matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Nastały suche czasy...
27
Bo Windows Phone jest do bani ;)
2
Jeep
0
Nike
0
A ja też, nie prędzej pójdę napić się z kimś voodeczki czy piwa niż bd się kłócić
0
Jedno ww co wierzę to twoja... ja kto ująć żeby bana nie dostać hmmm szkoda strzepic ryja ...
0
Tak napisałem : poszukaj w Google tam jest to udostępnione, ja w to wierzę...
0
Gdzie jest napisane że ja tak uwazam, ??
0
Ważne że na koncie hajs się zgadza
0
Poszukaj w Google, wszystko jest jawne, udostępnione...
0
Zad USA z buszem na czele takie moje zdanie , pretekst do wojny w Afganistanie . a troche teori spiskowych to Podobna akcja parę lat wstecz Są papiery w sieci, gdzie rząd sporządził plan, jak wywołać wojne i wkroczyć na Kubę, ponieważ mieli z nimi duży problem, dali do podpisania dla Clintona lecz on się nie zgodził a plan był taki ze że strzelić samolot że studentami, i wysadzić parę miejsc w większych miastach, aby zwalić winę na Kubę,, i wejść tam z wojskiem...
0
Lewy ?? serio ??
0
Messi wraca 1 sierpnia
0
Że co ze niby jest nasz?
0
Fajne fajne, nie powiem że nie ja obecnie ma Zeus- widnokrag
0
Haha yo najlepsze, karne napewno będą, ciekawe czy głowa :) ost widziałem najnowszy odcinek le zap de spion i nawet tam nawet karny z banki był xd
0
I podejrzewam, że bd baaardzo wesoło, i mowa o formie na Euro xd
0
Powiem szczerze ja się doczekać nie mogę :)
0
Sorki sorki, serio nie wiedziałem dzięki
0
Tam może niedługo okazać że tych multi kulti i terrorystów jest więcej niż Francuzów, a Merkel owa będzie miała to samo,
0
Przeczytałeś komentarze pod postem canal sport? Bo też to przed chwilą czytałem i sa takie komentarze ludzie to samo pisali :D hehe
0
Z tego co pisali to niby Pudzian to powiedział no ale jeśli nie to nie wiedziałem
0
Nie napisali kiedy ale myślę że już niedługo
0
Przepraszam
1
Oficjalne info, Michał Pazdan w turboKozaku :)
11
"Miałem nie poruszać tematu zamachu w Nicei, ale pomyślałem, że tym się podzielę :
"Francja będzie musiała się nauczyć żyć z terroryzmem " powiedział premier Francji podczas ogłoszenia żałoby na dzisiejszej konferencji prasowej. Brzmi to tak jakby głowa domu powiedziała do reszty rodziny : nasralem w salonie, będziemy musieli nauczyć się żyć w smrodzie. " //Mariusz Pudzianowski
1
Odinstalowac i to jak najszybciej ...
0
Juuuupiiiiii :)
0
Ulala grubo z nim pojechales :D wyczuwam wojene
0
Nie nie im nachodzi o zniszczenie ziemi. Chodzi o to że masz wierzyć w to oni być ich maszyna, być posłuszny, a jak nie to jesteś niewierny i kulka w łeb, to jest ich myślenie, a jak używa atomowki to zaraz Rosja, USA Chiny Korea, 5 min i po 3 wojnie będzie