matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogolnie polecam serial pitbull, jest na vood.tvp i na ipla, za darmo jest kilkanaście odcinków, i jest naprawde, super a pitbull 1 jest sklepowy z tych właśnie odcinków .
10
Oni tego nie rozumieją, siedzą trolle, przed kompem, słońca nie widzą, i tak to właśnie wygląda. Zaraz sapy że spam, że wcześniej tego nie widziałeś że już było... itp itd,
1
Gościu, dobry jesteś w te kalendarze :)
0
Jaa nie chce żeby Lucho odszedł, mam nadzieję że zostanie
0
Sevilla nie przegrała u sb, dopóki nie zagrali z Barca :) myślę że może się udać
0
No przecież morata wchodzi z lawki i strzela dla realu ;)
15
Po to jest la rambla, ma być wesoło, a szczególnie po meczu :)
0
Ulala jaka tu cisza :)
3
Sama prawda :)
0
hahahaha kucze , szkoda ze tego nie slyszalem :DD
0
hahahah serio ? To wyjaśnił typa :DD musze to ogarnać na YT
2
Myśle , że wiedział co robi , celowo sie wykartkował :)
0
mozesz wyjasnic bo nie mialem transmisji pl ??
0
a ja całe zycie myślalem ze to adabra :DD
0
Jestem ciekaw co Lucho "włefista" powiedział im w przerwie , :)
0
te Kung fuu MAsche fajne bylo .:D
3
Szczera prawda , Wszyscy o tym wiedza :D
6
Denis Suarez jest naparwde Genialny ! :DD
18
Denis Suarez !!!!!
0
nie wiem czy ogladales , ale 1 polowa sie pzregrywa a 2 wygrywa ! Głownie chodzi o magiczne zaklecia Lucho Abra Kadabra itp
2
3 pkt , jak cenne 3 kt , takimi meczami wygrywa sie lige Pany !!! znaczy takimi jak 2 połowa ! :D
1
dawac 3 bo cos wcisna !!
0
Umtiti jak Pique haha do ataku idzie :DDDD Bravo
0
Ajajajaja malo brakowalo
0
Kung Fu MAsche ! :D
0
Dawac dawac bo czas goni 1!
3
Alez to porobili !! Jednak ma Lucho dobre te abra cadabra ! :D bravo Pany
1
Messi celownik zgubił 3 sety nie strzelone ....
0
messi mial 2 sety xD
0
cos chyba zaraz wejdzie w te brame :DD