matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I gitara :)
0
Proszę cię nie porównuj Bartry, Marquinhiosem, Bartra nie dał rady wygryźć że składu Mathie...
1
Widocznie jest strasznie zakompleksiony, nie może przeżyć jak ktoś ma coś lepszego od niego, ma popaprane pod kopułą i to fest
0
Wszystko pięknie a, z tel da siee to zrobić, bo nie widzę tam, dodaj załącznik albo coś takiego,
0
I gitara, tylko ciekawe ile tam min zagra...
0
Mam screeny ty pseudowusow, reklam które spamuje single stronę, gdzie mam je wysłać?
0
ogolnie to chyba cos z tym zrobili bo ja juz np tak nie mam , mialem co chwile
0
Jeśli Lucho go chce to on najlepiej wie po co skonczcie z "Po co kolejny pomocnik", "nie za dużo ich?" , przypominam ze trenerem FCBarcelonma jest Luis Enrique
8
Oki nie Ma problemu, będę podsyłal napewno, reklama, plus jakies ostrzeżenie o wirusie, gdzie przy tym trzeba odświeżyć kilka razy strone żeby przeczytać artykuł
0
nie nie , na lajcie spoko jest :D
0
co Ty przezywasz, jakis dziaćka podszedl klepnal co klepnal i tyle ..
0
budzet barcy tez juz nie bedzi taki sam dzieki jeo odejsciu
4
Pogba :)
1
marzy mi sie i to bardzo . Licze , że już pracuja nad jego sciągnięciem i bedzie to bomba tak jak z Neyem czy Suarezem :)
1
Kupic Pogbe i bede w połowie zadowolony z okienka :D
0
Moim zdaniem za bardzo się zapedziles, owszem Alves wrzutka był pozytywnie kopniety, ale ja bym go nie stawiał obok Puayola czy Xaviego
2
Nie ale dyrektor sportowy tak powiedział
2
Johan
0
Alves odchodzi...
2
Kolejny Janusz....
0
Obrona obrona atak to co, bramki nie strzelili...
2
Hahha ty serio?
1
Gooooolllll Jędrzejczyk!!!
0
Janas to chyba dziś dziabniety haha
7
Uwaga Uwaga Do wszystkich Januszy, nie oceniacie naszych szans na Euro przez pryzmat meczu z Holandia, proszę was, powstrzymajcie się z tym do pierwszego meczu.
2
Aaaaaa szkoda strzepic ryja, bo i tak nie zrozumieją, wiesz jak to jest, wiesz o co chodzi ;)
3
Nie oszukujmy się, nie ocejniajmy szans na Euro przez pryzmat meczu z Holandia ,
0
Pazdan wyjdź .......
2
Myślałem że balonik pęknie podczas męczy fazy grupowej a to już chyba pękło xd
0
Czy sądzisz że teraz podali by oficjlake? Napewno nie, poczekaj jeszcze,