matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to prezes ligi ;)
0
i sie wszystko posypalo ...
1
kurde ten sedzis to kpina , gdzie kartka po faulu na Messim
0
Chyba o to chodzilo , ale on tu nic takiego nie napisal ...
Sawik_10
Andres Iniesta to jest kreatywny pomocnik, ale u zmierzchu kariery.
Nie zmienia to faktu, że zawodnik na jego pozycję to jest priorytet.
0
po wyjsciu , Lucho inteligentnie ustawil zespół bravo :D
1
oj , a czemu to real nie gral w tych pucharach ... oj wywalili was ... haha a ja zycze porazki w finale lm ;)
1
mam nadzieje ze lucho w przerwie zrobil swoje abra kadabra :D
1
Powiem tak , po 1 polowie widac ze to sevilla chce wygrac ten final .. jak narazie
0
mowie wam ... bedzie dogrywka
3
gdzie kartki dla graczy sevilli ??
0
chcial udupic barce i udupil ...
0
Popatrz nazwisko sedziego ...
0
Co oni odwlaja to masakra graja jak drewna .. i to w 10 ... bez pomysłu bravo ...
0
Mam nadziejej ze dogrywki nie bedzie i barca strzeli zwycieskiego gola
0
wiesz nie wie jak zrozumiałeś ale ja z nerwow obgryzlem
1
Ja juz paznkoci nie mam , kiepsko narazie :/
0
kiedy mamy przewage zawodnikow , czekamy az wroca zawodnicy sevilli ... bez pomysłu to
0
troche to wyglada jakby Barca pomysłu nie miała ..
5
Miło usłyszeć Laboge i Orłowskiego :) zaczynamy !!!
1
Fajna ta Kasia :)
0
i ile jeszcze bedzie tych statystych z guardiola ??
0
Lewy spudłuje ... BVB wygra ... :)
0
żewłakow co za żałosny komentator ... totalne dno, perdzieli trzy po trzy aby gadać. Koleś wgl nie powinien dostawać mikro ...
1
No to zależy kto co lubi, nowszy android, i moim zdaniem rozwiązanie genialne, szybki dostęp, właśnie dla. Mnie to bomba :)
4
Tez ciałem kupić parę miesięcy temu s4 ale kupiłem huawei p8 lite i jestem w 100 %zadowolony
0
155 mln
0
już dajcie spokój to tylko śmieszna gierka i jakieś śmieszne totsy , El Pistolero pokazuje na boisku , przypominam (w realnym świecie ) kto jest lepszy więc nie wiem o co ból ...
1
Napisz na priv, to pomogę
1
Del Bosque chyba tez nie jest w najlepszej formie , patrzac na powołania , a bardziej na brak niektorych ...
0
uuu dzieki wielkie :)