matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mistrzu , jeżeli jesteś po za granicą kraju to nie zaprzataj sobie tym głowy tylko odpoczywaj. Jak bd w swoim mieście to udasz się do zakładu ubezpieczeń i tam o wszystkim Ci powiedzą ;)
0
Suarez nigdzie nie przejdzie, jego serce bije dla Fcb!
0
Hehe jeśli naprawdę to powiedzial to ostro, hah nie wierzę sama prawda :D
0
Czemu w tak ważnych sprawach kieruje ie pytania tutaj, gdzie większość, w wieku gimnazjalnym i ponad. Czemu nie pójdziesz do zakładu ubezpieczeń, i tam babka ci wyliczyć powie co i jak, i gdzie taniej...
1
To Suarez, dzieki swojej ciężkiej pracy, ma te miliony, więc go rozumiem. Oczywiście można wspomóc, dać, zapłacić.
0
Teraz? To się dzieje od kilkunastu lat :)
3
On dużo gada dobry w gębie, ale na boisku jak jest potrzebny to znika...
0
Pojawia mi się, media expert , Audi bardzo uciążliwe, jakas taka fioletowa nie pamiętam z czym,
0
Telefon xd wiem wiem, masakrycznie napisane ale brak czasu + irytacja =się właśnie taki wytwór jak wyżej, sorki
0
Sory zapomniałem dodać że chodzi o reklamy,,
0
Robertinhio i ci inni... Serio jak bd miał wolną chwilę z siądę, zrobię screeny, i wam powysylam, jakiś mały spam wam zrobię, bo to już za dużo tego... Żeby strony spokojnie przejrzeć nie oznacza było...
24
Ale jeśli, to do Neya wyskoczył pierwszy ten veza to ja się nie dziwię, ja też nie lubię jak ktoś mnie obraża, i także reaguje. Bardzo dobrze ze nie dał sobie w kasze dmuchać
1
Wlasnie powiem szczerze że zapomniałem. Wstałem, poszedłem do kuchni na piekarniku 8::42 mówię ochotę trzeba się ogarnąć, jakiś kościół czy coś. Kładę się mówię zobaczę poranny przegląd prasy a tu buuuum popatrzyłem na godz i radocha xd
1
Ale checa , jest 7:42 idę w kime, jak miło xd
7
Ojejejcu to pierwszy słaby mecz po kontuzji gościu, ogarnij
0
Ja mam wrażenie że on nie jest w optymalnej formie
2
Weź pod uwagę że ze wcześniejsza Barca kluby nauczyły się grać, i on musi co wymyślić, żeby wygrywać, jeśli chce zdobywać tytuły, nie zawsze to każdemu może się podoba. Ale Barca to brać, czasem zagrają gorzej ale dalej ich uwielbiam
3
gwiazdeczka nasza ... :D
0
Z niewolnika nie ma pracownika
0
Jakoś nie mogłem uwierzyć w to że Rakieta, bd wykonywał zut wolny, i miałem rację to był Ney :)
0
Jak oni dzisiaj kiepsko graj... Szok
0
gościu jak to szklana versja jest , Rafa jes dobry ...
0
Myślałem że Ney, bo realizator pokazał chwilę później
0
Co jak co ale gra naszym dziś coś nie idzie
0
Mowie żę spamujesz pierdolami
5
Nej jak kozacko podal pile dla sedziego , co gosciu ma za technike to poezja :D
2
Albo myśla juz o city albo wglnie mysla i graja aby wygrac jak najmniejszym nakladem sil , tak to wyglada
1
stary , pzrestan spamowac takimi glupotami ...
0
Masche bv
6
Taka seta zmarnowana xd, czyli wpakuje dziś elegancka brameczke xd