matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba mi coś umknęło, co się wydarzyło?
0
Barcelona! :),
0
Wypowiedziom wypowiedziom wypowiedziom
2
Chciałbym tam być, podziękować za walkę, gryzienie trawy, i walki do resztek sił. Ja jestem dumny, Bravo! :) smutku już nie ma jest radość, , mamy drużynę, :)
0
Jestem tego samego zdania. Szkoda mi go strasznie bo chłop chciał nam w karnych pomoc, obwinia siebie, ja go absolutnie nie obwinia i on siebie też nie powienien. Widać chłop ambitny, jedno jest pewne mamy genialnego Bramkarza na MŚ, mamy świetnych obrońców.
0
Łukasz wielkim bramkarzem, między innymi dzięki niemu doszli tu gdzie doszli, piękny turniej, ale jak płakał to mnie aż w serduchu scisnelo...
51
Wypowiadal się teraz Fabiański, i on się obwinia o to że nie pomógł zespołowi w tych 2 seriach rzutów karnych, chłop się popłakal.. To nie jego wina, jest wielkim bramkarzem, i dziękuję za wszystko bravooo!!
0
Jejciu jak ta porażka booli... Szkoda ale i tak dumny jestem Bravo!!
0
Niż jest komentarz, z wypowiedzią barto
6
Co jak co, ale ja nie wiem jak może na nie kibicować naszym w tak historycznym momencie dla naszego zespołu...
1
Do Barcy,
5
A mls , Ameryka, David Villa mówi Ci to coś?
2
Jeśli Messi odejdzie to może skończyć zrozumieją że robił co mógł, bo naprawdę tak było, szkoda mi go strasznie, mam nadzieję że kibice przejdą na oczy i nabiorą do niego szacunku. Igła? Powinien dawni odejść,bo patroli tyle finałów i to pod rząd, masakra, szkoda strzepic ryja
0
Hahah nie wiem co ja mam z fornalikiem, dziś też 3 razy wypalilem z nim podczas meczu sorki, tak chodzi o nawalke
0
a pomyśl, że jak nasie sie zepna , fornalik tam dobra taktyke ogarnie xD to mozemy grac o finał :D
1
Ekipa Nawałki pokaże portugali jak sie gra , dobre mecze . i krisztjanuuu znowu bd smutny :)
2
iiii gitara , pykniemy portugalie i nasi w strefie medalowej :D
20
Haha haha to jest śmieszne, oni sami nie potrafią znaleźć nowych perełek ? Muszą czekać na Barce? Albo celowa zagrywka aby podbić cenę... Ogólnie żałosny klubik...
0
Najgorszy? Przereklamowany? Prooosze cię, telefonik jest świetny, mialem kupić Samsunga s4 ale ciesz się że nie kupiłem, p8 lite jest świetnym telefonem z świetnym aparatem. Nie wiesz się nie grzeje, dla mnie bomba.
1
Z archiwum X, najnowsze odcinki, polecam, szkoda że narazie jest 6 odcinków
0
Co więcej wypieli się na użytkowników p8 lite, zamiast aktu, zajęli się p9, p9 lite
0
Hehe mam ten sam problem, i wiele innych użytkowników, p8 lite, nie sprawdzisz, bo nie ma opcji z dostępem do tego, miała w maju wyjść aktualizacja i tam miała się pojawić opcja, sprawdzenia, i ustalenia limitu ale aktu jaak nie było tak nie ma,
0
#spam #bylo #samwklejalem...
0
((: ałaizD
0
Dziekuje
1
"Agent , Który sprowadził Stoiczkowa stwierdził , że Barca wpisała Pazdana na liste potencjalnych celów. To sie nie dzieje na prawdę " - Maciej Iwanski na tweet
0
Serio ? czy tak ciezko dpoisac zrodło ?? cos wiecej?
1
Jak uważacie? Ney poleci na kasę i odejdzie czy jednak zostanie w klubie z kataloni ??
0
A mi ludzi takich jak ty którzy sami siebie oszukują..
2
Ale ze co prawda aż tak w oczy kole?