matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fajne fajne, lubie takie cos poogladac , masz tego wiecej ??
2
Szczerze, wolę wiadomość na TVP, niż na tym śmiesznym tvn, tam to dopiero propaganda
6
Według TVP Iker Casillas gra nadal w realu ... czy oni wiecznie musza byc do tyłu ze wsyztskim ?
1
aktualizacja była juz dawno, sms pisze sie swietnie , wystraczy tylko delikatnie dotknac, ja nie mmam problemow z "bbarcelona" , ale dziwna sprawa , moze jakis blad w androidzie xD i przez 6 miechow nigdy mi sie nie zagrzał ;) ale ja np czyszcze go z zbednych plikow ktore zasmiecaja tel lub przegrzewaja go ... ;)
1
mam od paru miesięcy :
narazie widze minusów , duuuzy procek , apki sie nie wieszaja , ram tez wyrabia , zero problemow , apart bomba (przod i tył ) , wieswietlacz tez baaardzo fajny , bateria laduje sie szybko, i wytrzymuje dosyc dlugo , czasami gdy nie uzywam go to zżera bardzo łao % bateri , szczerze ? Polecam go w 100 % ja dalem za niego 800 zł nie nie załuje , mialem kupic s4 , ale zrezygnowałem
1
Wiesz co, powiem szczerze że do pierwszego prania, byłem zadowolony, i chybaa za wcześnie pochwaliłem FCbarca.com, materiał to tragedia, po 2 paraniach zrobił się straszny
0
Nudny ten mecz na lazienkowskiej...
0
A będą jakieś koszuli, tak. Jak rok temu, z okazji mistrzostwa, bo było chyba do kupienia naa FCbarca.com
0
Hahaha ogólnie to powiem że beka z legi z deka :) bo legia niby mistrz narazie , ale nie pokazuje gry jak na mistrza przystalo
0
Na boisku też często irytowal, no nie dorosł jeszcze za bardzo, ale myślę że starsi koledzy go naprowadza N właściwe tory
2
Zgadzam siee, z Tobą myślę że Piast coś pykniee a tym bardziej Pogoń :) bo legia narazie za dużo nie gra, nerwowo, i kiepsko, takze jest szansa dla Pogoni
0
O to to to, jaa też chciałbym żeby pogoń coś strzeliła w tym momencie
1
Znaczy nie to że coś ale fajnie by było żeby pogoń strzeliła :)
0
Mozesz przetłumaczyć, nie każdy musi znać wszystkie języki
0
Do Suareza brakuje mu miliony lat świetlnych...
1
Świetuja chlopaki : https://www.facebook.com/culesdefcbarcelona.net/?fref=nf :D
2
tak nasi świetuja !! https://www.facebook.com/culesdefcbarcelona.net/?fref=nf
0
delete (15 znakow )
0
My szampan teraz piwko i swietujemy Campeones !!
0
hehe jak to pieknie brzmi : Barca pierwsza , real drugi ahhh :) , Wszystko na swoim miejscu :D
2
Jedni pija Szampana , drudzy popijaja kawke ogladajac swietujacych zawodnikow barcy !! hahah
2
ilez ja bym dał zeby byc na tym stadionie , wbiec tam ...
0
5 sec mistrz !!
0
Campeone, campeone Ole Ole Oleeeeeeee!
0
El Pistoleroooo !!! DZiekujemy Dziekujemy !! Campeones Campeones Ole Olee Olee !!!
0
ty no nie wiem co cie boli , gosciu zachowal sie jak bura , bez 2 zdan ,
0
hahah 1 kwietnia byl poltora mies temu :D
0
Masche , gosciu jest przeuj ... caly sozon ratowal nam nie raz dupe ... Brawo dla niego , nie musi stzrelac goli ... dla mmnie wystraczy ze robi swoja robote w obronie Bravo i szacun !!
1
cuenca prześcieradło nie wybił pilki kiedy lezal zawodnik barcyt, a prosili go o to Iniesta i Rakieta
4
Cuenca ty buraku ... pewnie prześcieradłom kibicujesz .. drewno