matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby nie rudy pajac mieli byśmy prowadzenie
0
Pique do ataku za Suareza xd
0
Neuer płakał jak oglądał :)
2
Miałem. Nadzieję na 3 pkt, ale z tym co oni dziś odwalaja , nie ma szans, heh
0
Dalej Pany dacie radę jeszcze 2
0
Nie tylko dziś :)
1
Noe on serio robi się żałosny ... Ja
Neymar i te jego pajacowanie...
0
Za bardzo kombinuje ze składem... Niestety, myślałem że ułoży taka najlepsza 11 i w meczach przy wysokich wynikach bd zmiany, ale on robi te same błędy, i gubi my pkt, nie wiem po co te eksperymenty, no i do tego ney bez formy, który duży strat notuje...
1
Oj biedna Barca bd bez Messiego, baardzo biedna :/
0
Sezonowcu? Haha oj dziecko , dla twojej info szkoda mi czasu, jutro o 10 mam operacje,wolę iść spać , po za Barca są ważniejsze sprawy,
1
Mi też szkoda czasu, na tą parodie dobranoc
0
3? To już parodia jest Hahaha omg jak
0
Żal dupe ściska była beka z realu a tu jeszcze większą z Barcy
0
Jak można popełnić takie błędy busi co on odwala...
5
Nie zdążyłem :(, notatnik padł...
0
Jak mnie to cieszy, szkoda że nie przegrali :)
0
aktualnie także posiadam audi , wersja poliftowa. wolalem doplacic i mieć ladniejsza wersje ,w tym przypadku to samo kozacki grill , lampy zderzaki , i wnetrze . Ideolo
1
Kupić tanio , drogo sprzedać . Najprostszy
0
Ja np dołożę 6kola i kupuje a4b7 :) osobiście uważam że warto
0
Zależy gdzie patrzysz , bo Onet czy wp yo racja też bym nie ufal...
1
Nie prawda za 2 tyg około po 15 października znowu maja wrócić słoneczne i ciepłe dni :)
1
Łapie, ? Mnie naa poligonie złapalo. 5 pobudka i wykonujesz zadanie, niky nie pyta czy chory czy nie, robisz swoje, jakieś tabletek ki i jazda, pozdrawiam i zdrowia życzę
0
Jaa wiem z czego mam beke, znam paru hala, ale patrzę wiesz lepiej, znasz ich, i żaden pajac nie bd mi mówił co ma robić
0
Znam takiego jednego debila właśnie, i ogólnie beke mam, że ten mecz bd przy pustych trybunach :)
0
Mi chodzi o mecz w Warszawie... Dostali karę, nie do końca chyba rozumiem o co ci chodzi xd
0
Hahaha aaa ale beka haha haha, tylu białych hala dzieci się napalilo na mecz z realem ghah a tu klops... Trybuny bd puste, jak mnie to cieszy :)
0
Warto.
0
Tak mi przykro. R.I.P.
1
Dokładnie , Chyba chciał zabłysnąć... Np opętany, i pomoc księdza po przez egzorcyzmy? Na co dzień jest wiele takich przypadków gdzie księża odprawiona egzorcyzmy
1
Ney liderem remontady? Coś im się chyba pokielbasilo.