matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To idź idź lepiej :)
1
Ja to samo, xd
0
Podobno, coś poszło o to ze Vidal skomentował w i internecie że musi siedzieć na trybunie obok Mathie czy coś takiego, ale nie jestem pewien
0
Jeśli pep sypkie te 200 to nie znaczy że tracimy busquetsa, zawodnik musi wyrazić chęć przejścia
3
Ty piłes coś? Czy coś mocniejszego było?
0
Patrzę że krisztjanu znowu w formie, :)
0
z tego co pisza to Alves juz podpisał 3 letni kontrakt
0
SPORT: Dani Alves podpisał 3-letni kontrakt z Juventusem. Brazylijczyk opuści Barcelonę za darmo.
0
Kupiliśmy Vidala z Sevilli na po i siedzi na trybunach, choć nie wiem czym on zawinił, teraz następny na po z Sevilli, nie kumam tu czegoś...
0
Masche musi zostać, to jest szefuncio obrony z jego perfecto wslizgami,
0
Zna ktoś tego zawodnika, nadawał by się?
0
Mam nadzieję że vema out
0
W szybkim tempie, tracimy tych obrońców
0
Poprostu twój komp, nie dał rady, gra ma za duże wymagania, może za mało Ramu. Masz
0
Mam nadzieję że krisztjanuu nie zagra z powodu ko tuzji w sobotę, nie lubię rrealu i scirmniac nie bd, pajacowal tyle razy, nurkowal i w końcu pokazało
0
Dziękuję :* :)
7
Słowa Pique mistrzostwo świata :)
Piqué: "Dicen que siempre jugamos contra 10, pero ayer nosotros jugamos con 10. ¿Y qué pasó? Volvimos a ganar".
Nie jestem dobry z tego języka, ale coś w ten deseń : mówią że to my gramy przeciwko 10, ale w 10 graliśmy my i co? Jeśli źle lub znacie tłumaczenie , piszcie śmiało
1
ciekawe zainteresowania masz :D
0
Ale ogólnie to mi się to nie podoba , poczekam może FCbarca.com coś wypuści z okazji dubletu :)
1
Tak jak dudek w realu , poszedł dla kasy, posiedzial, zarobił
0
To jest jakieś official czy takie chińskie?
0
Haha widziałem ten komentarz, pojechał xd
1
Campeones Campeones Campeones
1
3 godz emocji , obgryzione paznokcie , ale warto bylo ,, ten hymn i cairyyy Visca el Barca !!!!
2
We are the chamipons !!!
13
Hymn barcy i te ciary na plecach :)
5
Piekny widok !!
2
ida po medal !!!
1
słabszy? :) ja jestem dumny , odwalili kwal dobrej roboty mimo tylu przeciwnosci . Bravo !!
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1