matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ney wracaj jak najszybciej!!
1
A pamiętam ile tu Januszy było co płakała że po co nam tyłu pomocników, to teraz macie..
0
Busquets sam chyba nie wie co zrobił xd
0
No miał trochę więcej czasu :)
0
Suarez zaczął swoje...
1
Jest mecz Jest Barca .Zapinamy pasy jedziemy . Dobrego meczu wszystkim :)
0
Kurcze a ja mam na tel, bez dźwięku
0
Działa Ci dźwięk?
0
Windows Phone to badziew , polecam Android :) tam mogę Ci polecić , aplikacje, wysłać linka lub coś :)
0
Dziekuje
0
macie link do meczu manu ??
2
Poważnie to powiedział? Haha poleciał po bandzie, haha
5
Czas, czas, zarząd wie że ciąży presja, zbliża się rozpoczęcie sezonu. I mam nadzieję, że Paco do nas dołączy, ma 22 lata jest młody. To będzie dobry transfer :)
1
A ja myślę że zapamięta i to np po siatkarzach :)
0
Jak tak czytam na ile wycenili douglasa v2 , to chyba bd najdroższy douglas w historii ...
0
Bravo panowie, Wielki szacunek za tego niesamowitego seta, za walkę do końca bravoo!!
0
Polacy jeszcze jeden jeszcze jeden!!
11
Bo to jest real madryt...
0
Hahaha a z tym gołębie i tak Marcinek wygrał wszystko :D
0
Dziękuję :)
0
Nieee a gdzie mogę zobaczyć?
0
To wstawiaj, nie chce mi się szukać xd
0
A o faktycznie, Masche pauzuje. Czyli mam nadzieję że Umtiti
1
Teraz to żeś porównał, nie ma co...
1
Ja bym Masche posadzkil, dużo błędów ost, widać że narazie bez formy , zaryzykować bym i dał Umtiti
0
Bo grał Digne
0
ja stawiam na Umtiti, jesli nie zalapie kontuzji , gra naprawde dojrzale
0
narazie nie widac takich xD
23
Digne, chlopaczek jest kozacki , wie po co przyszedł do Barcy, i pokazał się dziś z dobrej strony.
2
Bardzo dobre 70min