matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lecą powtórki :)
0
Haha sprzedać to sobie możesz w fifie...
1
Onet? Serio? Nosz kurs... Ziomek mózg rozwalony xd
0
Stary tyle co ney dziś piłek stracił , to taki Turan mógł większy pożytek z tego zrobić, czy Denis, więc nie pierniczki już głupot , bo patrzę że chciałeś zabłysnąć ale nie pyklo
5
Super że 3 pkt, ale Ney musi dostac opierdziel za dzisiejszy mecz
3
No chyba ronalda ci się pomyliły xd
10
Nie dość że Ney gra dzis jaak Ronaldo to i lapkami machala jak ona masakra xd
0
Przecież oprócz asysty on gra dziś tragicznie, ty wgl mecz oglądasz?
1
Hahaha neymar że wstydu oszczędź
0
O jezzuuuu teraz to ja mam wrażenie ze z twojej str zalatuje fanbojem który jest urażony krytyka ulubionego piłkarza ...
0
3,5 a te 0,5za akcje bramkowa
0
Grizman Bravo....
3
Neymar o matko, co on odwala... Co z gość
0
Ty no ja o radzie nich nie pisałem, a pisze o netu że cały mecz gra bardzo słabo, a asysta chwała za to, co najwyżej nota mu pójdzie w górę o 1 za mecz, jestem obiektywny gra słaby dziś i tyle, masa strat, dużo niedokładnych podań
0
Myślę że 3 pkt już nasze, dużo dużo szczęścia mieliśmy teraz :)
4
Piquebauuuerrrr!!!
0
Hehe, bez obrażenia, uważasz że komentarz byłby gorszy? Nieee nie jestem a jedno podanie...ney w całym meczu wygląda masakrycznie...
0
Następny mecz Turek na Neya mam nadzieję
0
Wowowowowo Turan wejście smoka! Cuuudo
0
Przecież Masche to kręcą jak chcą...
0
Chcieć to my możemy, Sądzisz że Milik zgodził by się na ławkę?
0
Co się z Masche dzieje, masakra
1
Zero pomysłu na grę z przodu...
1
Pewnie został za nazwisko
0
To wygląda tak jakby nie wiedzieli jak mają grać z przodu
0
Jeszcze Gomes za Busiego
0
Pierwsza połowa to masakra jest, busi , ney Suarez
0
Nie ma o panikowac, el Pistolero odpali co trzeba w 2 połowie
0
Ale pudlujaa dziś xd
1
Umtiti wróć!