matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja postawiłem 2:1
0
Ojoj chyba jestem w mniejszości tych tworzy postawili na walie i do tego 2:1
3
Hahha hah jest o obstawilem 2:1 hahha jeste!
0
Patrzę najpierw James, teraz Bale krisztjanuu nieźle ich przygotował na turnieje :)
0
Właśnie patrzę i jestem w szoku, ale Niemcy transmituja i naszczęście jest gdzie oglądać
1
Tak patrzę, że dzisiejszego meczu ani na Polsacie ani w TVP nie będzie żenada...
0
Hehe genialna odp, i idealnie podsumowane, ludzka złośliwość granic nie zna,
2
Łzy Payeta to że szczęścia, Chyba genialna brama
0
Nie wykluczone, że może w Barcelonie kogoś sobie upatrza xd
1
Genialna brama, genialna
0
Payeeettttt francjaaaaa 2:1!!!
0
Nie ma grizmana i jakoś sprzętu kiepsko to wygląda
0
Dawać Francja jeszcze jeden!!!
5
Jak ja bym chciał żeby lewy taka główka, a Zieliński asysta się popisał w niedzielę r:)
0
Też postawiłem 2:0
0
Gdzie są Ci co cisneli Olivera ??
0
Zaraz będzie gol,
0
Tak o wiele lepszy
0
Jeśli kupią pogbe, napewno będzie miejsce dla jego bo Roberto rafa czy Denis nie mają takiej jakości jak narazie
0
Chociaż dziwne bo ostatnio mówił że zostaje i z nikim nie rozmawiał
0
E no to jak już neymargate się skończyło, tatuś chce kasy, to gada, a rac byle czego nie pisze szkoda
0
W sumie, Pogba kupił domek w Barcelonie, bo przeciez jakby miał przejść do Realu, to w Barcelonie by nie kupował xd
0
Hola hola Wawrzyniak to dobry obrońca
0
Nikt tu nie mówię o olewaniu , nie wierzę że mamy tylko 60 mln
0
Tylko tych przeciwnych to J nie rozumiem, on jest genialny, Genialny
0
Ale pamiętaj że Inesta grając te 2 sezony raczej nie zagra ich na wysokim poziomie non stop..
0
Hah ale co najlepsze, gdy pisałem dawać pogbe do Barcy, to pisali, że mamy rafinhie , inieste Roberto czy Denisa, no ale nie oszukujmy się. A jeszcze pamiętam płacz w połowie sezonu że nie mamy pomocy, pomoc nie istnieje itp...
1
Po kupienia pogby , obrońców też można kupić,
1
TVP Laskowski wymiata
7
Hahah teraz patrzę wszyscy pogbe kupujemy, ale jak wcześniej pisałem, to były komentarze że jest przereklamowany,nie potrzebny mamy Roberto