19

Nooo co ty,
Pepe i jego podwójne zmartwychwstanie przebija wszystko w tym sezonie ...

1

Tak jest :)

0

Ja byłem z kibicami z fcbp, rozwijalismy piękna sektorówke podczas meczu, atmosfera super, a zobaczyć Messiegoi jego bramę czy wtedy początki Neya w Barcelonie, cos pięknego

0

Graja niemocy teraz, i pomyśleć że niedługo bd siedzieć obgryzac paznokcie, rwac włosy , krzyczeć, kibicować naszym, suuper ja się nie mogę doczekać

1

Wgl co to za film, xd

0

Tyle radości tyle podniety a tu bum balonik pekl i piekna ploteczka razem z nim :D haha

1

Nie czaje? Nie chcesz to po co komentarze?

0

kazdy orze jak moze , aby dla siebie , wszedzie tak jest . Takie czasy :P

0

Czy sa tu ludzie którzy uzywają kamerek samochodowych ? Ktoś ogarnia ten teamt , chcem zakupic taki sprzecik cos lepszego juz . Cenowo tak okolo 200 zl , dobra widocznosc dzien i noc . Prosze o pomoc

22

Nie wchodzic jakies dziadostwo , ja sie dalem nabrac ..!! ban dla niego

0

u mnie na szczescie jeszcze nie , zrob screena i podeslij do Robertinhio

0

zenada ta reklama ... masakra

2

Ibra juz prawie w manu ... hehe ciekawy duet bd Mou - Ibra :D

0

tylko nie placz w trakcie sezonu , ze nasza pomoc nie istnieje ...jesli nikogo nie kupimy ... jak to bylo w tym seoznie ...

0

Tak , ja napisałem odwołanie przed finalem Barca : Juve bodajrze i odbanowali mnie :)

1

Mam nadzieje ze moje screeny pomogły, fajnie, że zrobiliście z tym porządek, bo naprawdę irytowały strasznie te reklamy/wirusy... Jak cos sie takiego przytrafi odrazu leci screen do Ciebie .

0

Ja to nie przeboleje tego jeśli Pogba trafi do realu ...

0

Dopóki nie ma oficjlaki, yo może iść wszędzie, jaa bd się cieszył jak bd Suarez Fichado

1

Wszyscy tu się jarali że Denisa bd mieli i wgl pomoc git a tu się okaże że nas wykiwa i przyjmie lepsza oferta, od tej Barcy

0

O stary albo nie potrafisz, albo nooo brak słów, wszystko działa idealnie

1

Ale ten pasek nie jest naa stałe, on znika po przewijaniu, w górę pojawia się w dół, bardzo dobry i praktyczny pomysł z paskiem

1

Zepsuliscie? Proszę Cię Obecnie to jest bomba, jest mega,

2

Ja to samo, mówię co ban za co xd?

2

Redakcjo nono powiem wam że nowa odsłona serwisu na tel android jest super, szczególnie z paskiem na dole, na pierwsze chwilę, jestem zadowolony, wielkie gratulacje, bo robicie kawał dobrej roboty.

0

Podobno dobry ten mustafi ? :D

0

co ty pierdzielisz , pzrezywasz jakby to Pique opuścił skład , przypomonam ze bartra byl 5 obronca

2

tera to mozemy kupic kazdego , tylko problem z kasa , transfer realny , :)

1

Co ty wgl bredzisz, ? Jacy młodzi? Mi chodzi o pomoc w której jest jakość na wysokim poziomie, ...

4

Proszę cię, oprócz iniesty, który wiecznie w formie nie jest , nie mamy zawodnika która da nam taka jakość w pomocy, Roberto rafinhiaa narazie sie rozkręca

8

Pogba fichado :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?