5

Lucho jestes wielki !!!!

0

oliwa sprawiedliwa , nawet sedzia nie pomogł ! Barca jest wielka,co tylko potwierdzili tym meczem

0

mistrzowksa akcja !!! Camepones Camepones Camepones !

2

Puchar jestttt naszzz !!!!!!!!

0

Puchar jest nasz .... ole ole ole puchar jest nasz !!!

0

Ney miales ten puchar na glowie miales ..

0

Damy rady , wygramy to :)

0

ja to samo hahahah

0

dacie linka , wszytsko pada

1

Piquee !!! to jest bohater tego meczu . Ratował nas nie raz nie dwa a kilkanascie !!

1

Bravoooooo !!!! Alba !!!!

0

Dziekuje

0

dajcie link

2

krychowiak dawno powinien wyleciec ...

0

mi dziala elegancko

0

mala pomylka ale mam nadzieje ze strzelimy na 1:0

1

teraz 10na 10 jeste lepiej :D

0

kurde aleee ney by to strzelil sam na sam
:)

0

ale ze to co to sie dzieje ze wszystkie finaly prawie to dogrywki ???

1

Pzreciez to juz jest skandal hah no wybuchne zaraz ... sedzia pajac

0

ci pseudosedziowie ... to jakas kpina , slepy by zauwazyl ze sedziuje pod seville

0

hahha , dobry jestes , :) a wynik jaki bd ??

0

hahahah on nawet go nie dotknal , gdzie tam byl faul ???

4

Ktoś niezle posmarowal dla sedziego ...

0

znowu bez kartki co z sedzia omg !!

1

ten inteligentny inaczej sedzia pokaze jakas kartke dla sevilli w koncu ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?