0

fajne fajne, lubie takie cos poogladac , masz tego wiecej ??

2

Szczerze, wolę wiadomość na TVP, niż na tym śmiesznym tvn, tam to dopiero propaganda

6

Według TVP Iker Casillas gra nadal w realu ... czy oni wiecznie musza byc do tyłu ze wsyztskim ?

1

aktualizacja była juz dawno, sms pisze sie swietnie , wystraczy tylko delikatnie dotknac, ja nie mmam problemow z "bbarcelona" , ale dziwna sprawa , moze jakis blad w androidzie xD i przez 6 miechow nigdy mi sie nie zagrzał ;) ale ja np czyszcze go z zbednych plikow ktore zasmiecaja tel lub przegrzewaja go ... ;)

1

mam od paru miesięcy :
narazie widze minusów , duuuzy procek , apki sie nie wieszaja , ram tez wyrabia , zero problemow , apart bomba (przod i tył ) , wieswietlacz tez baaardzo fajny , bateria laduje sie szybko, i wytrzymuje dosyc dlugo , czasami gdy nie uzywam go to zżera bardzo łao % bateri , szczerze ? Polecam go w 100 % ja dalem za niego 800 zł nie nie załuje , mialem kupic s4 , ale zrezygnowałem

1

Wiesz co, powiem szczerze że do pierwszego prania, byłem zadowolony, i chybaa za wcześnie pochwaliłem FCbarca.com, materiał to tragedia, po 2 paraniach zrobił się straszny

0

Nudny ten mecz na lazienkowskiej...

0

A będą jakieś koszuli, tak. Jak rok temu, z okazji mistrzostwa, bo było chyba do kupienia naa FCbarca.com

0

Hahaha ogólnie to powiem że beka z legi z deka :) bo legia niby mistrz narazie , ale nie pokazuje gry jak na mistrza przystalo

0

Na boisku też często irytowal, no nie dorosł jeszcze za bardzo, ale myślę że starsi koledzy go naprowadza N właściwe tory

2

Zgadzam siee, z Tobą myślę że Piast coś pykniee a tym bardziej Pogoń :) bo legia narazie za dużo nie gra, nerwowo, i kiepsko, takze jest szansa dla Pogoni

0

O to to to, jaa też chciałbym żeby pogoń coś strzeliła w tym momencie

1

Znaczy nie to że coś ale fajnie by było żeby pogoń strzeliła :)

0

Mozesz przetłumaczyć, nie każdy musi znać wszystkie języki

0

Do Suareza brakuje mu miliony lat świetlnych...

1

2

0

delete (15 znakow )

0

My szampan teraz piwko i swietujemy Campeones !!

0

hehe jak to pieknie brzmi : Barca pierwsza , real drugi ahhh :) , Wszystko na swoim miejscu :D

2

Jedni pija Szampana , drudzy popijaja kawke ogladajac swietujacych zawodnikow barcy !! hahah

2

ilez ja bym dał zeby byc na tym stadionie , wbiec tam ...

0

5 sec mistrz !!

0

Campeone, campeone Ole Ole Oleeeeeeee!



: leci na trybunach !! :)

0

El Pistoleroooo !!! DZiekujemy Dziekujemy !! Campeones Campeones Ole Olee Olee !!!

0

ty no nie wiem co cie boli , gosciu zachowal sie jak bura , bez 2 zdan ,

0

hahah 1 kwietnia byl poltora mies temu :D

0

Masche , gosciu jest przeuj ... caly sozon ratowal nam nie raz dupe ... Brawo dla niego , nie musi stzrelac goli ... dla mmnie wystraczy ze robi swoja robote w obronie Bravo i szacun !!

1

cuenca prześcieradło nie wybił pilki kiedy lezal zawodnik barcyt, a prosili go o to Iniesta i Rakieta

4

Cuenca ty buraku ... pewnie prześcieradłom kibicujesz .. drewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?