matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież, pisali ze podpisał niby z Juventusem i3 lata tam zagra...
0
Też chciałbym napisać do nich, i proszę o pomoc
0
Słuchaj, mam prośbę, mógłbyś napisać, na pw, adres, co napisać, itp, proszę cię bardzo,
0
O kim mowa bo jaa chyba nie w temacie?
0
hahah dziwisz sie , ja swojstabilizator puscilem za 100 na olx
0
popek to jest blazen , idol gimbazy ...
0
tak tam jest polej x3
2
http://www.cda.pl/video/73041379 widzieliscie to ?? Piosenka na Euro 2016 studio TVP Info , to jest zenada, i oni chca jeszcze oplate tv
0
polecam taki portal jak olx , allegro , ja swoj spzredalem na olx , i to tam baaardz duzo ludzi szuka stabilizatora :D
0
Brac bez zastanowienia , tylko moga byc problemy z kasa ...
0
ale ja nic takiego nie napisalem zeby moj usunac ... aaa ja odp dla typka ... wszystko jasne dzieki :) wszytsko git :D
0
czy wam tez znikaja komentarze z La Rambli ? dziswna sprawa , bo gdyby usunal moderator to by bylo napisane ze usuniety a tak nawet nie mam go w moim profilu ..
0
kup ta za 350 z strony nike
0
Na Mazurach to samo, masakra
0
Lepiej powiedzieć, jedna osoba : Denis Suarez, bo to jednak człowiek xd
0
Nie bo za każdym razem bd frajer skoro przegrywać...
15
Popek to blazen i idol gimbazy, ma tak samo popaprane we łbie,
0
I tu możesz mieć rację, :)
0
Zanies, do serwisu, tam Ci naprawia, sam tego nie ogarniesz
1
I znowu to samo alarmy bombowe w całym kraju ...
1
Chyba nie do końca czaje temat xd
0
ooo jaka?
0
wy chyba nie rozumicie o co chodzi
5
a ja czekam na odp Pique która napewno poleci w strone madryli , i ktora napewno bedzie mistrzowska :)
0
W tym roku zrobia ale , pzreciwienstwo ,bo ja wierze ze polacy zwojuja cos na euro :)
0
Widzieliście karnego, Davida Villi ?? Przebił ramosa
0
Co zrobił mats?
0
Co robi krisztjanuu , o w tej jedenastce to ja nie mam pytań chyba za nazwisko tam jest
2
Stary ale nie da się po spalonym ramosie , j wgl, ale jeszcze większą radości satysfakcja będzie gdy Barca będzie odbierać im puchar
1
Ja też wiem, ale nie powiem ,
Domyślam się xd