9

Ney wracaj jak najszybciej!!

1

A pamiętam ile tu Januszy było co płakała że po co nam tyłu pomocników, to teraz macie..

0

Busquets sam chyba nie wie co zrobił xd

0

No miał trochę więcej czasu :)

0

Suarez zaczął swoje...

1

Jest mecz Jest Barca .Zapinamy pasy jedziemy . Dobrego meczu wszystkim :)

0

Kurcze a ja mam na tel, bez dźwięku

0

Działa Ci dźwięk?

0

Windows Phone to badziew , polecam Android :) tam mogę Ci polecić , aplikacje, wysłać linka lub coś :)

0

Dziekuje

0

macie link do meczu manu ??

2

Poważnie to powiedział? Haha poleciał po bandzie, haha

5

Czas, czas, zarząd wie że ciąży presja, zbliża się rozpoczęcie sezonu. I mam nadzieję, że Paco do nas dołączy, ma 22 lata jest młody. To będzie dobry transfer :)

1

A ja myślę że zapamięta i to np po siatkarzach :)

0

Jak tak czytam na ile wycenili douglasa v2 , to chyba bd najdroższy douglas w historii ...

0

Bravo panowie, Wielki szacunek za tego niesamowitego seta, za walkę do końca bravoo!!

0

Polacy jeszcze jeden jeszcze jeden!!

11

Bo to jest real madryt...

0

Hahaha a z tym gołębie i tak Marcinek wygrał wszystko :D

0

Dziękuję :)

0

Nieee a gdzie mogę zobaczyć?

0

To wstawiaj, nie chce mi się szukać xd

0

A o faktycznie, Masche pauzuje. Czyli mam nadzieję że Umtiti

1

Teraz to żeś porównał, nie ma co...

1

Ja bym Masche posadzkil, dużo błędów ost, widać że narazie bez formy , zaryzykować bym i dał Umtiti

0

Bo grał Digne

0

ja stawiam na Umtiti, jesli nie zalapie kontuzji , gra naprawde dojrzale

0

narazie nie widac takich xD

23

Digne, chlopaczek jest kozacki , wie po co przyszedł do Barcy, i pokazał się dziś z dobrej strony.

2

Bardzo dobre 70min

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?