0

to prezes ligi ;)

0

i sie wszystko posypalo ...

1

kurde ten sedzis to kpina , gdzie kartka po faulu na Messim

0

Chyba o to chodzilo , ale on tu nic takiego nie napisal ...


Sawik_10

Andres Iniesta to jest kreatywny pomocnik, ale u zmierzchu kariery.
Nie zmienia to faktu, że zawodnik na jego pozycję to jest priorytet.

0

po wyjsciu , Lucho inteligentnie ustawil zespół bravo :D

1

oj , a czemu to real nie gral w tych pucharach ... oj wywalili was ... haha a ja zycze porazki w finale lm ;)

1

mam nadzieje ze lucho w przerwie zrobil swoje abra kadabra :D

1

Powiem tak , po 1 polowie widac ze to sevilla chce wygrac ten final .. jak narazie

0

mowie wam ... bedzie dogrywka

3

gdzie kartki dla graczy sevilli ??

0

chcial udupic barce i udupil ...

0

Popatrz nazwisko sedziego ...

0

Co oni odwlaja to masakra graja jak drewna .. i to w 10 ... bez pomysłu bravo ...

0

Mam nadziejej ze dogrywki nie bedzie i barca strzeli zwycieskiego gola

0

wiesz nie wie jak zrozumiałeś ale ja z nerwow obgryzlem

1

Ja juz paznkoci nie mam , kiepsko narazie :/

0

kiedy mamy przewage zawodnikow , czekamy az wroca zawodnicy sevilli ... bez pomysłu to

0

troche to wyglada jakby Barca pomysłu nie miała ..

5


Miło usłyszeć Laboge i Orłowskiego :) zaczynamy !!!

1

Fajna ta Kasia :)

0

i ile jeszcze bedzie tych statystych z guardiola ??

0

Lewy spudłuje ... BVB wygra ... :)

0

żewłakow co za żałosny komentator ... totalne dno, perdzieli trzy po trzy aby gadać. Koleś wgl nie powinien dostawać mikro ...

1

No to zależy kto co lubi, nowszy android, i moim zdaniem rozwiązanie genialne, szybki dostęp, właśnie dla. Mnie to bomba :)

4

Tez ciałem kupić parę miesięcy temu s4 ale kupiłem huawei p8 lite i jestem w 100 %zadowolony

0

155 mln

0

już dajcie spokój to tylko śmieszna gierka i jakieś śmieszne totsy , El Pistolero pokazuje na boisku , przypominam (w realnym świecie ) kto jest lepszy więc nie wiem o co ból ...

1

Napisz na priv, to pomogę

1

Del Bosque chyba tez nie jest w najlepszej formie , patrzac na powołania , a bardziej na brak niektorych ...

0

uuu dzieki wielkie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?