matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Lucho jestes wielki !!!!
0
oliwa sprawiedliwa , nawet sedzia nie pomogł ! Barca jest wielka,co tylko potwierdzili tym meczem
0
mistrzowksa akcja !!! Camepones Camepones Camepones !
2
Puchar jestttt naszzz !!!!!!!!
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1
0
Puchar jest nasz .... ole ole ole puchar jest nasz !!!
0
Ney miales ten puchar na glowie miales ..
0
Damy rady , wygramy to :)
0
ja to samo hahahah
0
dacie linka , wszytsko pada
1
Piquee !!! to jest bohater tego meczu . Ratował nas nie raz nie dwa a kilkanascie !!
1
Bravoooooo !!!! Alba !!!!
0
Dziekuje
0
dajcie link
2
krychowiak dawno powinien wyleciec ...
0
mi dziala elegancko
0
mala pomylka ale mam nadzieje ze strzelimy na 1:0
1
teraz 10na 10 jeste lepiej :D
0
kurde aleee ney by to strzelil sam na sam
:)
0
ale ze to co to sie dzieje ze wszystkie finaly prawie to dogrywki ???
0
http://aliez.com/live/barcelona_sevi_65174/
1
Pzreciez to juz jest skandal hah no wybuchne zaraz ... sedzia pajac
1
http://aliez.com/live/barcelona_sevi_65174/
0
ci pseudosedziowie ... to jakas kpina , slepy by zauwazyl ze sedziuje pod seville
1
http://aliez.com/live/barcelona_sevi_65174/
0
hahha , dobry jestes , :) a wynik jaki bd ??
0
hahahah on nawet go nie dotknal , gdzie tam byl faul ???
4
Ktoś niezle posmarowal dla sedziego ...
0
znowu bez kartki co z sedzia omg !!
1
ten inteligentny inaczej sedzia pokaze jakas kartke dla sevilli w koncu ??