matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Barca z City
0
Piknie, cudownie. Skladzik bd mieli mocny, piękny sezon się szykuje
0
Pod okiem Lucho i naszych szkoleniowców bd miał szansę się rozwinąć, myślę że bd z niego jeszcze lepszy grajek
0
Uuu panie to świętujemy :)
0
Im starszy tym glupszy...
0
Czytałem że cope i tv3 potwierdzili doniesienia sportu, że potwierdzenie transferu Paco kwestia godzin także, jestem zadowolony bo to już są konkretne źródła
2
To jeszcze Paco i jazda po triplete :)
0
O kim mowa?
0
Nie jestem w temacie, o co chodzi z Pique i el jakiem,?
0
Kucharczyk
0
Pewnie trafimy do grupy z psg xD
2
Polecam przeczytać artykuł zaraz po otworzeniu, a nie zabierać sie za komentarze .
"Jak poinformował dziś dziennik Superdeporte, Alcácer porozumiał się z Barçą. Finalizacja operacji może nastąpić jeszcze w tym tygodniu."
0
ja tam mam odłozony hajs, w wrzesniu rejstruje sie i ile bilet by nie kosztował jade z FCBP na meczyk Pzdr.
0
Z tego co słyszałem to Marciniak podjął dobre decyzje.
0
Ja juz mam kasę odłożona na meczyk także liczę na Barce że trafi Legie
1
Ludzie chcą zobaczy Barce bayern czy real :)
0
Ależ brama, wow
0
Awans dzisiejszego dnia to formalność, ale to jest legia więc zobaczymy
0
Znaczy powiem Ci tak , ja bd na tym meczu bez karty członkowskiej.
0
A skąd masz pewność , że ja biletu nie dostane bez karty ...
0
czy sadzisz ze ja bd potrzebował jakaś karte ??
0
Nejlepsza bedzie taka gdzie Barca zagra z legia ... wtedy bd mogł pojechac na mecz ..
0
Normalnie Paco trafi do nas . Koniec okienka jest bliski, slyszeli byśmy o innych napastnikach , i skoro juz tylko czesc zarzadu to napewno jest nasz ...
1
Bardzo dobry wybór, gitara siema :D
0
Można tak jest darmowe klikasz tam liga typerów po prawej bodajże
0
Ładna pani w avatarze
2
I bardzo dobrze, w XL bd wyglądał jakbyś chodził w worku na kartofle...
3
Uu nie widziałem o tym, ale to dosyć ciekawe, dzięki za info
9
Hehe hehe nie.
0
Arda , Arda Arda ! Pisałem ze chlop odpali i barca prowadzi :DD