczek ma dzis el pistolero , bedzie placz :)
0
Valencia jeszcze jeden!
1
Suuuuarezzzz !!! po złotego buta :)
0
Jakie to są bydlaki ten asspanyiol...
2
Alves i te jego wrzutki....
1
Real strzela... I atleti remisuje
0
Wowow, ale klepka ten śmieszny asspaniol
1
Ogolnie może miałeś jakąś apkr virus, bo ja mm pół roku tel i naprawdę jest świetny, :) miłego użytkowania :)
7
Bayern ma zdobyć LM? Nigdy w życiu...
0
Ja mam p8 lite od pół roku, nie mam żadnego, ale to żadnego problemu z tym tel, no jak narazie nic go nie boli, naprawdę nie wiem do czego mógłbym się przyczepić, może trafiliście na jakieś gorsze wypusty nie wiem,
0
ja mam słucham ?
0
Popatrz tylko na swoje komentarze, hipokryta z gimby w czystej postaci, gosiciu kurde no nie do mi już na komentarze, czasu mi szkoda na ciebie
0
Powiedz mi co jest gorszego od zakompleksionego gimba, nic, więc to nie ja się ośmiesza, ja już dawno zakończyłem rozmowę z tobą...
0
Oki dzięki :)
0
Hahaha widzisz pokaż kolejny, udowadniają że masz mózg gimbusa ja z tobą, zakończyłem rozmowę kilka komentarzy temu, odp mi wiec postanowiłem cie trochę poprowokowac, i zobaczyć kiedy przestaniesz, odpuścisz ale ty dalej jak gimb, Bravo, ... Serio już nie odpisuj, bo nic mądrego nie masz do powiedzenia...
0
Hehe właśnie udowodniles, że masz mozdzek zakompleksionego gimbuska współczuję i żegnam
0
jak rozwiazac ten problem ? bo nie moge czytav wgl komentarzy ...
0
Czy temacie problem na tej str z jakimś reklamami które same się otwierają na systemie Android, jakieś wirusy, macie jakas radę, potraficie pomoc?
0
Żałosny jesteś ty, kim ty wgl jesteś, skończ się dowartosciowywac , albo. Idź naa stronę fioletowych. Żegnam.
0
Za Ty się chyba grzybów najadles i wyłączyło ci myślenie
0
On już w tamtym oknie powinien być sprzedany, ale chyba kolega wyżej ma rację, dobry zamiennik byłby z niego...
0
Nie nie ja mam inne zdanie, np akcja która od*ebal po odpadnieciu z LM, te video... Naa boisku? Wiele strat, bezmyślnych dośrodkowan tyle nie ma ale nadal się pojawiają ... Najlepszym on napeno nie jest i nie będzie, swoje dla Barcy zrobił, swoje wygrał, i szacun chwała mu za to, to dzięki niemu Barca tyle wygrała, jestem zdania ale jego czas przeminal.
0
Jedno jest pewne, Alves idzie ma sprzedaż i mam nadzieję że tak bd... Mecz, słaby, jakby chcieli a nie mogli, ale ważne 3pkt, i to mnie cieszy, jednak 40 menu bez porażki robi swoje...