0

Lecą powtórki :)

0

Haha sprzedać to sobie możesz w fifie...

1

Onet? Serio? Nosz kurs... Ziomek mózg rozwalony xd

0

Stary tyle co ney dziś piłek stracił , to taki Turan mógł większy pożytek z tego zrobić, czy Denis, więc nie pierniczki już głupot , bo patrzę że chciałeś zabłysnąć ale nie pyklo

5

Super że 3 pkt, ale Ney musi dostac opierdziel za dzisiejszy mecz

3

No chyba ronalda ci się pomyliły xd

10

Nie dość że Ney gra dzis jaak Ronaldo to i lapkami machala jak ona masakra xd

0

Przecież oprócz asysty on gra dziś tragicznie, ty wgl mecz oglądasz?

1

Hahaha neymar że wstydu oszczędź

0

O jezzuuuu teraz to ja mam wrażenie ze z twojej str zalatuje fanbojem który jest urażony krytyka ulubionego piłkarza ...

0

3,5 a te 0,5za akcje bramkowa

0

Grizman Bravo....

3

Neymar o matko, co on odwala... Co z gość

0

Ty no ja o radzie nich nie pisałem, a pisze o netu że cały mecz gra bardzo słabo, a asysta chwała za to, co najwyżej nota mu pójdzie w górę o 1 za mecz, jestem obiektywny gra słaby dziś i tyle, masa strat, dużo niedokładnych podań

0

Myślę że 3 pkt już nasze, dużo dużo szczęścia mieliśmy teraz :)

4

Piquebauuuerrrr!!!

0

Hehe, bez obrażenia, uważasz że komentarz byłby gorszy? Nieee nie jestem a jedno podanie...ney w całym meczu wygląda masakrycznie...

0

Następny mecz Turek na Neya mam nadzieję

0

Wowowowowo Turan wejście smoka! Cuuudo

0

Przecież Masche to kręcą jak chcą...

0

Chcieć to my możemy, Sądzisz że Milik zgodził by się na ławkę?

0

Co się z Masche dzieje, masakra

1

Zero pomysłu na grę z przodu...

1

Pewnie został za nazwisko

0

To wygląda tak jakby nie wiedzieli jak mają grać z przodu

0

Jeszcze Gomes za Busiego

0

Pierwsza połowa to masakra jest, busi , ney Suarez

0

Nie ma o panikowac, el Pistolero odpali co trzeba w 2 połowie

0

Ale pudlujaa dziś xd

1

Umtiti wróć!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?