0

Ja postawiłem 2:1

0

Ojoj chyba jestem w mniejszości tych tworzy postawili na walie i do tego 2:1

3

Hahha hah jest o obstawilem 2:1 hahha jeste!

0

Patrzę najpierw James, teraz Bale krisztjanuu nieźle ich przygotował na turnieje :)

0

Właśnie patrzę i jestem w szoku, ale Niemcy transmituja i naszczęście jest gdzie oglądać

1

Tak patrzę, że dzisiejszego meczu ani na Polsacie ani w TVP nie będzie żenada...

0

Hehe genialna odp, i idealnie podsumowane, ludzka złośliwość granic nie zna,

2

Łzy Payeta to że szczęścia, Chyba genialna brama

0

Nie wykluczone, że może w Barcelonie kogoś sobie upatrza xd

1

Genialna brama, genialna

0

Payeeettttt francjaaaaa 2:1!!!

0

Nie ma grizmana i jakoś sprzętu kiepsko to wygląda

0

Dawać Francja jeszcze jeden!!!

5

Jak ja bym chciał żeby lewy taka główka, a Zieliński asysta się popisał w niedzielę r:)

0

Też postawiłem 2:0

0

Gdzie są Ci co cisneli Olivera ??

0

Zaraz będzie gol,

0

Tak o wiele lepszy

0

Jeśli kupią pogbe, napewno będzie miejsce dla jego bo Roberto rafa czy Denis nie mają takiej jakości jak narazie

0

Chociaż dziwne bo ostatnio mówił że zostaje i z nikim nie rozmawiał

0

E no to jak już neymargate się skończyło, tatuś chce kasy, to gada, a rac byle czego nie pisze szkoda

0

W sumie, Pogba kupił domek w Barcelonie, bo przeciez jakby miał przejść do Realu, to w Barcelonie by nie kupował xd

0

Hola hola Wawrzyniak to dobry obrońca

0

Nikt tu nie mówię o olewaniu , nie wierzę że mamy tylko 60 mln

0

Tylko tych przeciwnych to J nie rozumiem, on jest genialny, Genialny

0

Ale pamiętaj że Inesta grając te 2 sezony raczej nie zagra ich na wysokim poziomie non stop..

0

Hah ale co najlepsze, gdy pisałem dawać pogbe do Barcy, to pisali, że mamy rafinhie , inieste Roberto czy Denisa, no ale nie oszukujmy się. A jeszcze pamiętam płacz w połowie sezonu że nie mamy pomocy, pomoc nie istnieje itp...

1

Po kupienia pogby , obrońców też można kupić,

1

TVP Laskowski wymiata

7

Hahah teraz patrzę wszyscy pogbe kupujemy, ale jak wcześniej pisałem, to były komentarze że jest przereklamowany,nie potrzebny mamy Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?