18

Nastały suche czasy...

27

Bo Windows Phone jest do bani ;)

2

Jeep

0

Nike

0

A ja też, nie prędzej pójdę napić się z kimś voodeczki czy piwa niż bd się kłócić

0

Jedno ww co wierzę to twoja... ja kto ująć żeby bana nie dostać hmmm szkoda strzepic ryja ...

0

Tak napisałem : poszukaj w Google tam jest to udostępnione, ja w to wierzę...

0

Gdzie jest napisane że ja tak uwazam, ??

0

Ważne że na koncie hajs się zgadza

0

Poszukaj w Google, wszystko jest jawne, udostępnione...

0

Zad USA z buszem na czele takie moje zdanie , pretekst do wojny w Afganistanie . a troche teori spiskowych to Podobna akcja parę lat wstecz Są papiery w sieci, gdzie rząd sporządził plan, jak wywołać wojne i wkroczyć na Kubę, ponieważ mieli z nimi duży problem, dali do podpisania dla Clintona lecz on się nie zgodził a plan był taki ze że strzelić samolot że studentami, i wysadzić parę miejsc w większych miastach, aby zwalić winę na Kubę,, i wejść tam z wojskiem...

0

Lewy ?? serio ??

0

Messi wraca 1 sierpnia

0

Że co ze niby jest nasz?

0

Fajne fajne, nie powiem że nie ja obecnie ma Zeus- widnokrag

0

Haha yo najlepsze, karne napewno będą, ciekawe czy głowa :) ost widziałem najnowszy odcinek le zap de spion i nawet tam nawet karny z banki był xd

0

I podejrzewam, że bd baaardzo wesoło, i mowa o formie na Euro xd

0

Powiem szczerze ja się doczekać nie mogę :)

0

Sorki sorki, serio nie wiedziałem dzięki

0

Tam może niedługo okazać że tych multi kulti i terrorystów jest więcej niż Francuzów, a Merkel owa będzie miała to samo,

0

Przeczytałeś komentarze pod postem canal sport? Bo też to przed chwilą czytałem i sa takie komentarze ludzie to samo pisali :D hehe

0

Z tego co pisali to niby Pudzian to powiedział no ale jeśli nie to nie wiedziałem

0

Nie napisali kiedy ale myślę że już niedługo

0

Przepraszam

1

Oficjalne info, Michał Pazdan w turboKozaku :)

11

"Miałem nie poruszać tematu zamachu w Nicei, ale pomyślałem, że tym się podzielę :

"Francja będzie musiała się nauczyć żyć z terroryzmem " powiedział premier Francji podczas ogłoszenia żałoby na dzisiejszej konferencji prasowej. Brzmi to tak jakby głowa domu powiedziała do reszty rodziny : nasralem w salonie, będziemy musieli nauczyć się żyć w smrodzie. " //Mariusz Pudzianowski

1

Odinstalowac i to jak najszybciej ...

0

Juuuupiiiiii :)

0

Ulala grubo z nim pojechales :D wyczuwam wojene

0

Nie nie im nachodzi o zniszczenie ziemi. Chodzi o to że masz wierzyć w to oni być ich maszyna, być posłuszny, a jak nie to jesteś niewierny i kulka w łeb, to jest ich myślenie, a jak używa atomowki to zaraz Rosja, USA Chiny Korea, 5 min i po 3 wojnie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?