0

I gitara :)

0

Proszę cię nie porównuj Bartry, Marquinhiosem, Bartra nie dał rady wygryźć że składu Mathie...

1

Widocznie jest strasznie zakompleksiony, nie może przeżyć jak ktoś ma coś lepszego od niego, ma popaprane pod kopułą i to fest

0

Wszystko pięknie a, z tel da siee to zrobić, bo nie widzę tam, dodaj załącznik albo coś takiego,

0

I gitara, tylko ciekawe ile tam min zagra...

0

Mam screeny ty pseudowusow, reklam które spamuje single stronę, gdzie mam je wysłać?

0

ogolnie to chyba cos z tym zrobili bo ja juz np tak nie mam , mialem co chwile

0

Jeśli Lucho go chce to on najlepiej wie po co skonczcie z "Po co kolejny pomocnik", "nie za dużo ich?" , przypominam ze trenerem FCBarcelonma jest Luis Enrique

8

Oki nie Ma problemu, będę podsyłal napewno, reklama, plus jakies ostrzeżenie o wirusie, gdzie przy tym trzeba odświeżyć kilka razy strone żeby przeczytać artykuł

0

nie nie , na lajcie spoko jest :D

0

co Ty przezywasz, jakis dziaćka podszedl klepnal co klepnal i tyle ..

0

budzet barcy tez juz nie bedzi taki sam dzieki jeo odejsciu

4

Pogba :)

1

marzy mi sie i to bardzo . Licze , że już pracuja nad jego sciągnięciem i bedzie to bomba tak jak z Neyem czy Suarezem :)

1

Kupic Pogbe i bede w połowie zadowolony z okienka :D

0

Moim zdaniem za bardzo się zapedziles, owszem Alves wrzutka był pozytywnie kopniety, ale ja bym go nie stawiał obok Puayola czy Xaviego

2

Nie ale dyrektor sportowy tak powiedział

2

Johan

0

Alves odchodzi...

2

Kolejny Janusz....

0

Obrona obrona atak to co, bramki nie strzelili...

2

Hahha ty serio?

1

Gooooolllll Jędrzejczyk!!!

0

Janas to chyba dziś dziabniety haha

7

Uwaga Uwaga Do wszystkich Januszy, nie oceniacie naszych szans na Euro przez pryzmat meczu z Holandia, proszę was, powstrzymajcie się z tym do pierwszego meczu.

2

Aaaaaa szkoda strzepic ryja, bo i tak nie zrozumieją, wiesz jak to jest, wiesz o co chodzi ;)

3

Nie oszukujmy się, nie ocejniajmy szans na Euro przez pryzmat meczu z Holandia ,

0

Pazdan wyjdź .......

2

Myślałem że balonik pęknie podczas męczy fazy grupowej a to już chyba pękło xd

0

Czy sądzisz że teraz podali by oficjlake? Napewno nie, poczekaj jeszcze,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?