0

Gdyby nie rudy pajac mieli byśmy prowadzenie

0

Pique do ataku za Suareza xd

0

Neuer płakał jak oglądał :)

2

Miałem. Nadzieję na 3 pkt, ale z tym co oni dziś odwalaja , nie ma szans, heh

0

Dalej Pany dacie radę jeszcze 2

0

Nie tylko dziś :)

1

Noe on serio robi się żałosny ... Ja
Neymar i te jego pajacowanie...

0

Za bardzo kombinuje ze składem... Niestety, myślałem że ułoży taka najlepsza 11 i w meczach przy wysokich wynikach bd zmiany, ale on robi te same błędy, i gubi my pkt, nie wiem po co te eksperymenty, no i do tego ney bez formy, który duży strat notuje...

1

Oj biedna Barca bd bez Messiego, baardzo biedna :/

0

Sezonowcu? Haha oj dziecko , dla twojej info szkoda mi czasu, jutro o 10 mam operacje,wolę iść spać , po za Barca są ważniejsze sprawy,

1

Mi też szkoda czasu, na tą parodie dobranoc

0

3? To już parodia jest Hahaha omg jak

0

Żal dupe ściska była beka z realu a tu jeszcze większą z Barcy

0

Jak można popełnić takie błędy busi co on odwala...

5

Nie zdążyłem :(, notatnik padł...

0

Jak mnie to cieszy, szkoda że nie przegrali :)

0

aktualnie także posiadam audi , wersja poliftowa. wolalem doplacic i mieć ladniejsza wersje ,w tym przypadku to samo kozacki grill , lampy zderzaki , i wnetrze . Ideolo

1

Kupić tanio , drogo sprzedać . Najprostszy

0

Ja np dołożę 6kola i kupuje a4b7 :) osobiście uważam że warto

0

Zależy gdzie patrzysz , bo Onet czy wp yo racja też bym nie ufal...

1

Nie prawda za 2 tyg około po 15 października znowu maja wrócić słoneczne i ciepłe dni :)

1

Łapie, ? Mnie naa poligonie złapalo. 5 pobudka i wykonujesz zadanie, niky nie pyta czy chory czy nie, robisz swoje, jakieś tabletek ki i jazda, pozdrawiam i zdrowia życzę

0

Jaa wiem z czego mam beke, znam paru hala, ale patrzę wiesz lepiej, znasz ich, i żaden pajac nie bd mi mówił co ma robić

0

Znam takiego jednego debila właśnie, i ogólnie beke mam, że ten mecz bd przy pustych trybunach :)

0

Mi chodzi o mecz w Warszawie... Dostali karę, nie do końca chyba rozumiem o co ci chodzi xd

0

Hahaha aaa ale beka haha haha, tylu białych hala dzieci się napalilo na mecz z realem ghah a tu klops... Trybuny bd puste, jak mnie to cieszy :)

0

Warto.

0

Tak mi przykro. R.I.P.

1

Dokładnie , Chyba chciał zabłysnąć... Np opętany, i pomoc księdza po przez egzorcyzmy? Na co dzień jest wiele takich przypadków gdzie księża odprawiona egzorcyzmy

1

Ney liderem remontady? Coś im się chyba pokielbasilo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?