6

To idź idź lepiej :)

1

Ja to samo, xd

0

Podobno, coś poszło o to ze Vidal skomentował w i internecie że musi siedzieć na trybunie obok Mathie czy coś takiego, ale nie jestem pewien

0

Jeśli pep sypkie te 200 to nie znaczy że tracimy busquetsa, zawodnik musi wyrazić chęć przejścia

3

Ty piłes coś? Czy coś mocniejszego było?

0

Patrzę że krisztjanu znowu w formie, :)

0

z tego co pisza to Alves juz podpisał 3 letni kontrakt

0

SPORT: Dani Alves podpisał 3-letni kontrakt z Juventusem. Brazylijczyk opuści Barcelonę za darmo.

0

Kupiliśmy Vidala z Sevilli na po i siedzi na trybunach, choć nie wiem czym on zawinił, teraz następny na po z Sevilli, nie kumam tu czegoś...

0

Masche musi zostać, to jest szefuncio obrony z jego perfecto wslizgami,

0

Zna ktoś tego zawodnika, nadawał by się?

0

Mam nadzieję że vema out

0

W szybkim tempie, tracimy tych obrońców

0

Poprostu twój komp, nie dał rady, gra ma za duże wymagania, może za mało Ramu. Masz

0

Mam nadzieję że krisztjanuu nie zagra z powodu ko tuzji w sobotę, nie lubię rrealu i scirmniac nie bd, pajacowal tyle razy, nurkowal i w końcu pokazało

0

Dziękuję :* :)

7

Słowa Pique mistrzostwo świata :)
Piqué: "Dicen que siempre jugamos contra 10, pero ayer nosotros jugamos con 10. ¿Y qué pasó? Volvimos a ganar".

Nie jestem dobry z tego języka, ale coś w ten deseń : mówią że to my gramy przeciwko 10, ale w 10 graliśmy my i co? Jeśli źle lub znacie tłumaczenie , piszcie śmiało

1

ciekawe zainteresowania masz :D

0

Ale ogólnie to mi się to nie podoba , poczekam może FCbarca.com coś wypuści z okazji dubletu :)

1

Tak jak dudek w realu , poszedł dla kasy, posiedzial, zarobił

0

To jest jakieś official czy takie chińskie?

0

Haha widziałem ten komentarz, pojechał xd

1

Campeones Campeones Campeones

1

3 godz emocji , obgryzione paznokcie , ale warto bylo ,, ten hymn i cairyyy Visca el Barca !!!!

2

We are the chamipons !!!

13

Hymn barcy i te ciary na plecach :)

5

Piekny widok !!

2

ida po medal !!!

1

słabszy? :) ja jestem dumny , odwalili kwal dobrej roboty mimo tylu przeciwnosci . Bravo !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?