matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja z pocałowaniem ręki :)
0
A po ost meczu pisali ze "mam nadzieję że pazdan nie zagra Niemcami... " śmieszne :)
0
Jak tak będą grać, to masakra będzie
0
Za dużo Miejsc zostawiamy przed polem karnym... Kiepsko narazie to wygląda
0
Po 3 pkt, biało czerwone to barwy niezwyciezone
!!!
1
no własnie ja tez tak sie tym meczem nie podniecam ,
0
Jaja normalnie... Doja barce jak chcą z każdej strony
0
Jeśli będziecie mieli jakieś info, jak załatwić CP to dajcie znać
2
Ja juz mam zablokowane...
11
Czy u was też w CP zablokowali kanał 470? Niemiecki, nie ma już gdzie meczy tv oglądać...
0
To napewno macki perez :D
1
Messi w Finale cos pyknie :)
6
No to tylko Boruca widzę w bramce teraz
1
krisztjanuu za nazwisko podejrzewam że tam jest bo napewno nie za grę...
2
Hahaha ależ brama ależ radość jazda po ruskich jak chcą xd, mam nadzieję że ruskie odpadna xd
0
hehe , i dobre w końcu ktoś mówi prawe głosno o nim :D
0
Że te słowa o krisztjanuu i wczorajszym meczu? i
0
Pewnie z tymi ciepłymi kulkami, to perez posunąl mu ten pomysł po triplete Barcy w tamtym roku
1
Nudna Hiszpanie? Że co? Jeden z lepszych meczu Hiszpania od jakiegoś czasu, ten mecz Z chciało się oglądać,
0
Dlaczego ma nie zagrać, jaa chyba nie w temacie?
0
jak tak otworze okno i poleci ... :D
0
10 mb slaby ???
0
tnie strasznie ten twoj link
2
470
0
0
A ja w ostatniej z 2 na 3:0 :D
0
Haha gwizdy zagluszaja hymn ruskich hah
1
taak przedluzylem umowe miesc teamu , mialem ost mies la liga z adrmo na eleven , abonament wzrosl o 15 zl za jakis tam pakiet ... wiecej da tych zło dziei placic nie bd
3
no ja nie wierze ze czlowiek oplacajac CP , nie moze sobie wygodnie usiąść w fotelu i obejrzec euro ...
0
gdzie ogladasz??