0

Ja z pocałowaniem ręki :)

0

A po ost meczu pisali ze "mam nadzieję że pazdan nie zagra Niemcami... " śmieszne :)

0

Jak tak będą grać, to masakra będzie

0

Za dużo Miejsc zostawiamy przed polem karnym... Kiepsko narazie to wygląda

0

Po 3 pkt, biało czerwone to barwy niezwyciezone
!!!

1

no własnie ja tez tak sie tym meczem nie podniecam ,

0

Jaja normalnie... Doja barce jak chcą z każdej strony

0

Jeśli będziecie mieli jakieś info, jak załatwić CP to dajcie znać

2

Ja juz mam zablokowane...

11

Czy u was też w CP zablokowali kanał 470? Niemiecki, nie ma już gdzie meczy tv oglądać...

0

To napewno macki perez :D

1

Messi w Finale cos pyknie :)

6

No to tylko Boruca widzę w bramce teraz

1

krisztjanuu za nazwisko podejrzewam że tam jest bo napewno nie za grę...

2

Hahaha ależ brama ależ radość jazda po ruskich jak chcą xd, mam nadzieję że ruskie odpadna xd

0

hehe , i dobre w końcu ktoś mówi prawe głosno o nim :D

0

Że te słowa o krisztjanuu i wczorajszym meczu? i

0

Pewnie z tymi ciepłymi kulkami, to perez posunąl mu ten pomysł po triplete Barcy w tamtym roku

1

Nudna Hiszpanie? Że co? Jeden z lepszych meczu Hiszpania od jakiegoś czasu, ten mecz Z chciało się oglądać,

0

Dlaczego ma nie zagrać, jaa chyba nie w temacie?

0

jak tak otworze okno i poleci ... :D

0

10 mb slaby ???

0

tnie strasznie ten twoj link

2

470

0

0

A ja w ostatniej z 2 na 3:0 :D

0

Haha gwizdy zagluszaja hymn ruskich hah

1

taak przedluzylem umowe miesc teamu , mialem ost mies la liga z adrmo na eleven , abonament wzrosl o 15 zl za jakis tam pakiet ... wiecej da tych zło dziei placic nie bd

3

no ja nie wierze ze czlowiek oplacajac CP , nie moze sobie wygodnie usiąść w fotelu i obejrzec euro ...

0

gdzie ogladasz??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?