1

Chyba mi coś umknęło, co się wydarzyło?

0

Barcelona! :),

0

Wypowiedziom wypowiedziom wypowiedziom

2

Chciałbym tam być, podziękować za walkę, gryzienie trawy, i walki do resztek sił. Ja jestem dumny, Bravo! :) smutku już nie ma jest radość, , mamy drużynę, :)

0

Jestem tego samego zdania. Szkoda mi go strasznie bo chłop chciał nam w karnych pomoc, obwinia siebie, ja go absolutnie nie obwinia i on siebie też nie powienien. Widać chłop ambitny, jedno jest pewne mamy genialnego Bramkarza na MŚ, mamy świetnych obrońców.

0

Łukasz wielkim bramkarzem, między innymi dzięki niemu doszli tu gdzie doszli, piękny turniej, ale jak płakał to mnie aż w serduchu scisnelo...

51

Wypowiadal się teraz Fabiański, i on się obwinia o to że nie pomógł zespołowi w tych 2 seriach rzutów karnych, chłop się popłakal.. To nie jego wina, jest wielkim bramkarzem, i dziękuję za wszystko bravooo!!

0

Jejciu jak ta porażka booli... Szkoda ale i tak dumny jestem Bravo!!

0

Niż jest komentarz, z wypowiedzią barto

6

Co jak co, ale ja nie wiem jak może na nie kibicować naszym w tak historycznym momencie dla naszego zespołu...

1

Do Barcy,

5

A mls , Ameryka, David Villa mówi Ci to coś?

2

Jeśli Messi odejdzie to może skończyć zrozumieją że robił co mógł, bo naprawdę tak było, szkoda mi go strasznie, mam nadzieję że kibice przejdą na oczy i nabiorą do niego szacunku. Igła? Powinien dawni odejść,bo patroli tyle finałów i to pod rząd, masakra, szkoda strzepic ryja

0

Hahah nie wiem co ja mam z fornalikiem, dziś też 3 razy wypalilem z nim podczas meczu sorki, tak chodzi o nawalke

0

a pomyśl, że jak nasie sie zepna , fornalik tam dobra taktyke ogarnie xD to mozemy grac o finał :D

1

Ekipa Nawałki pokaże portugali jak sie gra , dobre mecze . i krisztjanuuu znowu bd smutny :)

2

iiii gitara , pykniemy portugalie i nasi w strefie medalowej :D

20

Haha haha to jest śmieszne, oni sami nie potrafią znaleźć nowych perełek ? Muszą czekać na Barce? Albo celowa zagrywka aby podbić cenę... Ogólnie żałosny klubik...

0

Najgorszy? Przereklamowany? Prooosze cię, telefonik jest świetny, mialem kupić Samsunga s4 ale ciesz się że nie kupiłem, p8 lite jest świetnym telefonem z świetnym aparatem. Nie wiesz się nie grzeje, dla mnie bomba.

1

Z archiwum X, najnowsze odcinki, polecam, szkoda że narazie jest 6 odcinków

0

Co więcej wypieli się na użytkowników p8 lite, zamiast aktu, zajęli się p9, p9 lite

0

Hehe mam ten sam problem, i wiele innych użytkowników, p8 lite, nie sprawdzisz, bo nie ma opcji z dostępem do tego, miała w maju wyjść aktualizacja i tam miała się pojawić opcja, sprawdzenia, i ustalenia limitu ale aktu jaak nie było tak nie ma,

0

#spam #bylo #samwklejalem...

0

((: ałaizD

0

Dziekuje

1

"Agent , Który sprowadził Stoiczkowa stwierdził , że Barca wpisała Pazdana na liste potencjalnych celów. To sie nie dzieje na prawdę " - Maciej Iwanski na tweet

0

Serio ? czy tak ciezko dpoisac zrodło ?? cos wiecej?

1

Jak uważacie? Ney poleci na kasę i odejdzie czy jednak zostanie w klubie z kataloni ??

0

A mi ludzi takich jak ty którzy sami siebie oszukują..

2

Ale ze co prawda aż tak w oczy kole?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?